Zavazadla Flybe 2020: Povolená hmotnost, rozměry, poplatky

Flybe má hlavním sídlo v Anglii na letišti Exeter v Davonu. Založeny byly v roce 1979 jako Jersey European Airways, jméno poprvé změnily v roce 2000 na "British-European" (odtud zkrácené "flyBE"). Flybe byly zvoleny nejpřesnější aerolinkou v zemi. Každoročně přepraví 8 milionů cestujících mezi 81 letišti ve Velké Británii a Evropě a na 210 trasách v 15 zemích. Pravidelně létají z Berlína, Paříže, Říma, Curychu nebo Prahy do Londýna.

Příruční / kabinová / palubní zavazadla u Flybe 2020

1Rozměry a hmotnost kabinového (palubního) zavazadla u Flybe 2020

Všichni zákazníci společnosti Flybe cestující na provozovaných službách Flybe, Stobart Air, Blue Islands a Eastern Airways mají nárok na přepravu jednoho příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55 cm x 35 cm x 20 cm.

Společně s tím si můžete vzít kabelku, menší osobní tašku nebo tašku s notebookem. Celková hmotnost obou zavazadel nesmí přesáhnout 10 kg.

2Rozměry a hmotnost odbaveného (zapsaného) zavazadla u Flybe 2020

Maximální povolený rozměr odbaveného zavazadla nesmí překročit rozměr 53 cm x 55 cm x 127 cm.

Hmotnost odbaveného zavazadla se odvíjí od druhu třídy, kterou letíte. Pro cestující v Just Fly není povoleno žádné odbavené zavazadla bez příplatku. Pro cestující v Get More a All in je povolena maximální hmotnost 23 kg respektivě 46 kg.

3Poplatky za zavazadla u Flybe 2020

Doplatek za zavazadlo se odvíjí od třídy, v které letíte a hmotnosti zavazadla. Například druhé zavazadlo o hmotnosti do 46 kg ve třídě Get More si dokoupíte za 34 eur.

Kompletní přehled cen najdete přímo na stránkách společnosti Flybe.