duben 2024

4x Dveře Erkado slevový kód na duben 2024

(47 hodnocení)
O obchodu

Dveře-Erkado.cz je internetový obchod se širokou nabídkou interiérových dveří, dřevěných dveří, posuvných dveří, stavebních pouzder, vchodových dveří, zárubní nebo oken. Obchod nabízí osobní odběr a dopravu při nákupu nad 15 000 Kč bez DPH zdarma. Skrblík pro vás má slevové kupóny na dveře Erkado.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 25 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Dveře Erkado jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dveře Erkado slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Dveře Erkado 2024

Potřebujete kvalitní a spolehlivé dveře pro váš byt, dům či kancelář? V internetovém obchodě Dveře Erkado si zaručeně vyberete. Skrblík vám poradí, jak při nákupu můžete ušetřit.

Výhody Dveře Erkado

Obchod svých zákazníkům nabízí bezplatnou “zelenou linku”, takže pokud si nevíte rady a rádi telefonujete, v pracovní dny od 8:00 do 18:00, v sobotu pak od 10:00 do 15:00, se můžete o své objednávce poradit.

Více než 30-ti leté zkušenosti s výrobou dveří a jejich prodejem je oceněno “nálepkou” ověřeno zákazníky na Heurece. Při výrobě dveří společnost Dveře Erkado používá moderní a vysoce technologická zařízení evropských výrobců. Navíc máte na výběr z velmi široké škály zboží v tradičním stylu i moderních dekorech, se spolehlivým kováním a různými doplňky k otevíracím či posuvným dveřím.

Dveře Erkado garantují nejnižší cenu na svoje produkty. Pokud prokážete nižší cenu stejného produktu (ať už reklamním letákem nebo katalogem), bude vám tento produkt nabídnut se slevou 10 % (samozřejmostí srovnání je stejný materiál, vzhled i vlastnosti). Garance nejnižší ceny se nevztahuje na případy, kdy by byla výrobní cena nižší než cena výsledná.

Typy slev, slevový kupón Dveře Erkado.cz

Akce – dveře 4+1 – pokud si objednáte 5 ks dveří JUKA, MAGNOLIE, FORSYCIE ve všech odstínech a v provedení jednokřídlé otočné, falcové nebo bezfalcové (akce se nevztahuje na dvoukřídlé a posuvné dveře), zaplatíte pouze 4 křídla a 1 kus dveří získáte zdarma.

Sleva na 1 kus bude odečtena až při zpětném potvrzení objednávky z obchodu Dveře Erkado, tudíž se nelekejte, pokud budete mít v nákupním košíku napočítány patery dveře.

Klika zdarma – pokud si zakoupíte interiérové dveře včetně obložkové zárubně nebo OKZ, získáte na tyto dveře kliku zcela zdarma.

Sleva 20 % Dveře Erkado – obchod nabízí slevu ve výši 20 % na dveře Hielo. Pokud dveře zakoupíte a zároveň i obložkové zárubně, získáte navíc kliku zdarma. Využijte tento slevový kupón Dveře Erkado se slevou 20 % do konce roku.

Akční letáky – všechny aktuální nabídky a akční letáky Dveře Erkado získáte přehledně a na jednom místě – v eshopu Dveře Erkado.

Naše akce – o speciálních akcích Dveře Erkado se dozvíte i na blogu firmy (který je součástí stránek eshopu), kde jsou veškeré informace přehledně sepsány a vám tak neujde žádná akční nabídka Dveře Erkado.

Výprodej – dveře a příslušenství můžete v této nabídce nakoupit s výraznou slevou. Převážně se jedná o doprodej kolekcí, přebytečné kusy a zbytky z montáží. Vše je nové, se zárukou 24 měsíců, ovšem v omezeném množství a v přesně uvedené variantě. Tato kategorie je pravidelně aktualizovaná.

Doprava zdarma – při nákupu nad 5 000 Kč (bez DPH) získáváte na svoji objednávku z Dveře Erkado dopravu zdarma.

Způsoby platby na Dveře Erkado

  • hotovost – za nákup zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží od dopravce (dobírka) nebo při osobním odběru
  • záloha 10 % + hotovost – při koupi zboží na objednávku zaplatíte zálohu ve výši 10 % při objednání a zbytek zaplatíte při převzetí zboží, na zaplacenou zálohu vám bude vyplacena zálohová faktura – tento postup se zpravidla uplatňuje při nákupu zboží, které bude po vámi provedené objednávce teprve vyrobeno
  • bankovní převod – před dodáním zboží zaplatíte za svoji objednávku pomocí bezhotovotního převodu peněz na účet Dveře Erkado

Možnosti dopravy z Dveře Erkado

Zboží si můžete osobně vyzvednout buď ve skladu v Praze 10, nebo na prodejně v Brně. Záleží, kam to máte blíž či co je při cestě. Pokud nechcete cestovat, stačí si nechat objednávku zaslat pomocí společnosti Geis. Cena za dopravu se pak odvíjí od hmotnosti celé zásilky.

Při využití montážních služeb firmy Dveře Erkado vám bude objednané zboží dovezeno přímo firmou (cena za dopravu bude spočítána a následně vám ji oznámí operátor obchodu).