červen 2024

6x MojeMana slevový kód na červen 2024

(73 hodnocení)
O obchodu

MojeMana je výrobce a prodávajícím plnohodnotné náhrady běžné stravy Mana. To lze nakoupit v podobě prášku či nápoje ve 4 příchutích. Nápoje je veganský a na jeho výrobu bylo spotřebováno o 96 % energie méně než na běžné jídlo. Díky tomu produkuje výrazně nižší uhlíkovou stopu, takže šetří životní prostředí. Prokázáno 161 zdravotních benefitů, díky velkému obsahu vitamínů, minerálů a živin. Dopravu neplatíte, když splníte minimální hodnotu objednávky podle obchodních podmínek. Slevové kupóny MojeMana získáte z newsletteru, na sociálních sítích nebo na Skrblík.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. MojeMana jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
MojeMana slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit MojeMana 2024

MojeMana je výrobce a také e-shop nabízející Mana jídlo. Toto jídlo je plnohodnotnou náhradou běžného jídla, ale leze také jíst jako doplněk běžného stravování. MojeMana je český startup, který díky své crowdfundigové kampani vyrobil plnohodnotné jídlo v prášku či nápoji. Nyní jsou dostupné ve čtyřech příchutích a to Dream, Love, Sunlight a Origin.

Mana přináší tělu 161 pozitivních zdravotních účinků, díky širokému spektru živin, vitamínů a minerálů, které jsou v Maně zastoupeny ve vysokém množství. Mana tak podporuje zdraví srdce, svalů, kostí i tvorbu krve, stejně jako funkci imunitního systému, metabolismu a sliznice. Kromě toho také podporuje zdravé zuby a dásně, zdravou kůži, vlasy, nehty, zrak a funkci mozku. Mana nápoj vypijete ihned po otevření a prášek máte do 30 vteřin hotov. Nemusíte čekat, když dostanete hlad, také nemusíte nakupovat, protože Manu vám doručí až přímo domů.

Jak ušetřit na MojeMana? MojeMana nabízí časté akce, při kterých je možno významně ušetřit. V následujícím článku se dozvíte, jak ušetřit v MojeMana.

Jak získat slevový kupón MojeMana

Jak získat slevové kupóny MojeMana? Stačí, když se zaregistrujete k odběru newsletteru z Mana a už vám žádná akce neunikne. Před nákupem se ale také nezapomeňte podívat, zda-li pro vás Skrblík nemá další výhodné nabídky. MojeMana nabízí slevové kupóny při různých příležitostech. O všech budete informován v newsletteru. MojeMana slevový kód je skvělým způsobem, jak ušetřit při nákupu.

Jak uplatnit slevový kód MojeMana

Slevový kód MojeMana

Správným způsobem, jak uplatnit slevový kód MojeMana je v nákupním košíku vpravo pod produkty, které si chcete zakoupit, do pole a potvrdit „vložením“. Slevový kupón MojeMana se uplatní a automaticky vám bude odečtena sleva na nákupu.

Při nákupu si pouze dejte pozor na omezení slevových kódů. Mohou být určeny pouze na některé produkty nebo případně pouze na nákup s minimální hodnotou objednávky.

Cashback MojeMana

Cashback Plná peněženka7,5 % získat bonus 60 KčCashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 7,5 % získat bonus 200 KčCashback Refundo7,5 % získat bonus 50 Kč

Pro nákupy na MojeMana je nabízen cashback. Cashback znamená, že pokud nakoupíte na MojeMana přes jeden z cashbackových portálů, tak po zaplacení objednávky vám bude navrácena část z částky, kterou jste za objednávku zaplatili. Cashback MojeMana nabízí cashback portály PlnáPeněženka, RefundoTipli a VratnéPeníze, a to shodných 7,5 %.

MojeMana slevy – výprodeje, Black Friday…

MojeMana slevy nabízí pravidelně a to k mnoha příležitostem, jako je začátek prázdnin nebo výročí Many, ale většina MojeMana slev je nepravidelně bez velkých akčních dnů, jak je to u ostatních e-shopů. O všech slevách a MojeMana výprodeji je možné se dozvědět z newsletteru nebo na sociálních sítích, kde můžete samozřejmě Manu sledovat.

MojeMana doprava zdarma a cena poštovného

Na MojeMana poštovné zdarma získáte automaticky na všechny objednávky nad 3 000 Kč.

Pokud nedosáhnete svou objednávkou na částku pro získání bezplatné dopravy, tak vás dopravné vyjde na 69 Kč, ale bez možnosti výběru dopravce, zásilka vám bude doručena smluvním dopravcem MojeMana.

MojeMana vrácení zboží

MojeMana vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě 14 dnů od obdržení zásilky. Aby MojeMana vrácení zboží bylo přijato, tak musí být v neporušené krabici, v případě Mana prášku 7denní dávky s kompletním nutričním štítkem a v případě Mana drinku balení 12 nápojů. Originální obal nesmí být nijak porušen, kvůli nemožnosti garance potravinové nezávadnosti.

MojeMana reklamace 2024

MojeMana reklamace zboží není možná mimo 14denní vrácení zboží, pokud nedojde k hrubému porušení zboží přepravcem, nebo výrobcem, jako je prošlé jídlo či poškozený obal. Doporučujeme zkontrolovat po doručení, abyste se vyhnuli zbytečným obtížím. S případnými problémy se určitě nebojte obrátit na podporu MojeMana, kterou naleznete níže.

MojeMana kontakt – e-mail, telefon, infolinka

MojeMana podporu naleznete na stránkách e-shopu, kde můžete přímo ze stránek komunikovat pomocí chatu a to každý den od 8 do 20 hodin. Dále ji můžete kontaktovat telefonem nebo e-mailem níže.

MojeMana telefon: +420 228 883 296

MojeMana e-mail: podpora@mojemana.cz, podpora vám odpoví do 12 hodin

MojeMana adresa: Praha, Přátelská 172/42, 10400

Na této adrese se nachází společnost MojeMana, ale nikoliv prodejna! Pro vrácení zboží zašlete vaši objednávku na adresu, kterou získáte od podpory. Tato adresa je pouze informativní.