Zavazadla United Airlines 2021: Povolená hmotnost, rozměry, poplatky

Společnost United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu. United provozuje rozsáhlou síť vnitrostátních a mezinárodních letů. Jsou zakládajícím členem Star Alliance, největší světové letecké aliance. Společnost United provozuje devět leteckých uzlů umístěných v Chicagu, Denveru, Guamu, Houstonu, Los Angeles, Newark, San Francisku, Tokiu a Washingtonu. Pravidelné létají z Prahy do Bruselu, Frankfurtu, Vídně či Mnichova.

Příruční / kabinová / palubní zavazadla u United Airlines 2021

1Rozměry a hmotnost kabinového (palubního) zavazadla u United Airlines 2021

Rozměry palubního zavazadla u United Airlines nesmí překročit rozměr 56 x 35 x 22 cm a hmotnost 10 kg. Spolu s tím si můžete vzít i kabelku, malou osobní tašku nebo tašku na notebook nepřesahující rozměry 22 x 25 x 43 cm.

2Rozměry a hmotnost odbaveného (zapsaného) zavazadla u United Airlines 2021

Maximální vnější rozměr odbaveného zavazadla je 158 cm včetně všech madel, rukojetí a koleček.

Váhový limit se odvíjí od cestovní třídy. V United Economy činí 23 kg. V United Business a všech dalších cestovních třídách společnosti je maximální hmotnost odbaveného zavazadla 32 kg.

3Poplatky za zavazadla u United Airlines 2021

Přesný poplatek za nadbytečná zavazadla si přímo spočítáte na webu dopravce. Pro lety z Prahy do Bruselu, Frankfurtu, Vídně, Mnichova a Ženevy je poplatek v Economy Class 100 USD.