červenec 2024

3x Ketomix slevový kód na červenec 2024

(35 hodnocení)
O obchodu

Ketomix je e-shopem nabízející vám prostředky k hubnutí, jako jsou proteinová jídla, dietní plány, ketonové diety, ale také recepty a rady jak začít. Kromě toho zde najdete také příběhy lidí, kteří již s Ketomix zhubli. Druhů jídla, ať už proteinového nebo ke ketonové dietě. Kromě jídla zde najdete také drobné doplňky. Na hlavní stránce najdete BMI kalkulačku, takže si hned můžete zjistit, jak na tom jste. Máte slevový kód Ketomix nejen ze Skrblík? Pak ho zadejte do pole „Mám slevový kód Ketomix“.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Ketomix jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Ketomix slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Ketomix 2024

Obchod Ketomix prodává českou ketonovou dietu KetoMix, která je určena všem, kteří chtějí rychle a pohodlně zhubnout svá přebytečná kila, a to bez cvičení. Nabízí desítky plnohodnotných nízkosacharidových proteinových jídel a poskytuje kompletní dietní programy i samostatná jídla. Pobočku Ketomix najdete v Praze na adrese: Na příkopě 17, Praha 1.

Ptáte se, jak ušetřit na Ketomix? Nejprve si zjistěte, zda není k dispozici slevový kupón. Věrnostní program Ketomix nabízí slevy na další objednávky. Stačí se zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznický účet. Ketomix slevy se pohybují od 2 do 5 %. Vše záleží na hodnotách vašich objednávek.

Přístup k exkluzivním slevám a článkům budete mít, pokud se přihlásíte k odběru novinek v dolní části webu. Zadejte váš e-mail a spolu se slevami obdržíte i užitečné rady a recepty.

K nákupu produktů můžete získat i Ketomix dárek zdarma v podobě šejkru nebo proteinové tyčinky. Ušetříte také při pravidelné akci Ketomix Black Friday a slevy získáte i při akci Ketomix Nákupy OnaDnes.

Jak získat slevový kupón Ketomix

Slevový kupón Ketomix najdete jednou za čas přímo na webu obchodu a můžete ho zakoupit také ve formě dárkového poukazu, který lze pořídit v hodnotě 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč.

Slevové kódy Ketomix můžete také získat, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu. Stačí zadat váš e-mail a získáte přístup k exkluzivním slevám a článkům, i k užitečným radám a receptům.

Jak uplatnit slevový kód Ketomix

Slevový kód Ketomix

Slevový kód Ketomix uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vlevo pod seznamem objednávaného zboží zadejte do políčka s názvem “Vložit slevový kód” váš kód slevového poukazu a klikněte na “Použít”. Sleva se vám v košíku následně odečte. Slevové kupóny Ketomix platí jen stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné zboží.

Cashback Ketomix

Cashback Vratné penízeaž 8,8 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženkaaž 8,75 % získat bonus 60 Kč

Cashback Ketomix získáte při zaregistrování na portálech Vratné Peníze nebo Plná peněženka. U těchto portálů můžete získat až 8,8 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se tedy zaregistrujete na cashback portálu Plná Peněženka a nakoupíte přes odkaz z určitého obchodu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Ketomix slevy – výprodeje, Black Friday…

Ketomix věrnostní program nabízí slevy na další objednávky. Stačí se zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznický účet. Získat můžete Ketomix slevy od 2 do 5 %. Vše záleží na hodnotách vašich objednávek.

Obchod nabízí balíčky ketodiety ve výhodných sadách, která obsahují 4 druhy chutných jídel a 14 různých příchutí. Výhodné balíčky Ketomix jsou sestavené tak, aby obsahovaly vše potřebné pro vaše hubnutí. Vybrat si můžete z týdenní až 4týdenní ketonové diety.

Získat můžete také až 5 000 Kč na další nákup produktů Ketomix. Stačí se zapojit do výzvy Odměna za příběh a poslat váš příběh spolu s fotografiemi proměny. Podmínkou je držení ketodiety minimálně po dobu 4 týdnů.

Pokud se přihlásíte k odběru novinek v dolní části webu, získáte přístup k exkluzivním slevám a článkům. Stačí zadat váš e-mail a spolu se slevami budete dostávat i užitečné rady a recepty.

K nákupu produktů můžete získat i Ketomix dárek zdarma v podobě šejkru nebo proteinové tyčinky. Ušetříte také při pravidelné akci Ketomix Black Friday a slevy získáte i při akci Ketomix Nákupy OnaDnes.

Ketomix doprava zdarma a cena poštovného

Ketomix doprava zdarma je při nákupu nad 1 490 Kč. Při objednávce do 10 hodin vám balíček přijde do 3 pracovních dnů. K doručení zásilky si můžete vybrat ze dvou způsobů dopravy:

  1. DPD – doručení na adresu za 99 Kč
  2. Zásilkovna – osobní odběr za 59 Kč

Platit můžete kartou, převodem nebo na dobírku při převzetí, za tento způsob platby ale zaplatíte navíc 50 Kč k ceně vaší objednávky.

Ketomix vrácení zboží

Vrácení zboží Ketomix umožňuje zákazníkům do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné zboží, nejlépe v původním obalu.

Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzor uvedený na konci obchodních podmínek. Dokument zašlete na e-mailovou adresu info@ketomix.cz nebo společně se zabaleným zbožím na adresu:

Opravdove hubnuti s.r.o.
Na příkopě 17,
Praha 1, 110 00

Peněžní prostředky včetně nákladů na dodání vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení do kupní smlouvy, a to stejným způsobem jakým jste zboží zaplatili.

Ketomix reklamace 2024

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Obchod Ketomix kontaktujte telefonicky (607 487 417) nebo e-mailem (info@ketomix.cz), dozvíte se, jak dále postupovat.

Zboží lze reklamovat i přímo v provozovně (Na příkopě 17, Praha 1). Reklamace Ketomix bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Ketomix kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Ketomix 607 487 417 v pracovních dnech od 8 do 23 hodin a o víkendu od 10 do 23 hodin. Pro dotazy můžete využít i Ketomix e-mail dotazy@ketomix.cz.

Jakékoliv dotazy vám zodpoví také přes online chat, který se nachází v pravé dolní části webu a nejčastější odpovědi na otázky najdete v sekci Vaše dotazy.