listopad 2019

Slevové kódy Notino listopad 2019

Rating: 8 (98 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Notino.cz (dříve Parfums.cz) je internetový obchod, který prodává především parfémy, voňavky, kosmetiku a přípravky pro péči o pleť a tělo. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny pro Notino.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Notino jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 2 dny Notino.cz dárek zdarma k objednávce + sleva 150 Kč
  • 9 dny Notino.cz Sleva 15 % na bytové vůně
  • 9 dny Notino.cz Sleva 5 % na TOP značky
  • 16 dny Notino.cz sleva 20 % při nákupu produktů NYX Professional Makeup
  • 16 dny Notino.cz slevový kupón 15% sleva na vlasovou kosmetiku
  • 23 dny Notino.cz slevový kupón na 10% slevu

Jak ušetřit Notino 2019

V Notino.cz se přeměnil jeden z největších tuzemských e-shopů Parfums.cz, který nabízí největší výběr parfémů a kosmetiky.  Došlo tak ke sjednocení značky s ostatními zeměmi, kde Notino působí. Navíc již neprodává jen parfémy, ale i výrobky, které souvisí s péčí o tělo. Notino.cz tak prodává věhlasné značky jako např.Armani, Bvlgari, Calvin Klein, David Beckham, Chloé, Kenzo, Lacoste, Nina Ricci, Payot, Rochas, Vichy a další stovky značek, jejichž výčet naleznete na stránkách Notino.cz.  Pojďme se podívat jak ušetřit při nákupu v tomto obchodě a jaké slevy Notino.cz poskytuje.

Notino slevy

Obchod poskytuje týdenní slevy na vybrané parfémy. Trvá od pondělka do neděle a parfémy tak lze nakoupit za výhodnou cenu. Stejně tak u výprodejových akcí na parfémy a kosmetiku, kde lze nalézt zajímavé slevy, které Notino.cz nabízí.

Další Notino sleva je v podobě dárku, který můžete získat, pokud nakoupíte určitý druh zboží popř. v nějaké hodnotě a obdržíte dárek, který je právě k dispozici.

Velmi oblíbený je Notino slevový kód, který vám ušetří peníze při nákupu zboží za určitou částku – např. 111 Kč při nákupu nad 1 000 Kč. Slevový kupón Notino.cz nabízí v průběhu roku na omezenou dobu a tak je ideální mít v odběru náš Skrblíkův zpravodaj, abyste o takto poskytnutou slevu nepřišli.

Slevový kupón Notino

Pokud je k dispozici aktuální slevový kód Notino pak jej najdete na našich stránkách odkud si jej zkopírujte nebo zapamatujte. Poté až budete mít vybráno zboží v obchodě Notino.cz přejdete do nákupního košíku a pod jednotlivými položkami vybraného zboží je políčko “Kód dárkového poukazu či slevy”, kde slevový kód Notino.cz zadáte a potvrdíte tlačítkem OK (vizte obrázek). Dojde ke zlevnění a můžete pak pokračovat v dalším kroku objednávky.

Slevový kupón Notino.cz / Slevový kód Notino.cz

Sleva na Notino.cz je využita a nyní můžeme přejít k dopravě a samotné platbě za vybrané produkty.

Doprava a platba na Notino.cz

Dopravu zdarma Notino.cz nenabízí a zdarma své zboží obdržíte pouze při osobním odběru, v ostatních případech stojí doprava 89 Kč ať už využíváte služeb České pošty či PPL. Při odběru v síti Zásilkovna.cz pak zaplatíte 39 Kč.

Při platbě lze využít dobírku, platbu při převzetí v hotovosti či kartou. Zaplatit lze bankovním převodem, online platební kartou či Platba 24 od České spořitelny.