SKRBLOG

Pavelkovo skrblení 98: Skvělá mobilní aplikace Můj vlak

Pátek, 20. říjen 2017 Michal Pavelka Pavelkovo skrblení

Oblíbil jsem si aplikaci Můj vlak Českých drah. Za prvé si připadám jako frajer, když mávám mobilem místo kouskem papíru, a za druhé má řadu jiných výhod. Pro skrblíky je určitě zajímavé, že se s ní dá ušetřit. Například jsem přes aplikaci koupil skupinovou jízdenku pro skoro třicet lidí a získal tím 437 věrnostních bodů. Ty jsem pak […] Celý článek »

6 tipů, jak ušetřit v BENU lékárně

Pátek, 20. říjen 2017 Lenka Chládková Tipy a triky

Lékárny BENU jsou součástí lékárenského velkoobchodu PHOENIX, největšího distributora léků v Evropě. Lékárny BENU mají více než 1 200 evropských poboček, najdete je v Nizozemí, Švýcarsku, Srbsku, Černé Hoře, Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Maďarsku a na Slovensku. V České republice BENU působí od roku 1990, v současné době provozuje 200 kamenných lékáren a internetovou lékárnu Benu.cz. V sortimentu lékáren BENU jsou zastoupeny léky, doplňky […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 9 vánočních dárků pro muže

čtvrtek, 19. říjen 2017 Skrblík.cz Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Vánoce se neúprosně blíží a kdo nakoupí dárky s předstihem má většinou vyhráno a nemusí se účastnit na poslední chvíli předvánočního shonu v podobě kupování dárků. Nejhorší je ale dárek vůbec […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levný tablet pro děti za 1 449 Kč, Italský týden v Lidlu, akce na pivo Svijany

Pondělí, 16. říjen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od pondělí 16. října 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Cobalt T 7 Wi-Fi Tablet za 1 449 Kč […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Slevové kupóny McDonalds, jízdenky 1+1 zdarma, 70% slevy v Marks & Spencer

Pondělí, 16. říjen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Připravili jsme pro Vás výběr z nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: RegioJet: Týden slev 1+1 zdarma do Francie a Holandska V týdnu od pondělí 16.10 do neděle 22.10.2017 je možné pořídit jízdenky do Francie a Holandska u RegioJetu s 50% slevou. Podmínkou je nákup jedné jízdenky za plnou cenu a odjezd či příjezd do Prahy od 16. do 30. listopadu 2017. Za zvýhodněnou cenu […] Celý článek »

Nákupy OnaDnes podzim 2017: Slevové kupóny do více než 2 000 obchodů

Neděle, 15. říjen 2017 Lenka Chládková komentářů 5 Novinky

V týdnu od 16. do 22. října v České republice proběhne jedna z největších slevových akcí Nákupy OnaDnes 2017. Ve více než 2 000 obchodech a 50 e-shopech bude možné nakoupit vybrané zboží se slevou až 70 %. Slevové kupony OnaDnes najdete v příloze magazínů deníku MF DNES. Elektronickou verzi kuponů je možné stáhnout zdarma do chytrého telefonu. 1Slevové kupony Nákupy OnaDnes 2Nákupy OnaDnes […] Celý článek »

Recept: Marmeláda z domácí pekárny (meruňková, jahodová, rybízová, švestková, malinová)

Neděle, 15. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Není nic jednoduššího, než si vyrobit marmeládu v domácí pekárně. Opravdu. A velkou výhodou výroby v domácí pekárně je skutečnost, že marmeláda je neustále míchaná – a proto nestříká. Takže si nezašpiníte ani sporák, ani samotnou pekárnu. Jen budete muset umýt háky a pečící formu (a samozřejmě i naběračku a stěrku). Ingredience na marmeládu z domácí pekárny 900 g ovoce 500 g želírovacího cukru […] Celý článek »

Recepty pro domácí pekárnu: Pšenično-žitný chléb

Sobota, 14. říjen 2017 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Pokud si chcete doma upéct klasický český chleba, na který můžete dát šunku, sýr, paštiku, ale i třeba med nebo marmeládu, vyzkoušejte pšenično-žitný chléb. Je tedy fakt, že horní kůrka nebude úplně zázračná, ale ty další tři vám to vynahradí. A nejen tři kůrky, ale hlavně střída, která bude ve srovnání s chlebem kupovaným v supermarketu absolutně lahodná. Domácí […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 vánočních dárků pro kluky

čtvrtek, 12. říjen 2017 Skrblík.cz Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Vánoce se neúprosně blíží a kdo nakoupí dárky s předstihem má většinou vyhráno a nemusí se účastnit na poslední chvíli předvánočního shonu v podobě kupování dárků. Nejhorší je ale dárek vůbec […] Celý článek »

Letáková hlídka: Americký týden v Lidlu, vánoční Kofola hruška se skořicí, megabox tablet Jar Platinum v akci

Pondělí, 09. říjen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od pondělí 9. října 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Tablety do myčky Jar Platinum, 90 ks […] Celý článek »