, Crivit | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Crivit

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Deka na pláž 2 v 1 Crivit

Lidl nabízí v akci deku na pláž 2 v 1 Crivit, kteoru lze použít jako deku nebo jako brouzdaliště. Prodává se v různých barevných provedeních, mezi kterými je i modrá a růžová. Deka na pláž 2 v 1 Crivit je vhodná na dovolenou s dětmi, z deky lze jednoduše sestavit přepravní tašku. Tu pak lze použít jako kbelík k přenosu vody. Plážová deka Crivit […] Celý článek »

Tvarovaná plážová deka Crivit

Lidl nabízí v akci tvarovanou plážovou deku Crivit v originálních provedeních ve tvaru ananasu, donutu, hamburgeru či orientálního vzhledu. Tvarovaná plážová deka Crivit je vyrobena z čisté bavlny, která zaručuje měkkost materiálu. Deka je nenáročná na údržbu, je z vysoce savého a odolného materiálu. Rozměry ananasu jsou cca 150 cm, černo-bílá orientální varianta má průměr 140 cm a hamburger s donutem má průměr […] Celý článek »

Dámský bezešvý top Crivit

Lidl nabízí v akci dámský bezešvý top Crivit v černé, šedé a modré barevné variantě. Dámský bezešvý top Crivit dobře reguluje vlhkost zásluhou hydrofilní úpravy. Je ideální na trénink a dobře padne zásluhou vláken Lycra. Použité materiály tvoří polyamid, polyester a elastan lycra v různých poměrech. Bezešvý top Crivit je dostupný ve velikostech XS (32/34) až L (44/46). Zkušenosti s dámským bezešvým […] Celý článek »

Pánské bezešvé triko Crivit

Lidl prodává v akci pánské bezešvé triko Crivit v černé, šedé a khaki variantě. Pánské bezešvé triko Crivit dobře reguluje vlhkost zásluhou hydrofilní úpravy, nemá postranní švy. Triko je ideální na trénink. Černá varianta je ze 100% polyamidu, šedá varianta je z 62 % z polyamidu a z 38 % z polyesteru a khaki varianta je ze 70 % z polyamidu a z 30 % z polyesteru. Triko je dosutpné ve velikostech […] Celý článek »

Dámské bezešvé triko Crivit

Lidl nabízí v akci dámské bezešvé triko Crivit v modré, černé a šedé barevné variantě. Dámské bezešvé triko Crivit je ideální na trénink, dobře reguluje vlhkost díky hydrofilní úpravě. Triko nemá rušivé postranní švy. Šedá varianta je vyrobena ze 63 % z polyamidu, z 30 % z polyesteru a ze 7 % z elastanu lycra, modrá varianta je z 91 % z polyamidu a 8 % z elastanu lycra. V prodeji jsou […] Celý článek »

Pánská bezešvá mikina Crivit

Lidl prodává v akci pánskou bezešvou mikinu Crivit v šedé a černé barevné variantě. Pánská bezešvá mikina Crivit je vhodná na trénink, nemá rušivé postranní švy. Mikina je rychleschnoucí a regulující vlhkost zásluhou hydrofilního provedení, černá varianta má kapuci. Černá varianta je vyrobena ze 100 % polyamidu, šedá varianta je vyrobena z 62 % z polyamidu a z 38 % z polyesteru. V prodeji jsou velikosti v rozmezí […] Celý článek »

Dámská bezešvá mikina Crivit

Lidl nabízí v akci dámskou bezešvou mikinu Crivit v různých barevných provedeních, mezi kterými je i černá, šedá a navy modrá. Dámská bezešvá mikina Crivit je ideální na trénink, zásluhou hydrofilní úpravy dobře reguluje vlhkost. Mikina Crivit má zakončení rukávů s otvory pro palce a dokonale padne zásluhou vláken lycra. Modrá varianta má navíc kapuci. Použité materiály tvoří polyamid, polyester a elastan […] Celý článek »

Elektrický chladicí box Crivit CEK 29 A2

Lidl nabízí v akci elektrický chladicí box Crivit CEK 29 A2 s možností zapojení do zásuvky s 230 V nebo do autozásuvky s 12 V. Chladicí box Crivit CEK 29 A2 má energetickou třídu A+++, je vhodný pro chlazení a udržování teploty. Rychlé a rovnoměrné chlazení zajišťuje vnitřní ventilátor, pro úsporu místa jsou připojovací kabely uložené ve víku. Box chladí až do […] Celý článek »

Bazénové hrací centrum Crivit

Lidl nabízí v akci bazénové hrací centrum Crivit pro pestrou zábavu při koupání na zahradě. Bazénové hrací centrum Crivit tvoří vodní rozprašovač, skluzavka, kulová dráha, košíková a házení kroužků, jde o systém se třemi vzduchovými komorami a bezpečnostními ventily pro snadné nafouknutí a vyfouknutí. Hrací centrum Crivit má podlahový ventil pro snadné vypouštění vody a šest umělohmotných koulí (o průměru 8 cm), čtyři […] Celý článek »

Nafukovací lenoška Lounge Crivit

Lidl nabízí v akci nafukovací lenošky Lounge Crivit s nosností až 200 kg a se dvěmi vzduchovými komorami se zpětným ventilem. Nafukovací lenoška Crivit je ideální na ležení a relaxování, má odnímatelnou ochranu proti ultrafialovým paprskům 50+ (včetně průhledného okna) a pohodlné opěradlo se dvěma integrovanými držáky na nápoje. Kolem dokola Lounge lenošky je lanko, součástí balení jsou dvě záplaty na […] Celý článek »