, jak zjistit | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak zjistit šablonu WordPress

úterý, 21. květen 2019 Martina Opravilová

Jak zjistit šablonu WordPress_ Kde zjistit šablonu WordPress? Jak změnit šablonu WordPress? 1 Jak zjistit šablonu WordPress Ačkoli to možná mnohé překvapí, zjistit, jakou WordPress šablonu daný web používá, opravdu není nic složitého. Snadno se tak můžete dozvědět název použité šablony i přesto, že nejste správcem daného webu. Pokud byste nepotřebovali zjistit šablonu na cizím webu, […] Celý článek »

Jak zjistit eori číslo

úterý, 21. květen 2019 Markéta Dyjaková

Co je to eori číslo? K čemu je eori číslo? Jak zjistit eori číslo? Jak získat eori číslo? 1 Co je to eori číslo Celní správa ČR zavedla v roce 2009 registrační a identifikační číslo hospodářských subjektů, tedy eori číslo. Díky němu můžeme komunikovat s celními orgány v celé Evropské unii. Eori číslo má neomezenou platnost a díky němu můžeme […] Celý článek »

Jak zjistit emisní třídu kotle

úterý, 21. květen 2019 Martina Opravilová

Jak zjistit emisní třídu kotle? Kde zjistit emisní třídu kotle? Proč je třeba znát emisní třídu kotle? 1 Jak zjistit emisní třídu kotle Emisní třída je kotli přiřazena na základě výsledků spalovacích a jiných zkoušek, které probíhají ještě před tím, než je dané zařízení uvedeno na trh. Nejlepší kotle jsou hodnoceny pátou třídou. Pojďme se nyní […] Celý článek »

Jak zjistit font písma

úterý, 21. květen 2019 Martina Opravilová

Jak zjistit font písma? Jak zjistit font písma ve Wordu? Jak zjistit font písma na internetu? 1 Jak zjistit font písma Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, zjistit font písma není nic složitého. Pokud hledáte název ve Wordu, jedná se o něco jednodušší cestu, zjištění názvu fontu z obrázku či PDF však také není nic složitého. […] Celý článek »

Jak zjistit obrat firmy

Středa, 15. květen 2019 Veronika Jelínková

Co je obrat firmy a jaká je jeho definice? Jak na výpočet obratu firmy? Jak zjistit obrat firmy? 1 Co je obrat firmy a jaká je jeho definice Slovem obrat odborně vyjadřujeme výši finanční částky, kterou přijme ekonomický subjekt za konkrétní časové období. Obvykle se jedná o roční obrat, případně obrat kvartální. Obrat je mylně označován jako tržba. […] Celý článek »

Jak zjistit chlamydie

Středa, 15. květen 2019 Veronika Jelínková

Co je chlamydie a jaké jsou její druhy? Přenos chlamydií a prevence Jaké jsou příznaky onemocnění? Jak probíhá test a léčba? 1 Co je chlamydie a jaké jsou její druhy Chlamydie je bakterie. Tato bakterie způsobuje v lidském těle infekci. Většina populace si myslí, že Chlamydie se přenáší pouze sexuálním stykem. To je však velký omyl. Nejedná se jen o sexuálně […] Celý článek »

Jak zjistit nadmořskou výšku

čtvrtek, 09. květen 2019 Martina Opravilová

Jak zjistit nadmořskou výšku? Jak zjistit nadmořskou výšku na Mapy.cz? Jak zjistit nadmořskou výšku na Google Maps? Jak zjistit nadmořskou výšku na mapě? Jak zjistit nadmořskou výšku v mobilu? Jak zjistit nadmořskou výšku v chytrých hodinkách? 1 Jak zjistit nadmořskou výšku Pokud chceme zjistit nadmořskou výšku, máme hned několik možností. Klasickým způsobem je použití tištěné mapy. Pokud […] Celý článek »

Jak zjistit číslo SIM

čtvrtek, 09. květen 2019 Jiří Podval

Co je číslo SIM karty? Jaký je formát čísla SIM karty? Kde číslo SIM karty najít? 1 Co je číslo SIM karty Číslo SIM karty, nebo také ICCID, je jedinečné výrobní číslo, kterým musí být označená každá SIM karta. Číslo SIM karty můžete potřebovat při komunikaci s operátorem a při řešení potíží s příjmem signálu, výměně SIM karty a při dalších situacích. […] Celý článek »

Jak zjistit MAC adresu

čtvrtek, 09. květen 2019 Jiří Podval

Co je MAC adresa? K čemu slouží MAC adresa? Jak zjistit MAC adresu? 1 Co je MAC adresa MAC adresa (Media Access Control) je jedinečné číslo přiřazené síťové kartě při její výrobě. Toto číslo bývá u starších typů síťových karet permanentní. Novější typy karet umožňují jeho změnu. MAC adresu má každé zařízení, které se připojuje k internetu (stolní […] Celý článek »

Jak zjistit verzi Windows

úterý, 30. duben 2019 Petr Verner

Jak zjistit verzi Windows 10 Jak zjistit verzi Windows 7 Jak zjistit verzi Windows z HDD Jak zjistit verzi Windows souboru ISO 1 Jak zjistit verzi Windows 10 Windows 10 obvykle poznáte na první pohled. Pro ty kdo si nejsou jisti existuje tento postup: Klepnete na tlačítko START, vyberete položku NASTAVENÍ , v seznamu SYSTÉM a v dalším seznamu vlevo úplně dole O SYSTÉMU. […] Celý článek »