Brigáda z domova: Psaní článků na Skrblíka

Redakce
Publikováno 3. května 2022

V tuto chvíli nové redaktory aktivně nehledáme. Přínosných článků však není nikdy dost a šikovné lidi máme rádi, proto jsou dveře do redakce Skrblíka otevřené. Pokud máte v rukávu skvělý nápad, chuť se zlepšovat a posouvat věci kupředu, čtete dále. 👇

Brigáda z domova: Psaní článků na Skrblíka

Koho hledáme

Spolehlivé pisálky článků…

Umíte jednoduše vysvětlit složitou problematiku? Máte všeobecný přehled a okolí se na vás s důvěrou obrací s prosbou o radu? Jiskra přeskočila!

Dáme šanci redaktorům, kteří přijdou se zajímavými tématy článků nebo jiným tipem na vylepšení Skrblíka. Pracují samostatně a zvládají srozumitelně zpracovávat články na různá témata. Záleží na domluvě, jestli to budou levné letenky, investice nebo recenze kávovaru.

…se zkušenostmi s publikováním

Nemáme žádné požadavky na formální vzdělání, nicméně hledáme lidi se zkušenostmi s tvorbou obsahu na internet. Ať už se jedná o vlastní cestovatelský blog, správu stránek sportovního oddílu nebo přípravu školních novin.

Vidíme za tím perfektní znalost češtiny, pečlivost a schopnost formátovat text. Protože méně je někdy více a vytučňování v každé druhé větě je na kriminál.

Plusové body za WordPress a Prahu

Máte zkušenosti s psaním článků ve WordPressu? Získáváte plusový bod. Celý Skrblík běží právě na tomto redakčním systému, do kterého se všechny články rovnou píší.

Bydlíte v Praze, nebo se tam alespoň pár dní v měsíci zjevujete? Máte druhý plusový bod. Tvořit sice budete z domova, v zájmu lepší efektivity a domluvy se spolu občas potkáme v kanceláři v centru města.

Brigáda z domova: Psaní článků na Skrblíka

Co vám nabízíme

Pravidelný měsíční příjem dle vašich možností

Náš redaktor si může vydělat tisíce korun měsíčně, limitem jsou jeho schopnosti a časové možnosti. Spolupracujeme buď na DPP, nebo na fakturu. Odměnu vyplácíme jednou měsíčně bez prodlení.

Pracovat můžete kdykoliv a kdekoliv

Noční sova, nebo ranní ptáče, z domova či od Mácháče – je nám jedno, kdy a odkud budete pracovat. Podmínkou je alespoň 20 hodin měsíčně a dodržování smluvených termínů.

Plody vaší práce budou vidět

Skrblíka měsíčně navštíví přes 500 000 lidí, náš zpravodaj odebírá 93 548 čtenářů. Spolupracovali jsme s Bleskem, Hospodářskými novinami, Aktuálně.cz, Českým rozhlasem nebo Frekvencí 1.

Jak se přihlásit

Brigáda z domova: Psaní článků na Skrblíka

Vyplňte jednoduchý formulář

Ve ✒️ formuláři se ptáme na základní informace o vás a na zkušenosti s psaním textu. Všeho všudy pár otázek, žádná věda.

Podle čeho uchazeče hodnotíme

Přestože nyní nové kolegy aktivně nehledáme, získat si nás můžete kvalitou svého nápadu. Můžete se jednat o tip na přínosný článek, vylepšení SEO nebo třeba opravu chyb. Jednoduše řečeno: Přesvědčte nás, že budete pro Skrblíka přínosem.

U redaktorů oceňujeme přehledný text bez pravopisných a stylistických chyb, ve kterém je řečeno vše důležité i bez výplňových frází. To máme rádi a to dokážeme ocenit.

Naopak nehodnotíme, jestli jste žena, nebo muž, pracující v továrně, nebo na mateřské dovolené. Jsme přesvědčeni, že na kvalitu práce to nemá žádný vliv.

Co se bude dít dál

Vaši zprávu si přečteme a pokud nás zaujme, pošleme vám zadání úkolu, jehož splnění vám proplatíme. Může nám to zabrat až 14 dní od odeslání, tak neházejte klávesnici do žita, pokud se hned neozveme.


Zatím žádné komentáře


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.