květen 2024

5x Asko nábytek slevový kód na květen 2024

(56 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod společnosti Asko nábytek. Společnost nabízí svým zákazníkům nábytek v moderním i klasickém designu, dále pak kancelářský nábytek a bytové doplňky. V současnosti je v České republice 11 obchodů a e-shop. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy Asko nábytek nebo slevové kupóny do Asko nábytek.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na vybrané produkty
Můžete přejít do obchodu. Asko nábytek jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 6 dny Využijte 15% slevový kód Asko nábytek na zahradu
  • 11 dny 20% sleva na nábytek v Asko nábytek
Asko nábytek slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Asko nábytek 2024

Se sortimentem obchodu Asko nábytek vybavíte Váš dům od kuchyně po zahradu, najdete v něm nábytek, kuchyňské i bytové doplňky nebo osvětlení. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i přes e-shop.

Cest jak ušetřit Asko nábytek nabízí mnoho. Jednou z možností je stát se členem věrnostního programu. Díky němu získáte s každou další objednávkou danou výši slevy. Dále můžete ušetřit díky sezónním výprodejům, akčním letákům a akcím jako je Black Friday nebo Dny Marianne.

Před dokončením nákupu je dobré porovnat cenu zboží přes některý z porovnávačů cen, například Heuréka.

Jak získat slevový kupón Asko nábytek

Slevový kód pro slevu 3 %, 5 % a 7 % v rámci věrnostního programu Vám bude zaslán s každou další objednávkou. Pro většinu výprodejů a akcí není potřeba zadávat slevový kód Asko nábytek.

Aktuální slevové kupóny Asko nábytek pro Vás shromažďujeme a publikujeme na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Asko nábytek

Slevový kód Asko nábytek

Slevový kód Asko nábytek uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Kupón vložíte do pole s označením ” Zadejte kód ”. Poté kliknete na ” Vložit ” a jestliže byl kód vložen správně, bude Vám sleva ihned odečtena.

Před vložením kódu si nezapomeňte pročíst podmínky pro správné uplatnění. Tedy platnost kupónu, výši minimální ceny objednávky, popřípadě další podmínky, se kterými lze nebo nelze Slevový kupón Asko nábytek kombinovat.

Cashback Asko nábytek

Ušetřete s cashbackem, který pro Asko nábytek poskytuje portál Tipli.

Registrace na Tipli je bezplatná. Po zaregistrování vyhledáte obchod v nabídce portálu a prokliknete se do něj. Nákup proběhne tak jako vždy. Po zaplacení Vám bude část peněz vrácena.

Odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku, je počítána bez DPH, hodnoty dopravy a popřípadě věrnostní odměny.

Cashback Asko nábytek činí 2,5 % při nákupu zboží bez slevy nebo se slevou maximálně 42 %, na produkty z letáku 1,3 %. 

Asko nábytek slevy – výprodeje, Black Friday, Dny Marianne,…

Asko nábytek slevy probíhají neustále po celý rok. Jedná se o sezónní výprodeje, jako jsou Letní výprodej Asko nábytek nebo Adventní nadílka, během kterých zakoupíte vybrané zboží se slevou až 70 %.

Ušetřit Vám pomůže i Asko věrnostní program. S registrací a při druhé objednávce získáte slevu3 % z prodejních cen produktů, na třetí objednávku 5% slevu a při každé další 7% slevu. Slevy se netýkají dopravného a aktuálně dostupných produktů. Pro uplatnění slevy musí být předešlá objednávka doručena.

Asko nábytek slevy najdete v akčním letáku, který se obměňuje každých 14 dní.

Mezi další pořádané akce patří Asko nábytek Black Friday nebo Dny Marianne. Nepravidelně probíhá akce Asko nábytek doprava zdarma. Objednávka je limitována minimální hodnotou a je vždy časově omezena.

Pro internetové zákazníky je připravována i akce e-shop speciál, ve kterém naleznete produkty nedostupné na žádné z kamenných prodejen. Zakoupit je můžete pouze prostřednictvím internetového obchodu.

O všech Asko slevách, akcích a výprodejích se včas dozvíte registrací do newsletteru.

Asko nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma z Asko nábytek je pro Vás při objednávkách nad 25 000 Kč. Dopravné pro objednávky s nižší peněžní hodnotou činí 759 Kč.

Zásilku Vám doručí přepravní služba PPL nejpozději do 30 pracovních dnů po uzavření kupní smlouvy, pokud není uvedeno jinak.  Při objednání tří a více kusů zboží se zásilka automaticky přepravuje jako produkt PPL Sprint a uplatní se výše dopravného 759 Kč.

Zákazník musí provést kontrolu zásilky, jestli zůstal obal neporušený a zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud je při převzetí zásilky zjištěno poškození, zákazník není povinen zásilku převzít.

Pokud se nepovede zásilku do 10 dnů od expedice doručit, bude vrácena prodejci.

V průběhu roku probíhá akce Asko nábytek doprava zdarma, která je vždy omezena časově a danou výší objednávky. Přihlášením do newsletteru Asko nábytek budete vždy včas o všech akcích a slevách informování.

Asko nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží Asko nábytek umožňuje ve lhůtě 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop.

Odstoupení od kupní smlouvy lze provést několika způsoby. Můžete vyplnit elektronický formulář nebo smlouvu vytvořit a zaslat formou dopisu prostřednictvím poštovních služeb na adresu obchodu, popřípadě prostřednictvím e-mailu. Do smlouvy uvedete číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro vrácení kupní ceny. Pověřený pracovník obchodu Asko nábytek potvrdí přijetí smlouvy.

Peněžní prostředky za zakoupené zboží, budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejným způsobem, jakým byly uhrazeny.

Asko nábytek reklamace 2024

Reklamace Asko nábytek lze vyřídit prostřednictvím formuláře s fotodokumentací na internetových stránkách nebo ve kterémkoliv kamenném obchodě. Zákazník předloží originál nebo kopii prodejního dokladu .

Pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitějších případech do 3 pracovních dnů. Reklamace Asko nábytek včetně odstranění vady musí vyřídit nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

V případě vrácení části nebo celé kupní ceny za zboží z jakéhokoliv důvodu, může být částka do výše 2 500 Kč vyplacena v hotovosti na pokladně obchodu. V případě, že částka převyšuje tuto hodnotu, bude vrácena bankovním převodem nebo poštovní poukázkou do 20 dnů.

Asko nábytek kontakt – infoservis

Veškeré Vaše dotazy můžete směřovat na infoservis Asko nábytek.

Zákaznický servis pro prodejny na čísle 232 000 222 volba 1 je Vám k dispozici Pondělí – Neděle 9:00 – 20:00 hodin.

Zákaznický servis pro e-shop na čísle 232 000 222 volba 2 je Vám k dispozici Pondělí-Pátek 8:00-18:30 hodin, Sobota – Neděle 9:00 – 9:30 hodin.

Svoje otázky, připomínky a návrhy můžete zaslat i přes kontaktní formulář.