, 5 věcí, které kryje HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ - Skrblík.cz

Co kryje havarijní pojištění?

Šíře a výše krytí se u havarijního pojištění liší v závislosti na konkrétní pojišťovně a produktu.

1Havárie

Pojištěna je škoda na vozidle a zdraví posádky vozu v důsledku dopravní nehody zaviněné pojištěným i druhou osobou. V případě pojistné události zaviněné druhou osobou je možné škodu krýt buď z jejího povinného ručení, nebo právě z havarijního pojištění.

2Odcizení vozidla

Jedná se o nejnákladnější část z havarijního pojištění. Jeho cenu můžete snížit instalací bezpečnostních prvků do vozidla, jako je mechanická páka na volant, imobilizér, alarm či vyhledávací zařízení.

3Živelní událost

Pojištění kryje škody způsobené záplavami, povodněmi, kroupami, úderem blesku, sesuvem laviny a dalšími přírodními živly.

4Vandalismus

Kryty jsou škody způsobené úmyslným jednáním jiné osoby s úmyslem poškodit či odcizit pojištěné vozidlo.

5Pojištění stavu vozidla

Pojistit lze čelní i všechna další okna, popř. celé vozidlo pro případ střetu se zvěří. Sjednané havarijní pojištění může zahrnovat i asistenční službu nebo zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy poškozeného.

24 energetických nápojů k pojištění zdarma

Pojištění.cz Energy Drinky zdarmaSrovnávač Pojištění.cz dává do konce dubna 2019 zdarma k uzavřenému pojištění balík 24 ks energetických nápojů. Začátek pojištění nehraje roli, jedinou podmínkou je minimální cena 500 Kč.

Pojištění.cz nabízí cestovní pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti i pojištění domácích mazlíčků.

Srovnat ceny pojištění si můžete i bez zadávání osobních údajů.


Pozor na výluky z pojištění

Podmínky havarijních pojištění jsou u různých společností rozdílné a často čítají celou řadu výluk a situací, na které se pojištění nevztahuje. Při výběru havarijního pojištění si proto nezapomeňte důkladně přečíst smluvní podmínky.