červen 2024

3x IDEA Nábytek slevový kód na červen 2024

(29 hodnocení)
O obchodu

IDEA Nábytek je obchod zabývající se prodejem nábytku a vybavení do domácnosti. V e-shopu můžete koupit postele, skříně, pracovní i jídelní stoly nebo další vybavení do jednotlivých místností. Obchod nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 3 999 Kč. Kromě e-shopu provozuje společnost také kamenné prodejny. Slevy IDEA Nábytek jsou aktualizovány v pravidelně vydávaném letáku. Skrblík pro Vás má nejnovější slevový kód IDEA Nábytek a slevový kupón IDEA Nábytek.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. IDEA Nábytek jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
IDEA Nábytek slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit IDEA Nábytek 2024

Obchod IDEA Nábytek nabízí nábytek z masivu, kterým si můžete vybavit například ložnici, pracovnu či jídelnu. Najdete zde nejenom postele, stoly, úložné prostory ale i doplňky do domácnosti. Kromě e-shopu provozuje v České republice i několik kamenných prodejen.

Ušetřit můžete v sekci IDEA Nábytek Výprodej. Obchod také pravidelně pořádá akce se slevami, které se pohybují okolo 70 %. Aktuální slevy IDEA Nábytek najdete také v letáku. Ten si můžete nechat zasílat na e-mail – stačí se v sekci Leták zaregistrovat k odběru.

Přihlásit se můžete také k newsletteru. Stačí zadat váš e-mail na hlavní stránce obchodu a žádné slevové novinky vám neuniknou. Tohle všechno jsou způsoby, jak ušetřit na IDEA Nábytek.

Jak získat slevový kupón IDEA Nábytek

Slevové kupóny IDEA Nábytek momentálně nenabízí. Ušetřit můžete ale při slevových akcích a ve výprodejích. Aktuální slevy IDEA Nábytek najdete zde na webu Skrblík nebo v letáku, ve kterém můžete zpravidla jednou za 14 dní najít nové slevy na vybrané produkty.

Jak uplatnit slevový kód IDEA Nábytek

Slevové kódy IDEA Nábytek nyní neposkytuje. Přihlásit se můžete k odběru newsletteru IDEA Nábytek. Stačí zadat váš e-mail na hlavní stránce obchodu a žádné slevové novinky vám neuniknou.

Cashback IDEA Nábytek

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Cashback IDEA Nábytek vám nabízejí portály Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze. U všech zmíněných portálů můžete získat z vašeho nákupu 5 % zpět.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se zaregistrujete na některém z cashback portálů a nakoupíte přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

IDEA Nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

V sekci IDEA Nábytek Výprodej najdete zlevněné zboží. Ušetřit můžete při pravidelných slevách, které se pohybují okolo 70 %. Aktuální slevy IDEA Nábytek se nachází také v letáku obchodu. Jeho platnost je zpravidla 14 dní. A Prohlédnout si můžete i katalog IDEA Nábytek s aktuálním zlevněným sortimentem.

Mezi pravidelné akce patří IDEA Nábytek Black Friday. Momentálně se obchod neúčastní akcí Nákupy OnaDnes ani Dny Marianne.

IDEA Nábytek doprava zdarma a cena poštovného

IDEA Nábytek doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 3 999 Kč a na osobní odběr na jedné z prodejen. Všechny dostupná výdejní místa najdete v seznamu prodejen.

Možné způsoby dopravy:

  1. Doručení přepravcem do 3 999 Kč za 199 Kč
  2. Osobní odběr – zdarma

IDEA Nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží IDEA Nábytek umožňuje ve 14denní lhůtě od jeho převzetí. Zboží tedy zašlete společně s kopií dodacího listu, faktury, nebo jiným dokladem prokazující koupi zboží.

Přiložte také formulář Odstoupení od kupní smlouvy a uveďte způsob vrácení peněz (převod na účet, osobní převzetí hotovosti nebo poštovní poukázka či jinak). Připište adresu pro doručování, telefon a e-mail. Zboží nezasílejte na dobírku.

Zboží s dokumenty zašlete jedním z uvedených způsobů:

  1. na adresu společnosti: IDEA nábytek, s.r.o., Evropská 675, 664 42 Modřice
  2. nebo do jakékoliv provozovny – seznam prodejen

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Náklady na dodání zboží vám budou proplaceny pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dopravy.

IDEA Nábytek reklamace 2024

Reklamaci uplatníte u nepoužitého zboží v záruční době 24 měsíců, u použitého 12 měsíců od jeho převzetí. Pro rychlejší vyřízení reklamace můžete obchod předem informovat telefonicky, e-mailem či písemně. Uveďte také zda máte zájem o opravu věci, výměnu zboží nebo jeho součásti, nebo odstoupení od smlouvy.

Právo na výměnu zboží máte v případě, že je vada u zboží neodstranitelná, zboží nemůžete řádně používat pro opakovaný výskyt vady po opravě, nebo se na zboží vyskytne větší počet vad.

Reklamované zboží zabalte do vhodného obalu, přiložte k němu doklad o zakoupení zboží, fakturu, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží. Nezapomeňte na vyplněný reklamační list, kde popíšete vadu výrobku a uvedete návrh způsobu řešení reklamace.

IDEA Nábytek reklamace je možná:

  1.  v kterékoli provozovně, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží
  2. v sídle společnosti: IDEA nábytek, s.r.o., Evropská 675, 664 42 Modřice
  3. u osoby, která je v záručním listu uvedena jako osoba určená k opravě

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě uznané reklamace máte nárok na uhrazení nákladů vynaložených na dopravu reklamovaného zboží.

K řešení reklamací slouží IDEA Nábytek e-mail: e-reklamace@idea-nabytek.cz nebo tel. číslo: 547 131 111, na kterém jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:30 do 17 hodin.

IDEA Nábytek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická linka IDEA Nábytek na tel. čísle  800 131 130 v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. K řešení objednávek využijte tel. číslo 547 131 100 v pracovních dnech od 8:30 do 17 hodin, nebo IDEA Nábytek e-mail e-shop@idea-nabytek.cz.