Jak vyděláváme?

Petr Sršeň
Publikováno 15. května 2021

Jak vyděláváme?Skrblík je a vždy bude zdarma pro všechny uživatele. Bezplatný přístup k informacím na Skrblíkovi pro všechny je jedna z našich hlavních priorit.

Zároveň ale potřebujeme zdroj financování, protože jsme soukromá firma. Na Skrblíkovi pracuje několik lidí na plný úvazek, musíme platit servery, investujeme do propagace a celkového rozvoje webu.

U některých produktů a služeb, které zmiňujeme v textu, jsou uvedeny provizní odkazy (někdy se jim říká také affiliate odkazy). Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu.

Vy neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné nebo dokonce nižší, než kdybyste kupovali produkt nebo službu přímo (třeba v kamenném obchodě). Provize je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává (podobně jako jsou z marketingového rozpočtu placeny reklamy v televizi, v rádiu, v novinách nebo na internetu). Pokud by provizní odkaz způsoboval, že zaplatíte více, než kdybyste nakupovali přímo (někdy se to může stát), nepoužijeme ho.

Veškerý obsah na Skrblíkovi je primárně psán tak, aby pomohl čtenářům ušetřit peníze. Až po napsaní určitého textu k němu hledáme vhodné provizní odkazy, které můžeme přiřadit k doporučovaným produktům a službám. Pokud neexistuje adekvátní provizní odkaz, nic se neděje, v obsahu jsou stále zmíněny nejvýhodnější produkty a služby.

Tento způsob financování považujeme pro Skrblíka za nejlepší, nejtransparentnější a nejférovější k našim uživatelům. Výdělky jsou od mnoha společností po menších částech, marketingová oddělení firem na nás nemohou vyvíjet tlaky, abychom psali o tom, o čem potřebují nebo chtějí.

Pokud máte k financování Skrblíka další dotazy, můžete nám napsat.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.