, Akce za vysvědčení 2019 → Aktualizovaný přehled toho nejlepšího… - Skrblík.cz

Akce za vysvědčení 2019: Vstupné zdarma, slevy, dárky…

Mnoho obchodníků nabízí dětem při příležitosti vysvědčení slevy na počítače, mobilní telefony, vstupy do bazénů, kin a dalších zábavních zařízení. Výše slev je ryze individuální, přičemž začíná na několika jednotkách procent z ceny zboží, v ojedinělých případech se může vyšplhat až k několika desítkám procent.

Podmínky pro získání slevy se různí, čerpat ji mohou třeba jen jedničkáři. Kuriózní byla akce jednoho prodejce outdoorového vybavení, který poskytoval slevu v řádu desítek procent pouze pětkařům a studentům s dvojkami z chování.

Pro využití tohoto typu slev se vyplatí sledovat letáky obchodníků vždy krátce před předáváním vysvědčení.

Akce a slevy za vysvědčení 2019

1Bambule: Za každou jedničku sleva 1 %

Každý, kdo přinese do jakékoli prodejny Bambule vysvědčení, získá za každou jedničku slevu 1 %. Slevy za jedničky se sčítají, maximální výše slevy na nákup může dosáhnout 10 %.

Slevu je možné uplatnit i na již zlevněné zboží. Akce potrvá do neděle 3. července 2019.

2ZOO Praha: Vstup za 1 Kč

Všechny děti do 15 let, které u vstupu do pražské ZOO ukáží vysvědčení s jedničkou z přírodovědy, budou mít v pátek 28. června 2019 vstup pouze za 1 korunu.

Pro děti je připraven po celý den bohatý program – divadelní představení nebo nejrůznější soutěže a vědomostní kvízy.

3Muzeum Praha: Za vysvědčení do muzea zdarma

Každý, kdo si bude chtít zlepšit náladu po vysvědčení, může přijít v pátek 28. června 2019 do hlavní budovy muzea na Florenci, Zámeckého areálu ve Ctěnicích a do Podskalské celnice na Výtoni

S vysvědčením je vstup zdarma.

4Ovocný Světozor Praha: Zmrzlina zdarma

Zmrzlina zdarma čeká na žáčky, žáky i studenty ve všech pobočkách cukráren Ovocný Světozor. Podmínkou není prospěch a dokonce ani věk.

Za předložení vysvědčení (případně indexu) děti dostanou porci točené zmrzliny, nebo 2 kopečky zmrzliny podle vlastního výběru zdarma. Zmrzlinu zadarmo si ale mohou vysloužit i dospělí, stačí, když přinesou jakékoli vysvědčení ze svých žákovských let.

5Letiště Praha: Za vysvědčení exkurze a dárek

Na všechny děti, které navštěvují základní školu od 1. do 9. třídy mohou, čeká 28. června 2019 na Letišti Praha malý dárek.

Stačí přijít na exkurzi v 11:00, 12:00 nebo 13:30 hodin a ukázat vysvědčení. Na oplátku děti uvidí největší dopravní letadlo A 380.

6Dětský park Toboga Fantasy Praha: Vstupné za polovic

Na každého školáčka, který se v pátek 28. června 2019 pochlubí vysvědčením v pražském Toboga Fantasy parku, čeká vstupné s 50% slevou a žetonek na autíčko.

7Škoda ICERINK Praha: Bruslení na zimním stadionu

Poněkud netradiční akci v pátek 28. června 2019 připravil zimní stadion Škoda ICERINK v Přetlucké ulici v pražských Strašnicích.

Všechna dítka školou povinná od první až do deváté třídy mají od 16:30 do 17:00 přislíbeno veřejné bruslení zdarma.

8Výstaviště Praha: Dětský festival PRVÝ!

Pořádnou oslavu zajistí dětský festival, který se koná od pátku 28. června do neděle 30. června 2019 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Na programu jsou nafukovací atrakce a nejrůznější vystoupení, zkrátka moře zábavy. Vstupenky lze pořídit v akci 3+1 zdarma, v předprodeji se prodává jedna vstupenka za 290 Kč na osobu a na den, na místě se platí 400 Kč. Třídenní vstupenka vychází na 650 Kč/800 Kč.

9OC Campus Square v Brně: Za vysvědčení dárkové poukázky

Pilní žáci budou odměněni v obchodním centru Campus Square v Brně, pokud hostesce u stánku před Tesco pokladnami ukáží v pátek 28. června 2019 vysvědčení.

Připraveny jsou dárkové poukázky v hodnotě 100 Kč za samé jedničky a 50 Kč za vyznamenání. Poukázky jsou platné pouze v pátek 28. června 2019 ve všech obchodech v OC Campus Square kromě hypermarketu Tesco.

  10Muzeum Beskyd Frýdek-Místek: Pohádkové vysvědčení na frýdeckém zámku

  Na akci Pohádkové vysvědčení zve muzeum Beskyd do frýdeckého zámku v pátek 28. června 2019 od 10 do 15 hodin.

  Děti se dozvědí, jak to bylo se školní docházkou a jaké předměty se učily v 17. až 19. století. Celým areálem je pak provede zámecká paní.

  11ZOO Děčín: Za samé jedničky vstup zdarma

  Děčínská zoologická zahrada nabízí v pátek 28. června 2019 vstup zdarma všem dětem ve věku od 6 do 15 let.

  Vysvědčení není třeba brát s sebou.

  12Letecké muzeum v Kunovicích: Odlet na prázdniny

  V pátek 28.června 2019 můžete vzít děti za odměnu na akci Leteckého muzea a Slováckého aeroklubu v Kunovicích u Uherského Hradiště na zábavnou akci Odlet na prázdniny.

  Akce začíná v 16 hodin a potrvá až do 21 hodin. Pro děti je připravena výstava letadel, dopravní hřiště, aquazorbing, vyhlídkové lety, ukázky práce hasičů i policistů, výtvory modelářů, skákací hrad i koncert. Vstupné je dobrovolné.

  13Aquacentrum v Hradci Králové: Koupání zdarma

  Od pátku 28. června až do neděle 30. června 2019 budou v hradeckém aquacentru odměněni všechny děti do deseti let. Pokud přinesou vysvědčení, na kterém nebudou žádné čtyřky nebo pětky, získají celodenní vstup úplně zdarma.

  Na baru bude pro děti připravena zdravá ovocná svačina za zvýhodněnou cenu, ve vstupní hale El Bufé se bude prodávat točená zmrzlina za půlku a v restauraci La Terazza dostanou k obědu malou malinovku zdarma. Podmínkou je placený doprovod dospělé osoby.

  14ZOO Jihlava: Vstup za korunu

  Za 1 Kč se do ZOO v Jihlavě podívají všichni žáčci, kteří budou mít na vysvědčení alespoň jednu jedničku. Aktuální vysvědčení je třeba předložit na pokladně.

  Akce potrvá od pátku 28. června do neděle 30. června 2019.

  15Muzeum Týn nad Vltavou: Za vysvědčení vstup zdarma

  Pokud s sebou budou mít vysvědčení, mohou všechny děti ve dnech 28. června až 30. června 2019 od 10:00 do 17:00 hodin navštívit muzeum Týně nad Vltavou zdarma.

  Známky nejsou rozhodující. Děti jistě potěší hlavně expozice Svět loutek nebo adrenalinová procházka podzemními chodbami. Dospělí jako doprovod mají vstup za polovinu.

  16Lezecké centrum Písek: Den otevřených dveří

  Lezecké centrum Písek LEZETOP připravilo Den otevřených dveří pro všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli lezení na horolezeckých stěnách.

  Děti za vysvědčení čeká velká lanová houpačka a zkušení instruktoři. Vstupné je zdarma pro všechny návštěvníky.

  17Zámek Benešov nad Ploučnicí: Vstup zdarma pro jedničkáře i s rodiči

  V pátek 28. června 2019 se dočkají odměny pilné děti základních škol se samými jedničkami na státním zámku v Benešově nad Ploučnicí.

  Po předložení vysvědčení získají vstup zdarma nejen pro sebe, ale i pro rodiče, nebo prarodiče. Od 15 hodin se bude konat dětské divadlo na nádvoří.

  18ZOO Tábor: Za samé jedničky vstup zdarma

  Do zoologické zahrady v Táboře budou mít od pátku 28. června do neděle 30. června 2019 vstup zdarma všichni žáci a studenti, kteří na pokladně ukáží vysvědčení se samými jedničkami.

  Děti, kteří se pochlubí vysvědčením s vyznamenáním, dostanou na vstupné 50% slevu.

  19ZOO Ústí nad Labem: S vyznamenáním zdarma

  Děti s vyznamenáním mají vstup do zoo v Ústí nad Labem zdarma, a to od pátku 28. června do neděle 30. června 2019. Pro využití volného vstupu stačí ukázat vysvědčení.

  Navíc je pro děti připraven již tradiční kvíz tentokrát na téma cestování napříč světadíly. Každý účastník bude odměněn drobným dárkem.

  20Turistický resort Valachy: Za vysvědčení koupání ve Wellness Horal

  Alespoň jedna jednička na vysvědčení zajistí školáčkům do 13 let koupání v bazénu ve Wellness Horal na 2,5 hodiny za 1 korunu. Akce probíhá od pátku 28. června do neděle 30. června 2019.

  Podmínkou je předložení kopie vysvědčení na pokladně Wellness Horal a doprovod dospělé osoby.

  21Zoopark Zájezd: Dětská vstupenka zdarma

  Děti do 15 let, které mají na vysvědčení jedničku z prvouky, přírodovědy, přírodopisu nebo biologie, budou mít vstupné zdarma v Zooparku Zájezd (okres Kladno).

  Akce trvá od soboty 29. června do neděle 30. června 2019. Připraven je bohatý program například komentované krmení želv a velbloudů, jízda na poníkovi, malování na obličej a skákací hrad.

  22Dětský park Toboga Galaxie Zlín: Za vysvědčení sladký dárek

  Ve pátek 28. června 2019 budou školáčci za vysvědčení odměněni v dětském parku Toboga Galaxie ve Zlíně. Pokud děti ukážou vysvědčení, získají sladký dárek a vstupenku 1+1 zdarma na další návštěvu parku.

  Akce bude probíhat od 10:00 do 19:00 hodin

  23Funpark Žirafa Čestlice: Zmrzlina zdarma a poloviční sleva na vstupné

  V pátek 28. června mají všechny děti celodenní vstup do zábavního parku za poloviční cenu, tedy 149 Kč místo 299 Kč. Navíc ke každému vstupu dostanou zmrzlinu zdarma.

  Všechny atrakce – nafukovací skluzavky, kolotoče, autodromy, prolézačky jsou v ceně. Otevřeno je od 9:00 do 19:00 hod.

  24Homepark Zličín: Zmrzlina zdarma a dárky

  Obchodní centrum Homepark Zličín přichystal pro děti v pátek 28. června a v sobotu 29. června 2019 skvělou oslavu vysvědčení na gigantické skluzavce s delfíny, skákacím hradu nebo trampolínách. Na programu jsou také kreativní dílničky a malování na obličej.

  Točená zmrzlina bude pro všechny děti školního věku zdarma, připraveny jsou ale i další dárky. Prvních 500 dětí dostane zdarma krásný plážový míč.

  >