, Akce za vysvědčení 2019 → Aktualizovaný přehled toho nejlepšího… - Skrblík.cz

Akce za vysvědčení 2019: Vstupné zdarma, slevy, dárky…

Mnoho obchodníků nabízí dětem při příležitosti vysvědčení slevy na počítače, mobilní telefony, vstupy do bazénů, kin a dalších zábavních zařízení. Výše slev je ryze individuální, přičemž začíná na několika jednotkách procent z ceny zboží, v ojedinělých případech se může vyšplhat až k několika desítkám procent.

Podmínky pro získání slevy se různí, čerpat ji mohou třeba jen jedničkáři. Kuriózní byla akce jednoho prodejce outdoorového vybavení, který poskytoval slevu v řádu desítek procent pouze pětkařům a studentům s dvojkami z chování.

Pro využití tohoto typu slev se vyplatí sledovat letáky obchodníků vždy krátce před předáváním vysvědčení.

Akce a slevy za vysvědčení 2019

1Bambule: Za každou jedničku sleva 1 %

Každý, kdo přinese do jakékoli prodejny Bambule vysvědčení, získá za každou jedničku slevu 1 %. Slevy za jedničky se sčítají, maximální výše slevy na nákup může dosáhnout 10 %.

Slevu je možné uplatnit i na již zlevněné zboží. Akce potrvá do neděle 3. února 2019.

2UrbanStore: Dodatečná 10% sleva na vše

Odměna nejen pro školáky čeká v e-shopu UrbanStore.cz. Zadáním speciálního kódu ve znění VYZO19 v nákupním košíku získáte dodatečnou 10% slevu na veškerý sortiment a to včetně kousků, které jsou zařazeny do Finálního výprodeje s až 70% slevou.

Sleva 10 % platí pouze do pátku 1. února 2019.

3ZOO Praha: Pololetní prázdniny v ZOO

V pražské ZOO je pro děti v pátek 1. února 2019 připraven bohatý celodenní program. Zajímavé akce čekají na děti v Rezervaci Bororo, nebudou chybět ani  speciální komentovaná krmení slonů, tučňáků, žiraf nebo kočkovitých šelem.

Od 10:00 do 16:00 se budou pořádat soutěže v Pavilonu goril.

4Ledová Praha: Pražská muzea pro děti zdarma

Třebaže se nejedná přímo o akci za vysvědčení, zařadili jsme do našeho přehledu také Ledovou Prahu. V rámci akce je možné od 1. února do 3. února 2019 navštívit významné pražské památky zdarma. Do projektu je zapajeno Národní muzeum, České muzeum hudby, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Národní památník na Vítkově, Muzeum Bedřicha Smetany, Muzeum Antonína Dvořáka a Národopisné muzeum Národního muzea.

Vstup zdarma je podmíněn předložením karty “Ledová Praha”, tu je možné získat v týdnu od 28. ledna do 1. února na adrese: Pionýr, Senovážné náměstí 977/24, Praha 1 v přízemí v recepci budovy vždy od 9.00 do 17.00. 

5Aquacentrum Šutka Praha: Vstup za 1 korunu

V pátek 1. února 2019 budou všichni školáci do 15 let odměněni vstupenkou do Aquacentra Šutka za 1 korunu. Od 11:00 do 16:00 hodin je připraven bohatý doprovodný program, hry, soutěže a mnoho dalšího. Pro všechny děti jsou přichystány dárky.

Děti do 12 let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby.

6Dětský park Toboga Fantasy Praha: Vstupné za polovic

Na každého školáčka, který se ve čtvrtek 31. ledna 2019 pochlubí vysvědčením v pražském Toboga Fantasy parku, čeká vstupné s 50% slevou a žetonek na autíčko.

7Aquacentrum Bohumín: Za samé jedničky do bazénu zdarma

Ve čtvrtek 31. ledna 2019 budou mít školáci základních škol, kteří se pochlubí vysvědčením se samými jedničkami, vstup zdarma.

8Moravská galerie v Brně: Vysvědčení za vysvědčení

V Místodržitelském paláci je pro děti od 6 do 12 let připraven program inspirovaný výstavou Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře. Kromě dobrot děti dostanou speciální galerijní vysvědčení, které bude šifrované pomocí symbolů z obrazů Josefa Šímy.

Vstupné je zdarma, program probíhá od 14:00 do 15:30.

9Dětský park Toboga Bongo v Brně: Dárek za vysvědčení

Každé dítko školou povinné, které ve čtvrtek 31. ledna 2019 donese do dětského parku Toboga Bongo v Brně ukázat své pololetní vysvědčení, bude odměněno drobným dárečkem. Dětský park je pro veřejnost otevřen od 14:00 do 19:00.

10ZOO Děčín: Za samé jedničky vstup zdarma

Děčínská zoologická zahrada nabízí ve čtvrtek 31. ledna 2019 vstup zdarma všem dětem ve věku od 6 do 15 let. Vysvědčení není třeba brát s sebou.

11ZOO Dvůr Králové: Na safari za 10 Kč

Parádní odměnu pro školní děti připravil Safari Park Dvůr Králové. Žáci, kteří u pokladny ukáží vysvědčení s jedničkami a s dvojkami, získají vstup za 10 Kč.

Zvýhodněné vstupné platí pro děti do 15 let a to jen v pátek 1. února 2019.

12Aquacentrum v Hradci Králové: Koupání zdarma

Od čtvrtka 31. ledna až do neděle 3. února 2019 budou v hradeckém aquacentru odměněni všechny děti do deseti let. Pokud přinesou vysvědčení, na kterém nebudou žádné čtyřky nebo pětky, získají celodenní vstup úplně zdarma.

Podmínkou je placený doprovod dospělé osoby.

13ZOO Jihlava: Vstup za korunu

Za 1 Kč se do ZOO v Jihlavě podívají všichni žáčci, kteří budou mít na vysvědčení alespoň jednu jedničku. Aktuální vysvědčení je třeba předložit na pokladně.

Akce potrvá od pátku 1. února do neděle 3. února 2019.

14Plavecký bazén Jindřichův Hradec: Koupání pro děti zdarma

Za vysvědčení mohou všechny děti v pátek 1. února 2019 od 10:00 do 13:00 hodin na bazén v Jindřichově Hradci zdarma. Známky nejsou rozhodující.

Děti do 10 let mohou pouze v doprovodu dospělé osoby.

15Skiareál Lipno: Jedničkáři lyžují za 20 Kč

Na pololetní prázdniny v pátek 1. února 2019 budou jedničkáři lyžovat ve Skiareálu Lipno za 20 Kč. Stačí předložit vysvědčení se samými jedničkami.

Další slevy na skipasy do 18 skiareálů v celé České republice najdete v našem přehledu.

16Termály Losiny: Za vysvědčení do Termálů

V sobotu 2. února 2019 je pro děti v termálním parku Termály Losiny připraven bohatý program. Na děti čeká kinokoutek, tematické saunové ceremonie, sladké překvapení a čarodějnická vstupenka s 50% slevou na další vstup.

17ZOO Tábor: Za vyznamenání vstup zdarma

Do zoologické zahrady v Táboře budou mít od pátku 1. února do neděle 3. února 2019 vstup zdarma všichni žáci a studenti, kteří na pokladně ukáží vysvědčení se samými jedničkami.

Děti, kteří se pochlubí vysvědčením s vyznamenáním, dostanou na vstupné 50% slevu.

18ZOO Ústí nad Labem: S vyznamenámím zdarma

Děti s vyznamenáním mají vstup do zoo v Ústí nad Labem zdarma, a to od pátku 1. února do neděle 3. února 2019. Pro využití volného vstupu stačí ukázat vysvědčení.

Navíc je pro děti připraven třídenní kvíz na téma prales, jeho obyvatelé a palmový olej. Každý účastník bude odměněn drobným dárkem.

19Turistický resort Valachy: Za vysvědčení koupání ve Welness Horal

Alespoň jedna jednička na vysvědčení zajistí školáčkům do 13 let koupání v bazénu ve Welness Horal na 2,5 hodiny za 1 korunu. Akce probíhá od čtvrtka 31. ledna do pátku 1. února 2019.

Podmínkou je předložení kopie vysvědčení na pokladně Welness Horal a doprovod dospělé osoby.

  • Více informací

20Zoopark Zájezd: Dětská vstupenka zdarma

K dospělé vstupence získají děti vstupné zdarma v Zooparku Zájezd. Akce trvá od pátku 1. února do neděle 3. února 2019. Na známkách nezáleží a jako bonus je zde pozvánka na komentované krmení chameleonů, které probíhá každý den ve 13:00 v prostorách Terárií.

21Dětský park Toboga Galaxie Zlín: Za vysvědčení sladký dárek

Ve čtvrtek 31. ledna 2019 budou školáčci za vysvědčení odměněni v dětském parku Toboga Galaxie ve Zlíně. Pokud děti ukážou vysvědčení, získají sladký dárek a vstupenku 1+1 zdarma na další návštěvu parku.

Akce bude probíhat od 14:00 do 19:00 hodin

22ZOO Zlín: S vysvědčením vstupenka zdarma

ZOO Zlín nabízí za pololetní vysvědčení školáčkům vstup zdarma bez ohledu na studijní výsledky. Každý žák základní i střední školy, který na pokladně ZOO předloží vysvědčení, získá vstup zdarma.

Akce potrvá od pátku 1. února do neděle 3. února 2019.