Akce za vysvědčení 2024 → Vstupenky do ZOO, lyžování a plavání zdarma, nebo za korunu

Lenka Chládková
Publikováno 30. ledna 2024
 • S pololetním vysvědčením vyfoceným v mobilu si mohou školáci zdarma zalyžovat nebo navštívit zoo za zvýhodněné vstupné
 • V některých obchodech a e-shopech je možné za vysvědčení získat dárky a zajímavé slevy
 • Od pátku 2. února do neděle 4. února 2024 probíhá celorepubliková akce  pro děti i dospělé Ledová města 2024

Akce a slevy za vysvědčení 2024

Pololetní vysvědčení letos školáci a studenti středních škol dostávají ve středu 31. ledna 2024. Pololetní prázdniny pak připadají na pátek 2. února 2024.

 1. Akce za vysvědčení 2024 → Vstupenky do ZOO, lyžování a plavání zdarma, nebo za korunu

  Alza dny: Sleva 5 až 20 % na dárky za vysvědčení

  Alza.cz spustila Alza dny zaměřené na školáky. Se slevou 5 až 20 % je možné pořídit dárky za vysvědčení, mimo jiné herní konzole, hry i další herní příslušenství, stavebnice Lego, hračky, batohy, sportovní potřeby, dekorace do pokoje laděné ve stylu Star Wars nebo Minecraft a mnoho dalšího.

  K uplatnění slevy je třeba v nákupním košíku zadat příslušný slevový kupon Alza. Alza dny běží do neděle 4. února 2024.

 2. Knihy Dobrovský

  Knihy Dobrovský: Za vyznamenání sleva 20 %

  Pro všechny ve věku 6–99 let je ve středu 31. ledna 2024 připravena ve všech kamenných prodejnách Knihy Dobrovský 15% sleva. Stačí jen předložit vysvědčení a to z jakéhokoli data. Pokud půjde o vysvědčení s vyznamenáním, sleva se navýší o dalších 5 %.

 3. Knihy Dobrovský

  Sparkys: K nákupu Lego jako dárek

  U příležitosti pololetního vysvědčení ve Sparkys získáte ministavebnici Lego ke každému nákupu za více než 500 Kč.

  Akce platí od středy 31. ledna do pátku 2. února 2024, nebo do vyprodání zásob.

 4. Zoo Praha

  ZOO Praha: Za mobil vstupenka za korunu

  Každé dítě do patnácti let, které o pololetních prázdninách přinese a odevzdá starý vysloužilý mobilní telefon, získá vstupné do ZOO Praha za 1 Kč.

 5. Aquapalace Praha: Za vysvědčení vstupenka za 1 Kč

  Ve dnech od 31. ledna do 1. února 2024 má každé dítko s vysvědčením vstup za korunu do Aquapalace v Praze.

 6. Ledová města 2024

  Tradiční akce Ledová města nabízí dětem i dospělým příležitost navštívit zajímavá místa a památky zdarma, nebo za zvýhodněné ceny. Letos se do akce zapojila města – Praha, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Brno a Karviná.

  Nejdříve je třeba vyplnit přihlašovací formulář se základními údaji o účastnících. Pak už si jen stačí vybrat místa, která vás zajímají, a vyrazit na víkend. Akce se koná od pátku 2. února do 4. února 2024.

  V Praze je vstup zcela zdarma například do Muzea Policie ČR nebo do Galerie České televize, děti mají vstup zdarma na Pražský hrad (Okruh B), Židovského muzea, Národního zemědělského muzea nebo do Poštovního muzea.

 7. Bruslení za vysvědčení na Gutovce

  Městská část Praha 10 pořádá v pátek 2. února 2024 od 10:00 do 16:00 ve sportovním areálu Gutovka “Bruslení za vysvědčení”. Zabruslit zdarma si může každý, kdo ukáže vysvědčení (případně jeho fotografii).

  Součástí celého dne bude i bohatý doprovodný program.

 8. ZOO Liberec

  ZOO Liberec: V polovině za polovinu

  Všechny děti, které od pátku 2. února do neděle 4. února 2024 navštíví Zoo Liberec a zároveň předloží vysvědčení, budou mít o padesát procent levnější vstupné.

 9. Zoo Děčín

  Za vysvědčení do Zoo v Děčíně zdarma

  V Zoo Děčín je ve středu 31.ledna 2024 vstup pro děti ve věku od 6 do 15 let zcela zdarma. Vstup zdarma platí pouze za doprovodu platící dospělé osoby a lze jej uplatnit maximálně na 2 děti. Zdarma se mohou děti podívat také do Expozice Rajské ostrovy.

 10. ZOO Jihlava

  ZOO Jihlava: Za jedničku vstupenka za 1 Kč

  Pokud od středy 31. ledna do neděle 4. února 2024 předloží děti na pokladně v jihlavské ZOO aktuální vysvědčení s aspoň jednou jedničkou, získají vstupenku jen za korunu.

 11. Dárek v Zoologické zahradě Ostrava

  V ostravské Zoo je na pátek 2. února 2024 připraven pro návštěvníky speciální program, například komentované krmení pand nebo šimpanzů.

  Všichni školáci navíc dostanou hned u vstupu malý dárek. Vstupenky do zoo se prodávají za snížené ceny, dospělí platí 110 Kč, děti 60 Kč.

 12. S vysvědčením do Zoo Zlín za korunu

  Všichni žáci základní školy nebo studenti střední školy, kteří přinesou do Zoologické zahrady ve Zlíně ukázat letošní pololetní vysvědčení, dostanou v pokladně zoo vstupenku za 1 Kč.

  Akce platí od pátku 2. do neděle 4. února 2024.

 13. Pololetní prázdniny v Safari Parku Dvůr Králové

  Pololetní prázdniny v Safari Parku Dvůr Králové nabídnou školákům cestu do Afriky. Vycházky s průvodcem začínají u Restaurantu Lemur v pátek 2. února 2024 v 10.30 a 13.30.

  Prohlídka potrvá 1,5 hodiny a je určena pro prvňáky až deváťáky. Při zakoupení standardní vstupenky do safari parku je prohlídka zdarma.

 14. Národní hřebčín Kladruby nad Labem: V pololetí koně letí

  Od pátku 2. února do neděle 4. února 2024 bude mimořádně zpřístupněn areál hřebčína v Kladrubech nad Labem i ve Slatiňanech. V obou hřebčínech si bude možné prohlédnout stáje. V Kladrubech nad Labem bude pro veřejnost otevřen i zámek a historická kočárovna s postrojovnou. Každý školák, který na pokladně ukáže vysvědčení se samými jedničkami, dostane za odměnu volnou vstupenku na jeden prohlídkový okruh.

  Kvůli velkému zájmu se doporučuje vstupenky zakoupit na stránkách NHKladruby.cz předem.

 15. Zoopark Zájezd

  Vstup pro děti za korunu v Zooparku Zájezd

  V pátek 2. února 2024 mají všechny děti do 15 let vstup do Zooparku Zájezd za jednu korunu.

 16. Vstup zdarma pro všechny děti v Zooparku Zelčín

  Všechny děti mají v pátek 2. února 2024 vstup do zooparku Zelčín zdarma. Pro vstup zdarma není předkládat dokládat vysvědčení.

 17. Fly zone park v Hradci Králové

  Druhá hodina zdarma ve Fly Zone parku

  Trampolíny, dětský koutek, místnosti s virtuální realitou, horolezecké stěny a mnoho další zábavy si školáci mohou užít v zábavním centru Fly Zone v Hradci Králové. K jedné hodině dostanou druhou zdarma.

  Akce platí pouze ve středu 31. ledna 2024.

 18. Lyžování ve Skiresortu Buková Hora s vysvědčením zdarma

  Skiresort Buková hora nabízí od pátku do neděle žákům základních škol za vysvědčení s vyznamenáním lyžováním zdarma. U pokladny je třeba ukázat vysvědčení, stačí, když bude vyfocené v mobilu. Školáci musí být v doprovodu dospělé osoby.

 19. Za dobré vysvědčení vstup zdarma do hradeckého aquacentra

  Aquacentrum Hradec Králové

  V hradeckém aquacentru odměňují všechny školáky, kteří se dobře učili. Pokud školáci v doprovodu dospělého, který si zaplatí vstup, přinesou ukázat své dobré vysvědčení na pokladnu aquacentra, dostanou vstup zdarma na celý den.

  Akci je možné využít od středy 31. ledna do neděle 4. února 2024.

 20. Odměna za vysvědčení v Plaveckém areálu Zábřeh

  Plavecký Areál Zábřeh připravil pro všechny žáky, kteří se přijdou pochlubit s vysvědčením, slevu 15 % na vstupném a sladkou odměnu.

  Akce se koná ve středu 31. ledna 2024 od 12:30 do 21:00 hodin a týká se dětí do 15 let.

 21. Staré Hrady

  Pohádková knížka zdarma za vysvědčení

  Na pohádkovém hradě a zámku Staré Hrady dostane každý školák, který od pátku 2. února do neděle 4. února 2024 přinese ukázat své vysvědčení, k zakoupené vstupence originální dárek – pohádkovou knížku Starohradské pohádky čaroděje Archibalda.

  Knížku můžou dostat i děti z mateřských škol, pokud přijdou s vyrobeným vysvědčením od dospěláků.

 22. Pololetní prázdniny v Muzeu regionu Valašsko na zámku Kinských

  Muzeum regionu Valašsko, zámek Kinských ve Valašském Meziříčí připravilo na pololetní prázdniny speciální program. Na tvůrčích dílnách se děti zábavnou formou seznámí se svátkem Hromnice, mohou také vyrazit na pátračku po zámku nebo se vyřádit v dětské herně. Akce bude probíhat v pátek 2. února 2024 od 10:00 do 16:00 hodin.

  Děti s pololetním vysvědčením mají vstup za korunu.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.