, Akce za vysvědčení 2018: Aktualizovaný přehled toho nejlepšího - Skrblík.cz

Akce za vysvědčení

Mnoho obchodníků nabízí dětem při příležitosti vysvědčení slevy na počítače, mobilní telefony, vstupy do bazénů, kin a dalších zábavních zařízení. Výše slev je ryze individuální, přičemž začíná na několika jednotkách procent z ceny zboží, v ojedinělých případech se může vyšplhat až k několika desítkám procent.

Podmínky pro získání slevy se různí, čerpat ji mohou třeba jen jedničkáři. Kuriózní byla akce jednoho prodejce outdoorového vybavení, který poskytoval slevu v řádu desítek procent pouze pětkařům a studentům s dvojkami z chování.

Pro využití tohoto typu slev se vyplatí sledovat letáky obchodníků vždy krátce před předáváním vysvědčení.

Akce a slevy za vysvědčení 2018

1Knihy Dobrovský: Sleva 15-20 % na vše

Velmi zajímavou akci připravila knihkupectví Dobrovský od pátku 30. června 2017 do neděle 2. července 2017. Předložíte-li u pokladny vysvědčení, získáte slevu 15 % na kompletní sortiment.

Po předložení vysvědčení s vyznamenáním činí sleva dokonce 20 %. Neobvyklé je, že sleva neplatí jen pro děti a studenti. Přinést staré vysvědčení a nakupovat se slevou může naprosto kdokoliv.

2Neoluxor: Sleva 20 % za vysvědčení

Knihkupectví Neoluxor nabízejí v pátek 30. června 2017 slevu 20 % na všechny knihy pro děti a mládež. Stačí na pokladně předložit aktuální vysvědčení (stačí v telefonu). Děti navíc jako dárek získají komiks Simpsonovi, nebo DVD Čtyřlístek.

3ZOO Praha: Pro jedničkáře vstup za korunu

Vstup zdarma do pražské ZOO mají v pátek 30. června 2017 děti s jedničkou na vysvědčení z vlastivědy, přírodovědy či biologie. V ZOO na děti čeká bohatý program a znalostní kvíz o ceny.

4Palladium Praha: Za vysvědčení los s odměnou

Prvních 500 dětí, kteří se v pátek 30. června 2017 hostesce v obchodním centru Palladiu pochlubí svým vysvědčením, získá los. Na něm se skrývá jedna z výher: nápoj ze Starbucks, B-Smart Strips od KFC, zmrzlina od Uga, stolní hra od Albi nebo milkshake či ovocná taštička McDonalds.

5Zmrzlina zdarma v nákupním centru Brno Královo Pole

Cukrárna Větrník v brněnském nákupním centru Královo Pole nabízí dětem zmrzlinu zdarma. V pátek 30. června 2017 od 10:00 do 18:00 stačí předložit aktuální vysvědčení a dítě si může vybrat buď jeden kopeček libovolné příchuti, nebo malou točenou zmrzlinu.

6Exkurze na Letišti Václava Havla Praha

Následující exkurze není zdarma ani se slevou, ale je natolik zajímavá, že jsme se rozhodli ji do přehledu zařadit.

Letiště Praha pořádá o letních prázdninách individuální a skupinové exkurze s ukázkou odbavení letadel, prohlídkou salónků a záchranné požární stanice, hangárů nebo s přistáním Airbusu A380. O exkurze je velký zájem, včasná rezervace je nutností.

7ZOO Liberec: Za jedničky a dvojky vstup zdarma

Děti a studenti, kteří na vysvědčení budou mít pouze jedničky nebo dvojky mají v pátek 30. června 2017 vstup do ZOO Liberec zdarma. Vysvědčení je nutné předložit na pokladně, vstup zdarma se netýká doprovodu.

8ZOO Olomouc: Pro jedničkáře vstup zdarma

Děti se samými jedničkami smějí v období od pátku 30. června do čtvrtka 6. července 2017 navštívit olomouckou ZOO zdarma. Nezapomeňte si s sebou vzít vysvědčení jako důkaz.

9Hvězdárna a planetárium Brno: Vstup zdarma

Vstup zdarma do brněnské hvězdárny a planetária budou mít všechny děti, kteří ve čtvrtek 29. června nebo v pátek 30. června 2017 na pokladnu přinesou vysvědčení s jedničkou z fyziky nebo matematiky.

10Království hraček Bambule: Za každou jedničku sleva 1 %

Hračkářství Bambule dětem v pátek 30. června 2017 rozdává slevu 1 % z ceny nákupu za každou jedničku na vysvědčení. Maximální výše slevy je 10 %. Akce platí pouze v kamenných prodejnách.

11Muzeum Prahy: Za vysvědčení vstup zdarma

Pražské muzeum nabízí volný vstup do hlavní budovy všem dětem, které v pátek 30. června 2017 na pokladně předloží své vysvědčení.

12ZOO Děčín: Za samé jedničky vstup zdarma

Děčínská zoologická zahrada nabízí od pátku 30. června do neděle 2. července 2017 vstup zdarma dětem, které na pokladně předloží vysvědčení se samými jedničkami. Bezplatný vstup zahrnuje také prohlídku expozice Rajské ostrovy.

13Bazén Rychnov nad Kněžnou: Sleva 50 %

Děti do 15 let, které se u vstupu prokáží vysvědčením, získají slevu 50 % na vstupné. Akce platí od pátku 30. června až do neděle 2. července 2017.

14ZOO Jihlava: Za samé jedničky vstup zdarma

Děti se samými jedničkami na vysvědčení mají od pátku 30. června do neděle 2. července 2017 vstup zdarma. Ostatní děti a studenti zaplatí na vstupném místo 60 Kč jen 30 Kč.

U dětí do 10 let je nutný doprovod rodičů, vysvědčení se překládá na pokladně.

15Aquacentrum v Hradci Králové

Děti do 10 let s jedničkami a dvojkami na vysvědčení smějí v doprovodu dospělé osoby navštívit zdarma Aquacentrum v Městských lázních.

Školáci mohou bezplatně využívat všechny atrakce, akce probíhá od pátku 30. června do neděle 2. července 2017. Trojkaři a horší žáci se musí lépe učit. :-)

16Lezecká aréna Jirkov: Vstup zdarma

Děti se samými jedničkami mohou v pátek 30. června 2017 navštívit lezeckou arénu v Jirkově zcela zdarma. Žáci s horším vysvědčením získají 50% slevu ze vstupného. Aréna má otevřeno od 10:00 do 22:00.

Našli jste chybu?

Nahlásit chybu