Akce za vysvědčení 2020: Vstupné zdarma, slevy, dárky…

Mnoho obchodníků nabízí dětem u příležitosti vysvědčení slevy na počítače, mobilní telefony, vstupy do bazénů, kin a dalších zábavních zařízení. Výše slev je ryze individuální, přičemž začíná na několika jednotkách procent z ceny zboží, v ojedinělých případech se může vyšplhat až k několika desítkám procent.

Podmínky pro získání slevy se různí, čerpat ji mohou třeba jen jedničkáři. Kuriózní byla akce jednoho prodejce outdoorového vybavení, který poskytoval slevu v řádu desítek procent pouze pětkařům a studentům s dvojkami z chování.

Pro využití tohoto typu slev se vyplatí sledovat letáky obchodníků vždy krátce před předáváním vysvědčení.

Akce a slevy za vysvědčení 2020

1 Bambule: Za každou jedničku sleva 1 %

Každý, kdo přinese do jakékoli prodejny Bambule vysvědčení, získá za každou jedničku slevu 1 %. Slevy za jedničky se sčítají, maximální výše slevy na nákup může dosáhnout 10 %.

Slevu je možné uplatnit i na již zlevněné zboží. Akce potrvá do neděle 2. února 2020.

2 ZOO Praha: Vstupné 50 Kč za jedničku z přírodovědy

V pátek 31. ledna 2020 je pro děti v ZOO Praha připraven den plný her se zvířecí tematikou ve Vzdělávacím centru a v Rezervaci Bororo.

Všechny děti, které u pokladny ukáží vysvědčení s jedničkou z přírodopisných předmětů, získají zvýhodněný vstup za 50 Kč.

3 Knihy Dobrovský: Za vysvědčení bublinky

Zajdete-li ve čtvrtek 30. ledna 2020 do některé z kamenných prodejen Knihy Dobrovský s vysvědčením, dostanete k nákupu láhev dětského šampaňského Robby Bubble Jahoda jako dárek. Vysvědčení může být jakkoli staré, jak je uvedeno v kampani – třeba i 100 let :-)

4 Muzeum Karla Zemana: Zdarma do světa fantazie

Od čtvrtka 30. ledna do neděle 2. února 2020 platí pro všechny děti s pololetním vysvědčením vstup zdarma. Muzeum je otevřeno od 10 do 19 hodin, přičemž poslední vstup je v 18 hodin.

Akce se vztahuje pouze na dětské vstupné.

5 Aquacentrum Šutka: Vstup za 1 korunu

V pátek 31. ledna 2020 zaplatí všechny děti do 15 let za vstup do Aquacentra Šutka pouze 1 korunu. Akce je platná pro všechny bez ohledu na známky, děti do 12 let musí přijít s dospělým doprovodem.

Od 11 do 16 hodin bude připraven zábavný program plný her, soutěží a dárků pro celou rodinu s filmem Tlapková patrola: Vždy připraven.

6 Dětský park Toboga Fantasy Praha: Vstupné za půlku

Na každého školáčka, který se ve čtvrtek 30. ledna 2020 pochlubí vysvědčením v pražském Toboga Fantasy parku, čeká vstupné s 50% slevou a žetonek na autíčko. Celý den bude probíhat palačinkový festival.

7 Ledová Praha: Pražský hrad a další památky zdarma, nebo se slevou

I letos otevře Ledová karta dveře do vybraných galerií a muzeí, na Pražský hrad a do dalších zajímavých institucí zdarma nebo za zvýhodněné vstupné. Akce je určena především dětem s rodiči a organizovaným dětským skupinám s doprovodem. Ledové karty si je možné vyzvednout na adrese Pionýra – Senovážné náměstí 21, Praha 1 v přízemí budovy na recepci až do pátku 31. ledna 2020.

Po předložení Ledové karty je možné navštívit od pátku 31. ledna do neděle 2. února 2020 například Náprstkovo muzeum nebo České muzeum hudby, Pražský hrad nebo Židovské muzeum zdarma, nebo se slevou.

9 Funpark Žirafa Čestlice: Za vysvědčení vstup za půlku

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 mají všechny děti celodenní vstup do zábavního parku za poloviční cenu, tedy za 149 Kč. Ke každému vstupu dostanou malý dáreček zdarma.

10 ZOO Tábor: Za vysvědčení do ZOO

Do zoologické zahrady v Táboře budou mít od pátku 31. ledna do neděle 2. února 2020 vstup zdarma všichni žáci a studenti, kteří na pokladně ukáží vysvědčení se samými jedničkami.

Děti, kteří se pochlubí vysvědčením s vyznamenáním, dostanou na vstupné 50% slevu. V sobotu 1. února 2020 navíc proběhne oslava narozenin tygra Rockyho.

11 Plavecký bazén Jindřichův Hradec: Plavání pro děti zdarma

Za vysvědčení si mohou děti zdarma zaplavat v plaveckém bazéně v Jindřichově Hradci v pátek 31. ledna 2020 od 10 do 13 hodin. Známky nerozhodují, vstup zdarma platí pro všechny děti do 15 let, děti do 10 let pouze v doprovodu dospělé osoby.

Na programu jsou soutěže a odměny.

12 Jump and Kids Arena: Za samé jedničky 2 hodiny skákání

Super akci nabízí Jump&Kids Arena v Sezimově Ústí u Tábora. S vysvědčením, na kterém budou samé jedničky, si budou moci děti zaskákat na trampolínách celé 2 hodiny zdarma.

Pro ostatní děti je připravena akce 1+1 hodina skákání zdarma.

13 Areál Monínec: Za jedničky lyžování zdarma

Každý školák, který na Monínec přinese v pátek 31. ledna 2020 kopii vysvědčení se samými jedničkami, může od 9 do 16 hodin lyžovat zcela zdarma.

Pro děti bude navíc u lyžařské školy vedle dolní stanice lanové dráhy přichystána řada soutěží – bungee running, běh na sněžnicích, lyžařský slalom, hod na cíl. Po jejich splnění dostane dítě jeden volný skipas na aktuální lyžařskou sezónu.

14 Skiareál Buková hora: Za vyznamenání skipas

V den pololetních prázdnin, tedy v pátek 31. ledna 2020, budou moci všechny děti, které si s sebou přivezou vysvědčení s vyznamenáním, lyžovat v doprovodu dospělé osoby zdarma.

Vysvědčení stačí ukázat na fotce v mobilním telefonu.

15 Aquacentrum v Hradci Králové: Koupání zdarma

Od pátku 31. ledna až do neděle 2. února 2020 budou v hradeckém aquacentru odměněni všechny děti do deseti let, pokud přinesou vysvědčení, na kterém nebudou žádné čtyřky nebo pětky. Odměnou bude celodenní vstup úplně zdarma. Jedinou podmínkou je doprovod dospělého, který si zaplatí vstupné.

Na baru bude probíhat speciální akce – pizza a půllitrový nápoj podle vlastního výběru za 99 Kč.

17 Termály Losiny: Za vysvědčení do Termálů

V termálním parku Termály Losiny od pátku 31. ledna do nedělě 2. února 2020 je připraven speciální program pro děti. Na vstupu děti do 15 let dostanou Termíkovu vstupenku se slevou 50 % na další návštěvu

18 ZOO Park Vyškov: Do ZOO s vysvědčením zdarma

ZOO Park Vyškov nabízí od pátku 31. ledna do neděle 2. února 2020 vstup pro všechny děti zdarma, dospělí platí plné vstupné ve výši 70 Kč.

19 ZOO Děčín: Za samé jedničky vstup zdarma

Děčínská zoologická zahrada nabízí v pátek 31. ledna 2020 vstup zdarma všem dětem ve věku od 6 do 15 let.

Vysvědčení není třeba brát s sebou.

20 Dětský park Toboga Galaxie Zlín: Za vysvědčení vstupenka 1+1 na další návštěvu

Ve čtvrtek 30. a v pátek 31. ledna 2020 budou školáčci za vysvědčení odměněni v dětském parku Toboga Galaxie ve Zlíně. Pokud děti ukážou vysvědčení, získají vstupenku 1+1 zdarma na další návštěvu zábavního parku.

21 ZOO Zlín: Za vysvědčení vstup zdarma

Zlínskou ZOO mohou zdarma navštívit všichni školáci, kteří na pokladně předloží pololetní vysvědčení v tištěné podobě. Akci je možné využít od pátku 31. ledna do neděle 2. února 2020. Platí pro žáky základních škol, ale i pro studenty středních škol.

Známky nerozhodují, volnou vstupenkou a hezkým dárkem budou odměněni všechny děti.

>