květen 2024

6x Dona Shop slevový kód na květen 2024

(54 hodnocení)
O obchodu

Dona Shop je e-shopem s nábytkem. E-shop naleznete také na sociálních sítích. K dispozici jsou slevové kupóny Dona Shop. Nechybí možnost získat cashback nebo ušetřit během pravidelných výprodejů. Dona Shop Black Friday je jedním ze způsobů, jak ušetřit. Na portálu Skrblík.cz najdete další tipy a akce.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Dona Shop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dona Shop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Dona Shop 2024

Plánujete-li si osvěžit svou domácnost nějakým novým interiérovým kouskem, navštivte e-shop Dona Shop. Obchod se zaměřuje na prodej funkčního, designově zajímavého a cenově dostupného nábytku. V nabídce najdete výrobky v různých stylech, do různých místností a pro různé příležitosti. Dona Shop také nabízí svým zákazníkům mnoho dalších služeb.

Ať už se rozhodnete pro nákup z pohodlí domova na e-shopu, nebo navštívíte vzorkovou prodejnu, bude se Vám hodit pár tipů, jak ušetřit na Dona Shop.

Způsobů, jak ušetřit na Dona Shop, nabízí obchod hned několik. První způsob nabízí přihlášení k odběru newsletteru. Takto vám neuteče žádná akce, výprodej ani novinky z oblasti interiérového vybavení a doplňků.

Další příležitost, jak ušetřit na Dona Shop, můžete získat pravidelným sledováním profilu na sociální síti Facebook. Zde obchod pravidelně upozorňuje pomocí příspěvků na chystané akce a slevy nebo poskytnou zajímavé tipy.

Jak získat slevový kupón Dona Shop

Slevový kupón Dona Shop Vám může být zaslán na e-mail po potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.

Slevový kupon Dona Shop můžete získat také přímo na webu obchodu, kde jsou kódy vkládány. Mívají stanovenou dobu platnosti, nebo určenou kategorii zboží, na které lze uplatnit.

Pokud není s levový kupón Dona Shop momentálně nabízen na stránkách e-shopu, zkuste se podívat na portálu Skrblík.cz.

Čas od času se slevový kupón také objeví v příspěvku na sociální síti Facebook, kterou obchod spravuje.

Jak uplatnit slevový kód Dona Shop

Slevový kód Dona Shop je možné uplatnit standardně už v prvním kroku objednávky. Do kolonky “Uplatnit slevový kód”stačí vepsat získaný slevový kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kód Dona Shop může být omezen pouze na určité zboží, může mít omezenou lhůtu platnosti nebo platí pouze na objednávky nad určitou hodnotu, proto je dobré si předem jeho platnost ověřit.

Slevový kód Dona Shop

Cashback Dona Shop

Cashback Plná peněženka4,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze 4,5% získat bonus 50 Kč

Dona Shop cashback přináší další příležitost, jak získat část peněz za nákup zpět. Registrace u některého poskytovatele služby  (Plná peněženkaRefundoTipliVratné peníze) vám umožní přes jejich speciální odkaz vstoupit na stránku obchodu.

Zde pak můžete nakupovat a za uskutečněný nákup Vám bude zpět vrácena část hodnoty nákupu na účet. Cashback Dona Shop se může u jednotlivých poskytovatelů služby lišit, získat zpět můžete aktuálně až 4,5 %.

Dona Shop slevy – výprodeje, Black Friday…

Dona Shop slevy jsou nabízeny prakticky celoročně a nabízí celou řadu možností, jak ušetřit při nákupu.

Velice oblíbený je Dona Shop výprodej skladových zásob a vystavených vzorků ze vzorkovny. Je to  pravidelně aktualizovaná sekce přímo v hlavním menu eshopu. Zde najdete výrobky, které lze nakoupit za výhodnější cenu a ušetřit tak i několik desítek procent.

Po přihlášení k odběru novinek Vám budou Dona Shop slevy zasílány přímo na e-mail formou pravidelných newsletteru.

Obchod spravuje také profil na sociální síti Facebook, kde Vás vždy včas upozorní pomocí příspěvků na chystané Dona Shop slevy nebo se můžete případně zúčastnit soutěže o zajímavé ceny nebo dárkové poukazy.

Obchod nabízí mimo jiné výhody také individuální ceny při větším odběru zboží a také se účastní pravidelně celoplošné akce Dona Shop Black Friday.

Dona Shop doprava zdarma a cena poštovného

Dona Shop doprava zdarma je poskytnuta na každou objednávku do 30kg, pokud zvolíte způsob dodání na poštu. Dále pak na všechny objednávky bez omezení s osobním odběrem na vzorkovně.

Zásilky do 50 kg

Česká pošta do ruky : 99 – 399 Kč (v závislosti na hmotnosti a počtu ks) + 40 dobírka

Kurýrní služba : 169 Kč (pro nadměrné zboží) + 40 Kč dobírka

Osobní odběr : ZDARMA

Zásilky nad 50 kg

Doručení smluvním přepravním partnerem: 599 – 1599 Kč

Osobní odběr: ZDARMA

Celoplošné akce Den dopravy zdarma se obchod neúčastní.

Dona Shop vrácení zboží

Dona Shop vrácení zboží je možné provést standardně v zákonné lhůtě 14 dní.  Stačí jen vyplnit vzorový formulář, který je ke stažení na webových stránkách a ten zaslat na e-mail: info@dona-shop.cz.

Zboží, spolu s vyplněným formulářem zašlete na adresu: Dona-shop.cz, Školní 561, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

Náklady na vrácení zboží hradí zákazník. Částka za vrácené zboží Vám bude zaslána nejpozději do 14 dnů, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

Dona Shop reklamace 2024

Dona Shop reklamace se uplatňuje písemně nebo e-mailem na reklamace@dona-shop.cz nejpozději do 24 měsíců od data prodeje. Oznámení musí obsahovat tyto údaje: jméno kupujícího, adresu, e-mail, telefon, číslo objednávky a faktury, a podrobný popis závady, přiložte také reklamační list.

Adresa pro zaslání reklamovaného zboží: Dona-shop.cz, Školní 561, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Pokud Vám bude reklamace uznána, náleží Vám náhrada za vynaložené náklady spojené s reklamací zboží.

V případě dodání poškozeného zboží je nutné neodkladně uplatnit reklamaci u dopravce a zároveň o této skutečnosti informovat obchod na e-mailu reklamace@dona-shop.cz

Dona Shop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod nabízí několik možností, kam můžete směřovat své dotazy:

  • k telefonním dotazům je tu k dispozici zákaznická linka Dona Shop  773 260 471
  • pro písemné dotazy  Dona Shop e-mail: info@donashop.cz
  • můžete také využít Dona Shop kontaktní formulář přímo na stránkách e-shopu, kde Vám pomohou je zodpovědět Vaše dotazy
  • další variantou, jak můžete obchod kontaktovat v případě potřeby, je pomocí sociální sítě Facebook