, Vyprávěcí životopis

Vzory zdarma

Vyprávěcí životopis zdarma ke stažení

CV (Curriculum Vitae), v České republice známý spíše jako vyprávěcí životopis, slouží jako podrobné představení zájemce o pracovní pozici. Obsahuje informace, jako je datum narození, státní příslušnost, možnosti kontaktu, ale i informace o kvalifikaci, vzdělání a předchozí praxi dotyčného.

Vyprávěcí životopis je na rozdíl od strukturovaného životopisu psán formou vyprávění, což je zdlouhavá, a proto se již dnes v uspěchané době v takové míře nevyužívá. I přesto by měl vždy obsahovat několik základních fakt – informace o vzdělání dotyčného, jeho schopnostech a předchozí pracovní praxi.

Náhled vzoru vyprávěcího životopisu

Životopis

Jmenuji se Eduard Skrblík. Narodil jsem se 19. února 1989 (rodné číslo 890219/9999, číslo občanského průkazu 123456789).

Adresa trvalého bydliště Zanzibarská 208/11, 120 00 Praha 2.

Základní školní docházku jsem absolvoval na Základní škole Mrázkova v Praze v letech 1995 – 2004. Po ukončení povinné školní docházky jsem studoval na Střední ekonomické škole v Praze. Studium na této škole jsem ukončil maturitní zkouškou, kterou jsem složil v roce 2008 s vyznamenáním, dobrovolně jsem navíc maturoval z ruského a španělského jazyka s prospěchem výborným. Během středoškolského studia jsem vykonal státní zkoušku z kancelářského psaní na počítači a získal řidičská oprávnění skupin A a M.

Po maturitě jsem nastoupil do obchodního oddělení akciové společnosti Firma v Praze 6, kde jsem byl rok zaměstnán na pozici Manažer zahraničního obchodu. Abych mohl tuto funkci vykonávat, začal jsem v roce 2008 dálkově studovat (kombinovaná forma studia) na Masarykově univerzitě v Brně – obor Podniková ekonomika.

Mám zkušenosti se sestavováním a vedením pracovních týmů, velice dobře ovládám práci na PC (běžné programy ve Windows včetně, Microsoft Office 365), orientuji se v daňových předpisech. Můj zdravotní stav je dobrý.

Eduard Skrblík

Praha, 10. března 2018

Vzor “Vyprávěcí životopis” zdarma ke stažení

Vzor vyprávěcího životopisu je vám k dispozici zdarma ke stažení.

Stáhnout zdarma vyprávěcí životopis

Mohlo by vás zajímat…

Vaše zkušenosti Vyprávěcí životopis

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Vyprávěcí životopis