, Tipy z AliExpress - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Tipy z AliExpress


Tipy z Aliexpressu: 10 chytrých věcí do domácnosti

čtvrtek, 21. červen 2018 Redakce Tipy z AliExpress

Stolní lampička kombinovaná s bezdrátovou nabíječkou telefonu, neviditelný fix, GPS náramek na hlídání dětí za pár stokorun nebo chytrý teploměr do sprchy. Na Aliexpressu koupíte řadu výrobků, které zvýší komfort ve vaší domácnosti. Skrblík vybral 10 takových. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Lampička a bezdrátová nabíječka v jednom Jak ušetřit místo na pracovním stole […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 batohů nejen na cesty

čtvrtek, 14. červen 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Léto je čas vycházek a výletů. Ať už cestujete kousek od své domoviny nebo do daleké destinace, potřebujete uložit své věci do batohu. Na Aliexpressu najdete celou řadu […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 věcí pro vaše balkóny a terasy

čtvrtek, 07. červen 2018 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Ne všichni máme k dispozici zahradu, abychom se mohli realizovat v oblasti zahradničení a případných dekorací, které zahradu vhodně doplňují. Mnozí ale máme lodžii, balkón nebo terasu a ikdyž prostoru není […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 tipů na letní obuv pro muže

čtvrtek, 31. květen 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Jaké boty pořídit pro muže na léto? Někdo by mohl namítnout, že pro muže není tolik možností jako pro ženy. Omyl! Letní obuvi pro muže je spousta, […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 tipů na letní obuv pro ženy

čtvrtek, 17. květen 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. V létě je otevřená obuv nepostradatelná, ať už vyrážíte k vodě nebo na procházku do města. Proč se mučit v teniskách či jiných uzavřených botách, když si můžete pořídit třeba […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 věcí, které vám zpříjemní léto

čtvrtek, 10. květen 2018 Redakce komentáře 4 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Léto se kvapem blíží a pro mnohé z nás je toto roční období plné cestování, dovolených, her a jiných aktivit u kterých se snažíme různě se realizovat či jen relaxovat. AliExpress nabízí […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 11 praktických věcí na piknik

čtvrtek, 03. květen 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Teplé letní dny jsou jako stvořené pro piknik. Pokud chcete mít soukromí, můžete na piknik vyrazit do přírody, pokud naopak toužíte po centru dění, vydejte se do městského […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 stylových slunečních brýlí

čtvrtek, 26. duben 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Prosluněné dny jsou v plném proudu a málokdo se v tomto čase obejde bez slunečních brýlí. Přichystali jsme pro vás 10 tipů na stylové sluneční brýle z Aliexpressu pro muže i ženy. […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 stylových dámských kabelek

čtvrtek, 19. duben 2018 Marie Janáčová Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Každá žena potřebuje kabelku a nejlépe hned několik – do práce, do školy, do města, na nákup či na party, na Aliexpress najdete kabelky všeho druhu ke všem možným […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Detektory, měřiče a teploměry do domácnosti

čtvrtek, 12. duben 2018 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Každý z nás má v domácnosti nějaké měřiče všeho možného i nemožného, některé z nich využíváme takřka denně a některé skoro vůbec. Podobně na tom bude i náš výběr z Aliexpressu, který obsahuje používané […] Celý článek »