, Tipy z AliExpress - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Tipy z AliExpress


Tipy z Aliexpressu: 10 chytrých vychytávek do domácnosti

čtvrtek, 18. červenec 2019 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

V domácnosti používáme mnoho různých přístrojů a pomůcek, které nám usnadňují život. Některé jsou praktičtější a některé zase lahodí více oku. Každý preferuje něco jiného. Dnes se zaměříme na vychytávky z Aliexpressu, které budou zahrnovat obě varianty těchto produktů. Jedno budou mít ale společné – měly by pomoci v domácnosti. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 8 praktických věcí na dovolenou

Pátek, 12. červenec 2019 Martina Opravilová komentáře 3 Tipy z AliExpress

Období letních dovolených už se blíží mílovými kroky. Přinášíme vám proto několik vychytávek z Aliexpressu, které využijete na dovolené, a zároveň kvůli nim nebudete muset sahat hluboko do kapsy. Poštovné je navíc často zdarma. Nevíte, jak na Aliexpressu nakupovat? Přečtěte si náš návod na AliExpress, kde se dozvíte vše potřebné! 1 Univerzální adaptér s USB Ať už míříte […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 9 věcí pro vaše auto od 21 Kč

čtvrtek, 27. červen 2019 Martina Opravilová Tipy z AliExpress

Na Aliexpressu lze nalézt velké množství různého zboží za velmi přívětivou cenu. Výjimkou nejsou ani potřeby pro vaše auto. Snadno tu koupíte vše možné, od autokosmetiky až po ochranné folie. Často je navíc poštovné do ČR zdarma. Pojďte se proto s námi podívat na 9 užitečných věcí do auta! Nevíte, jak na Aliexpressu nakupovat? Nevadí! S našim návodem […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 11 užitečných věcí na zahradu do 418 Kč

čtvrtek, 30. květen 2019 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Jaro je v plném proudu a zahrádkáři přidávají na aktivitě. Zjišťuje se jaké škody kde udělala zima a co je potřeba zajistit. I Aliexpress myslí na ty, kteří mají rádi své zahrádky a tamní prodejci tak nabízejí mnoho produktů, které najdou své využití a nemusí se přitom jednat jen o nástroje na kopání. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Levné peněženky od 23 Kč

Středa, 08. květen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. I peníze mají svůj domov, i když je to hlavně oběživo. Z principu tohoto názvu se tak nikde dlouho neohřejí. Peníze tak nalezneme nejen v bance či pod matrací, ale hlavně […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: Originální dárky ke Dni matek

Pátek, 03. květen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Den matek se neúprosně blíží, druhá květnová neděle je na obzoru. Svátek je to v Česku stále oblíbenější a mnozí by rádi potěšili svou maminku nějakým tím dárečkem. Jaký dárek ke Dni matek tedy zvolit? Dárek pro maminku bude vždy individuální záležitostí, ale my se pokusíme ukázat nějaké tipy na dárky AliExpressu. Tam se dají najít nevšední […] Celý článek »

Chytré hodinky z Číny: 10 kousků z AliExpressu od 251 Kč

čtvrtek, 28. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Hodinky již dávno nejsou jen módní záležitostí, ale dnes se od nich očekává, že budou i něco umět. Ať už to, že budou upozorňovat na příchozí zprávy či hovory […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Fitness náramky Xiaomi, Honor, Y5 a další od 241 Kč

čtvrtek, 21. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Neustálý vývoj žene výrobce sportovních potřeb dopředu s možností využívat dostupnou techniku a usnadňovat tak život sportovcům. Nabízí tak nepřeberné množství nástrojů a nejrůznějších měřičů výkonů. Dnes se podíváme na nejoblíbenější sportovní náramky, které toho umí rok co rok více a obsahují tak mnoho funkcí, které mnohdy ani všichni nevyužijí. Jaké sportovní náramky z Aliexpressu si tedy zakoupit a co tamní […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 levných doplňků pro terárium

čtvrtek, 14. březen 2019 Marie Janáčová Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Jste nadšeným teraristou nebo se jím chystáte být? Pak je pro vás náš článek to pravé. Představíme vám 10 levných doplňků z Aliexpress pro vaše terárium. Správně udržované […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 9 doplňků na běhání od 24 Kč

čtvrtek, 07. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Ať už běháte, protože chcete zhubnout, nebo jste sportovec tělem i duší, vždy se budou hodit produkty, které pomáhají k lepšímu a pohodlnějšímu běhu. A pokud se Vám nebude chtít utrácet […] Celý článek »