, Tipy z AliExpress - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Tipy z AliExpress


Tipy z Aliexpressu: Levné peněženky od 23 Kč

Středa, 08. květen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. I peníze mají svůj domov, i když je to hlavně oběživo. Z principu tohoto názvu se tak nikde dlouho neohřejí. Peníze tak nalezneme nejen v bance či pod matrací, ale hlavně […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: Originální dárky ke Dni matek

Pátek, 03. květen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Den matek se neúprosně blíží, druhá květnová neděle je na obzoru. Svátek je to v Česku stále oblíbenější a mnozí by rádi potěšili svou maminku nějakým tím dárečkem. Jaký dárek ke Dni matek tedy zvolit? Dárek pro maminku bude vždy individuální záležitostí, ale my se pokusíme ukázat nějaké tipy na dárky AliExpressu. Tam se dají najít nevšední […] Celý článek »

Chytré hodinky z Číny: 10 kousků z AliExpressu od 251 Kč

čtvrtek, 28. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Hodinky již dávno nejsou jen módní záležitostí, ale dnes se od nich očekává, že budou i něco umět. Ať už to, že budou upozorňovat na příchozí zprávy či hovory […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Fitness náramky Xiaomi, Honor, Y5 a další od 241 Kč

čtvrtek, 21. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Neustálý vývoj žene výrobce sportovních potřeb dopředu s možností využívat dostupnou techniku a usnadňovat tak život sportovcům. Nabízí tak nepřeberné množství nástrojů a nejrůznějších měřičů výkonů. Dnes se podíváme na nejoblíbenější sportovní náramky, které toho umí rok co rok více a obsahují tak mnoho funkcí, které mnohdy ani všichni nevyužijí. Jaké sportovní náramky z Aliexpressu si tedy zakoupit a co tamní […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 levných doplňků pro terárium

čtvrtek, 14. březen 2019 Marie Janáčová Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Jste nadšeným teraristou nebo se jím chystáte být? Pak je pro vás náš článek to pravé. Představíme vám 10 levných doplňků z Aliexpress pro vaše terárium. Správně udržované […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 9 doplňků na běhání od 24 Kč

čtvrtek, 07. březen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Ať už běháte, protože chcete zhubnout, nebo jste sportovec tělem i duší, vždy se budou hodit produkty, které pomáhají k lepšímu a pohodlnějšímu běhu. A pokud se Vám nebude chtít utrácet […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 pomůcek do kanceláře s cenou do 1 $

čtvrtek, 28. únor 2019 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Nejrůznější vychytávky do kanceláře vám mohou nejen spoustu činností ulehčit, ale také pobyt v kancelářském prostředí zpříjemnit. Pořiďte si drobnosti do kanceláře, které se vám budou zaručeně hodit. […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Velikonoční dekorace od 27 Kč

čtvrtek, 21. únor 2019 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Velikonoce jsou svátky jara a pokud je k tomu příhodné i počasí, většinou to lidi nabíjí energií a chutí do života. Už i proto se vyplatí navštívit stránky Aliexpressu a podívat se, co […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 vychytávek do domácnosti s cenou do 1 $

čtvrtek, 31. leden 2019 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Aliexpress je plný levných a užitečných maličkostí. Najdete zde mnoho věcí, které vás vyjdou na méně než 1 dolar. Tentokrát jsme pro vás vybrali 10 praktických drobností do […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: Bezdrátový reproduktor za 332 Kč, MP3 přehrávač za 30 Kč a další hudební doplňky

čtvrtek, 24. leden 2019 Redakce komentářů 5 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Hudba nás obklopuje všude kolem nás. Někdo je fajnšmekr a potřebuje k poslechu hudby to nejlepší co se dá v tomto sortimentu koupit a někomu naopak stačí např. obyčejné rádio, které poslouchá […] Celý článek »