, Tipy z AliExpress - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Tipy z AliExpress


Tipy z Aliexpressu: 10 tipů, jak si levně usnadnit život

Pátek, 12. leden 2018 Lenka Rutteová Tipy z AliExpress

Elektronika dokáže mnohé. A neskutečně nám usnadňuje život. Takže proč nevyužít jejích služeb, když je k dostání za minimální peníz? Přinášíme vám deset tipů na drobnosti, které vám mohou usnadnit spoustu věcí doma, v autě, ale třeba i venku. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Wi-Fi zásuvka s časovačem Klasické spínací hodiny čili salutérky známe všichni. Přestože […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 7 fitness náramků, které zde koupíte levněji než v ČR

čtvrtek, 04. leden 2018 Lenka Rutteová Tipy z AliExpress

Chytré náramky, fitness náramky, fitness trackery nebo smart bands – to jsou různé názvy pro jeden typ wearables určených zejména ke sledování vaší denní i noční aktivity. Chytré náramky mohou, ale nemusejí mít displej. Z náramků bez displeje odečítáte data prostřednictvím spárovaného chytrého zařízení, tedy smartphonu či tabletu. Pokud náramek displej má, může ukazovat čas a základní údaje o tom, […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 12 divných věcí s cenou do 170 336 Kč

Neděle, 31. prosinec 2017 Redakce komentáře 4 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Vybíráním zajímavého zboží z Aliexpressu jsme v průběhu celého roku strávili mnoho hodin. Častokrát jsme produkty doporučili z vlastní zkušenosti nebo jen proto, že se nám zboží zdálo praktické či výhodné […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 7 chytrých hodinek od 224 Kč včetně poštovného

Neděle, 24. prosinec 2017 Lenka Rutteová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát pro vás máme 7 tipů na levné chytré hodinky. Jejich cena začíná na 224 Kč včetně poštovného do ČR. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 věcí ze světa herních konzolí

čtvrtek, 21. prosinec 2017 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Člověk je tvor hravý a dnešní doba mu díky technice přináší nejrůznější možnosti v oblasti her. Ať už se jedná o PC či mobilní hry, herní konzole. Jejich vývoj jde dopředu a skoro […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 tipů na vybavení na lyže a snowboard

Středa, 22. listopad 2017 Lenka Rutteová Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Sezóna lyžování a snowboardingu se blíží. A vzhledem k tomu, že doprava z Číny pár týdnů zabere, je nutné začít objednávat včas. Zde je pár tipů, co by se na letošní […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 tipů na levné příslušenství pro fotoaparát

čtvrtek, 16. listopad 2017 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát pro vás máme 10 tipů na levné příslušenství pro fotoaparát. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Popruh na krk Nezbytnou univerzální pomůckou pro […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 užitečných věcí s cenou do 1 $

čtvrtek, 09. listopad 2017 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát jsme pro vás vybrali 10 nejzajímavějších věcí s cenou do 25 Kč. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Kotníkové ponožky Ponožky se ztrácí jako na […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 vánočních dárků pro ženu

čtvrtek, 02. listopad 2017 Marie Janáčová Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát jsme pro vás připravili inspiraci na 10 vánočních dárků pro ženu. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Elegantní kabelka Kabelky k ženám neodmyslitelně patří, […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 9 vánočních dárků pro seniory

úterý, 31. říjen 2017 Marie Janáčová komentáře 2 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Vánoce se neúprosně blíží. Kdo nakoupí dárky s předstihem, má většinou vyhráno a nemusí se účastnit na poslední chvíli předvánočního shonu. Nejtěžší je ale vhodný dárek vymyslet, proto je […] Celý článek »