, O nás - Skrblík.cz

O nás

Skrblík.cz je informační web, jehož cílem je radit čtenářům, jak šetřit peníze. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které vám pomohou snižovat každodenní výdaje. To vše nezávisle a zdarma. Skrblíka tvoří  lidé, kteří se neschovávají za anonymitu internetu a kteří si stojí za svými texty.

Petr Sršeň

Vymyslel jsem Skrblíka a vedu tým, který to vše připravuje. Budu rád za každou vaši konstruktivní připomínku ke Skrblíkovi – můj email je uveden níže.

  • Kontakt: petr(zavináč)skrblik(tečka)cz

Petr Novák

Na Skrblíkovi mám na starosti obsah. Pokud někde uvidíte chybu, budu moc rád, když nás upozorníte prostřednictvím tlačítka Našli jste chybu? na konci každého článku. Díky!

Michal Pavelka

Mlád 42 let. Z toho byl 23 let závislý na někom a 19 je někdo závislý na něm. Narozen ve středních Čechách, doma v Sudetech.

Vydělává pravidelně cca 23 tisíc Kč měsíčně jako učitel a nepravidelně něco k tomu jako pisálek. Manželka je na tom podobně, jen obecně nic nepíše.

Za co utrácí, když mu rodina něco nechá? Za hledání a schovávání krabiček od svačin. Taky za pivo, benzín a dárky.

Hynek Bárta

Jmenuji se Hynek Bárta, je mi 18 let a studuji na českolipském gymnáziu. Mezi mé záliby patří sport, sledování filmů a psaní článků pro Skrblíka.

Díky tomu jsem se dostal k mnoha zajímavým a chytrým poznatkům, které se mi můžou jednou hodit.

Lenka Rutteová

Finance, účty, půjčky a s nimi související šetření jsou věci, o kterých stojí za to informovat co nejvíce lidí. Hlavně v zemi, kde je pracovní síla natolik podhodnocená, že lidé, přestože pracují na plné obrátky, někdy s penězi taktak vyjdou. Já sama jsem doma s dětmi, takže i pro nás stále hledám, jak to udělat, aby… Když něco najdu, podělím se ;-)

Lenka Chládková

Pro Skrblíka pravidelně vybírám nejzajímavější slevy, akce a výprodeje. Kromě toho připravuji s dalšími kolegy ze Skrblíkova týmu rady, tipy a návody na řešení různých životních situací. Poradíme vám, jaké máte ze zákona povinnosti a čeho naopak můžete využít ve svůj prospěch.

Nejvíc mě baví psát o užitečných a praktických tématech, třeba jak snižovat výdaje za domácnost, kde všude jde ušetřit a jak výhodně nakupovat. Bez vás to ale nejde. Z každého komentáře mám velkou radost, proto prosím pište dotazy, nápady i připomínky. Děkuji!

Dále spolupracovali…

  • Ondřej Juřík (konzultace)
  • David Kohout (grafický návrh a logo)
  • Ondřej Kryl (programování)
  • Tomáš Lach (kódování)