O nás

Redakce
Publikováno 17. ledna 2013

Skrblík je informační web, jehož cílem je radit čtenářům, jak šetřit peníze. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které vám pomohou snižovat každodenní výdaje. To vše nezávisle a zdarma. Skrblíka tvoří  lidé, kteří se neschovávají za anonymitu internetu a kteří si stojí za svými texty.

Petr Sršeň

O násVymyslel jsem Skrblíka a vedu tým, který to vše připravuje. Budu rád za každou vaši konstruktivní připomínku ke Skrblíkovi – můj email je uveden níže.

  • Kontakt: petr(zavináč)skrblik(tečka)cz

Lenka Chládková

O násPro Skrblíka pravidelně vybírám nejzajímavější slevy, akce a výprodeje. Kromě toho připravuji s dalšími kolegy ze Skrblíkova týmu rady, tipy a návody na řešení různých životních situací. Poradíme vám, jaké máte ze zákona povinnosti a čeho naopak můžete využít ve svůj prospěch.

Nejvíc mě baví psát o užitečných a praktických tématech, třeba jak snižovat výdaje za domácnost, kde všude jde ušetřit a jak výhodně nakupovat. Bez vás to ale nejde. Z každého komentáře mám velkou radost, proto prosím pište dotazy, nápady i připomínky. Děkuji!

Michal Pavelka

O násMlád 42 let. Z toho byl 23 let závislý na někom a 19 je někdo závislý na něm. Narozen ve středních Čechách, doma v Sudetech.

Vydělává pravidelně cca 23 tisíc Kč měsíčně jako učitel a nepravidelně něco k tomu jako pisálek. Manželka je na tom podobně, jen obecně nic nepíše.

Za co utrácí, když mu rodina něco nechá? Za hledání a schovávání krabiček od svačin. Taky za pivo, benzín a dárky.

Hynek Bárta

O násDo třicítky mi pár let chybí. Na Skrblíkovi jsem už dlouho, momentálně zodpovídám především za obsah kupónové sekce webu. Sem tam něco napíšu, nejraději mám finanční tematiku, která mi přijde praktická i v osobním životě.

Lenka Rutteová

O násFinance, účty, půjčky a s nimi související šetření jsou věci, o kterých stojí za to informovat co nejvíce lidí. Hlavně v zemi, kde je pracovní síla natolik podhodnocená, že lidé, přestože pracují na plné obrátky, někdy s penězi taktak vyjdou. Já sama jsem doma s dětmi, takže i pro nás stále hledám, jak to udělat, aby… Když něco najdu, podělím se ;-)

Dále spolupracovali…


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.