O nás

Skrblík.cz je informační web, jehož cílem je radit čtenářům, jak šetřit peníze. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které vám pomohou snižovat každodenní výdaje. To vše nezávisle a zdarma. Skrblíka tvoří  lidé, kteří se neschovávají za anonymitu internetu a kteří si stojí za svými texty.

Petr Sršeň

Vymyslel jsem Skrblíka a vedu tým, který to vše připravuje. Budu rád za každou vaši konstruktivní připomínku ke Skrblíkovi – můj email je uveden níže.

  • Kontakt: petr(zavináč)skrblik(tečka)cz

Lenka Chládková

Pro Skrblíka pravidelně vybírám nejzajímavější slevy, akce a výprodeje. Kromě toho připravuji s dalšími kolegy ze Skrblíkova týmu rady, tipy a návody na řešení různých životních situací. Poradíme vám, jaké máte ze zákona povinnosti a čeho naopak můžete využít ve svůj prospěch.

Nejvíc mě baví psát o užitečných a praktických tématech, třeba jak snižovat výdaje za domácnost, kde všude jde ušetřit a jak výhodně nakupovat. Bez vás to ale nejde. Z každého komentáře mám velkou radost, proto prosím pište dotazy, nápady i připomínky. Děkuji!

Michal Pavelka

Mlád 42 let. Z toho byl 23 let závislý na někom a 19 je někdo závislý na něm. Narozen ve středních Čechách, doma v Sudetech.

Vydělává pravidelně cca 23 tisíc Kč měsíčně jako učitel a nepravidelně něco k tomu jako pisálek. Manželka je na tom podobně, jen obecně nic nepíše.

Za co utrácí, když mu rodina něco nechá? Za hledání a schovávání krabiček od svačin. Taky za pivo, benzín a dárky.

Hynek Bárta

Jmenuji se Hynek Bárta, je mi 18 let a studuji na českolipském gymnáziu. Mezi mé záliby patří sport, sledování filmů a psaní článků pro Skrblíka.

Díky tomu jsem se dostal k mnoha zajímavým a chytrým poznatkům, které se mi můžou jednou hodit.

Lenka Rutteová

Finance, účty, půjčky a s nimi související šetření jsou věci, o kterých stojí za to informovat co nejvíce lidí. Hlavně v zemi, kde je pracovní síla natolik podhodnocená, že lidé, přestože pracují na plné obrátky, někdy s penězi taktak vyjdou. Já sama jsem doma s dětmi, takže i pro nás stále hledám, jak to udělat, aby… Když něco najdu, podělím se ;-)

Dále spolupracovali…