Kdo vyrábí nářadí Extol → Továrny Extol se nacházejí v…

Romana Králíková
Publikováno 1. listopadu 2023
 • Extol zastřešuje pět značek nářadí pro domácí kutily i profesionály: Extol Industrial, Extol Premium, Extol Craft, Extol Light and Energy a Extol Lady
 • Majitelem značky je švýcarská společnost Madal Bal
 • V některých zemích společnost prodává také zdravou výživu
 1. Kdo vyrábí nářadí Extol

  Kdo vyrábí ExtolNářadí Extol se dělí do pěti řad: Extol Craft představuje nadstandardní kvalitu a je určena domácím kutilům. Extol Industrial je výhradně pro použití v průmyslové sféře a Extol Premium je označena jako střední třída.

  Jak už napovídá název, řada Extol Light and Energy je sortiment osvětlení, které je úsporné a šetrné. Nářadí v sekci Extol Lady je určeno pro ženy a mezi jeho klíčové vlastnosti patří nižší váha, ergonomický tvar úchytu a v neposlední řadě také unikátní design.

  Majitelem ochranných známek Extol je švýcarská společnost Madal Bal. Kromě náčiní prodává také zdravou stravu v Německu, Švýcarsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku nebo na Slovensku.

 2. Kde se vyrábí nářadí Extol

  Nářadí Extol je vyráběno v Číně.

 3. Nářadí Extol

  Extol nářadí dělí do šesti kategorií: auto a dílna, zahrada, úpravy interiéru, kuchyň a koupelna, stavba a údržba domu a dekorace a úpravy nábytku. Na webových stránkách výrobce Extol naleznete také náhradní díly.

  Auto a dílna

  V sortimentu “auto a dílna” najdete nářadí vhodné k péči o automobil či jeho opravy. Konkrétně například sady nářadí v boxech nebo jednotlivé nářadí jako jsou klíče, brusky či kompresory.

  Zahrada

  Hledáte-li nářadí k úpravě trávníku, řezání dřeva nebo zavlažování, pak je pro vás v sekci “zahrada”. Najdete v ní pily (například řetězové nebo obloukové), zahradní rukavice nebo třeba čerpadla.

  Stavba a údržba domu

  Práce na hrubé stavbě, zateplení stěn nebo například oprava střechy – všechno potřebné nářadí pro tyto činnosti pro vás Extol připravil v kategorii “stavba a údržba domu”.

  Úpravy interiéru

  Extol nabídne i nářadí pro úpravu interiéru, například vrtačky, kleště, brusky či různé velikosti vrtáků do vrtačky. Sami si tak můžete zabudovat osvětlení, pověsit obraz či opravit omítku.

  Kuchyň a koupelna

  Nářadí ze sekce “kuchyň a koupelna” vám pomůže nainstalovat sprchový kout, záchodovou mísu nebo vyměnit vodovodní baterii.

  Dekorace a úpravy nábytku

  Kategorie “dekorace a úpravy nábytku” nabídne nářadí pro montáž nábytku nebo také vlastnoruční výrobu poliček či rámečku na obraz.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.