prosinec 2020

Slevový kód Bagin prosinec 2020

9 (112 hodnocení) O obchodu

Bagin je internetový obchod, který se specializuje na prodej ekologického skladovacího vybavení. Nakoupit můžete cestovní tašky, deštníky, ponča nebo koše na doma na prádlo. Při nákupu nad 1 200 Kč dostanete k nákupu drobný dárek. Při nákupu nad 1 500 Kč nabízí obchod dopravu zdarma. Akční nabídky a slevy Bagin pravidelně obměňuja. Příležitostně můžete využít slevový kód Bagin. Skrblík pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Bagin.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bagin jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Bagin 2020

Proč nenakupovat stylově a ekologicky zároveň? V e-shopu Bagin si můžete vybrat vysoce kvalitní nákupní tašky, ekotašky i kabelky, se kterými se stane nakupování radostí i vášní. V nabídce dále naleznete ponča, deštníky, kosmetické taštičky nebo doplňky do domácnosti. Svým nákupem na Bagin můžete udělat radost i dětem, Bagin totiž nabízí i dětské tašky, kabelky, ledvinky nebo třeba pytlíky na záda. Skrblík vám poradí, jak při nákupu můžete získat dopravu zdarma nebo uplatnit slevový kupón Bagin a získat tak na svoji objednávku exkluzivní slevu.

Záruka na Bagin

Veškeré nabízené zboží v obchodě Bagin je nové a pokud nestanoví zvláštní právní předpis lhůtu delší, je na něj poskytována záruka v délce 24 měsíců.

Pokud nejste s produkty při nákupu na Bagin spokojeni, můžete je do 14-ti dnů od převzetí vrátit bez udání důvodu, tzn. od kupní smlouvy odstoupit. Peníze za váš nákup na Bagin vám potom budou nejdéle do 14-ti dnů vráceny stejným způsobem, jakým jste za zboží zaplatili.

Jestliže jste ke svojí objednávce dostali zdarma dárek (při nákupu nad 1 200 Kč), je nutné při odstoupení od kupní smlouvy vrátit prodávajícímu i tento dárek.

Potřebujete uplatnit reklamaci? Na Bagin to není žádný problém. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní od jejího převzetí prodejcem, přičemž prodávající vydá do 3 dnů od převzetí reklamace Rozhodnutí o reklamaci. Tento postup můžete trochu urychlit, pokud se budete při reklamaci řídit doporučeními pro bezproblémovou a rychlou reklamaci na Bagin.

Pro výše uvedené je tedy nutné, aby reklamované zboží bylo dobře zabaleno a zabezpečeno před poškozením zejména při přepravě a viditelně označeno jako REKLAMACE. Též je vhodné zboží zaslat v kompletním balení včetně příslušenství s přiloženou kopií faktury, popisem závady a vašimi kontaktními údaji (zvláště důležitá je adresa a především telefonický kontakt).

Typy slev, slevový kupón Bagin

Doprava zdarma – nakupte za 1 500 Kč a více a získáte na svoji objednávku z Bagin dopravu zdarma. Pro lepší přehlednost je u produktů, u kterých máte při koupi nárok na dopravu zdarma, ikonka červeného auta. K uplatnění této slevy není potřeba zadávat žádný slevový kupón Bagin.

Dárek zdarma – při nákupu nad 1 200 Kč vám bude k vaší objednávce automaticky přibalen drobný dárek.

Slevový kód Bagin

Slevový kupón Bagin – pokud máte k dispozici slevový kupón Bagin, můžete jej uplatnit v nákupním košíku v políčku Použít slevový kupón. Pak jen kliknete na políčko Uplatnit kupón a hned uvidíte vaši slevu, kterou jste se slevovým kódem Bagin získali na váš nákup.

Sledujte Bagin na Facebooku a už vám neunikne žádná zajímavá nabídka ani akce. Bagin přidává na sociální síť i zajímavé tipy pro nákupy. Čas od času zde obchod zveřejňuje unikátní slevové kódy Bagin, se kterými si zlevníte vaše nákupy a můžete tak při své objednávce ušetřit.

Možnosti platby na Bagin

Za svoji objednávku můžete zaplatit v hotovosti při osobním odběru přímo v provozovně Bagin. Dále je možná platba předem převodem na účet, který je vedený u FIO banky, kdy ale převod může pár dní trvat, zvláště pokud nemáte stejnou banku. Rychlejším způsobem je platba kartou online přes platební bránu, kdy prodejce obdrží platbu takřka ihned a vaše objednávka může být okamžitě expedovaná.

Poslední možností je nechat si zaslat zboží na dobírku na vámi určenou adresu a zaplatit tak v hotovosti dopravci až při převzetí balíčku.

Způsoby dopravy z Bagin

Objednávku si můžete osobně vyzvednout (po předchozí telefonické domluvě) na prodejně Bagin v Hradci Králové, kdy vám příjde sms zpráva, že vaše objednávka je k vyzvednutí již připravena. Nebo můžete využít služeb Uloženka.cz, kde máte pro doručení na výběr kterékoliv výdejní místo po celé České republice. Zásilku z Bagin na zadanou adresu vám spolehlivě dodá i přepravní společnost PPL.