duben 2024

2x Mutumutu slevový kód na duben 2024

(23 hodnocení)
O obchodu

Mutumutu je životní pojištění, které kryje více případů než běžné pojistky a to bez většiny výjimek. Navíc vám Mutumutu vrací peníze, pokud žijete zdravě, a to až 30 % z ceny. Své aktivity můžete sledovat prostřednictvím aplikace Mutumutu. Mutumutu vám zcela nezávazně a bezplatně navrhne pojištění. Mutumutu nabízí také další akce, v rámci kterých své zákazníky odměňuje. Slevový kupón Mutumutu lze použít při kalkulaci pojištění.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mutumutu jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Mutumutu slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Mutumutu 2024

Mutumutu je netradiční životní pojištění. Pojištění Mutumutu nabízí cenu životního pojištění v závislosti na vašich zdravých návycích. Pojištění vás totiž odmění slevou, pokud se budete dostatečně hýbat, nebudete kouřit a budete chodit k lékaři na pravidelné prohlídky. S Mutumutu můžete ušetřit až 30 %, stačí jen o sebe pečovat.

Recenze Mutumutu

Mutumutu pojištění zajišťuje pojištění pracovní neschopnosti, invalidity a smrti. Záruku Mutumutu přináší KB pojišťovna.

Sjednat pojištění lze zcela online. Žádná výpovědní lhůta ani žádné sankce. Výjimek plnění smlouvy je jen 8 a jsou srozumitelné i pro běžné smrtelníky.

Recenze Mutumutu zákazníky jsou pozitivní, většina z nich o sebe díky tomuto pojištění více pečuje a také šetří peníze.

Jak získat promo kód Mutumutu

Jak získat slevový kupón Mutumutu? Možností na získání kupónu je zde na Skrblíkovi, kde pro vás prověřujeme slevové nabídky a kupóny z mnoha obchodů. Můžete zde tak nalézt i s levový kupón Mutumutu, pokud jej Mutumutu nabízí.

Promo kód Mutumutu může také nabízet na svých stránkách.

Jak uplatnit slevový kód Mutumutu

Slevový kód Mutumutu

Kde zadat promo kód Mutumutu, který máte? Přejděte na stránku pro spočítání pojištění. Zde vyplňte formulář a před potvrzením formuláře rozklikněte “Máte promo kód?”. Do zobrazeného pole zadejte slevový kód Mutumutu a potvrďte tlačítkem “Použít kód”. Poté můžete formulář odeslat ke spočítání nabídky.

Cashback Mutumutu

Cashback Tipli800 Kč získat bonus 200 KčCashback Plná peněženka 800 získat bonus 60 KčCashback Refundo 800 Kč získat bonus 50 Kč

Cashback Mutumutu můžete získat hned od tří cashback portálů. Těmi jsou PlnáPeněženka, RefundoTipli. První dva zmínění vám vrátí 800 Kč. Tipli nabízí cashback 800 Kč.

Pro získání cashbacku si stačí zřídit pojištění Mutumutu skrze speciální odkaz z jednoho z portálů. Odkaz získáte po založení si účtu na cashback portále. Peníze z cashbacku vám budou vyplaceny zpětně portálem.

Mutumutu slevy a jak ušetřit

Mutumutu slevy mohou nabízet slevovým kupónem, nebo v rámci akčních nabídek. Jako hlavní způsob, jak ušetřit Mutumutu nabízí až 30% slevu na pojištění, pokud se budete o sebe starat. Stačí splnit měsíční aktivitu, nekouřit a dodržovat pravidelné prohlídky u lékaře.

Jako bonus můžete od Mutumutu získat například chytré hodinky nebo fitness náramek pro sledování aktivity.

Mutumutu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování využijte e-mail Mutumutu: ahoj@mutumutu.cz. Další možností je infolinka Mutumutu: 800 810 210 a chat na stránkách Mutumutu, který naleznete po rozkliknutí bubliny v pravém dolním rohu.