květen 2024

3x Oxalis dessous slevový kód na květen 2024

(40 hodnocení)
O obchodu

Oxalis dessous se zabývá od roku 1994 provozováním specializovaných prodejen s dámským spodním prádlem, nočním prádlem a plavkami. Zaměřuje se zejména na prodej luxusního francouzského prádla světoznámých značek: Aubade, Chantelle, Passionat, Lise Charmel, Antinéa. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Oxalis Dessous.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Oxalis dessous jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Oxalis dessous slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Oxalis dessous 2024

Sháníte luxusní spodní prádlo francouzských značek se slevou? Máme pro Vás řešení. Skrblík nabízí slevové kupóny Oxalisdessous pro nákup luxusního zboží.

Slevové kupóny do Oxalisdessous

Společnost Oxalis dessous se zabývá od roku 1994 provozováním specializovaných prodejen s dámským spodním prádlem, nočním prádlem a plavkami.

Zaměřují se zejména na prodej luxusního francouzského prádla světoznámých značek: Aubade, Chantelle, Passionata, Lise Charmel a Antinéa. Oxalis dessous je jeden z největších prodejců luxusního francouzského spodního prádla v České republice.

V současné době můžete navštívit tři kamenné prodejny v Praze nebo nakupovat z pohodlí domova v e-shopu. Od roku 2016 se svým internetovým obchodem www.oxalisdessous.sk expandovali i na Slovensko, kde se bude brzy otvírat kamenná prodejna.

Udělejte sobě či drahé polovičce radost luxusním dárkem s využitím slevového kódu Oxalis dessous

Kamenný obchod nebo e-shop

Pro nákup luxusního francouzského prádla můžete využít slevový kód Oxalis dessous buď ve stávající síti maloobchodních kamenných prodejen v Praze, nebo zvolit nákup on-line, který je velmi jednoduchý a pohodlný. Pokud se rozhodnete pro prodejnu, určitě neprohloupíte, jelikož společnost klade velký důraz na odbornost personálu prodejen.

Asistentky prodeje absolvují pravidelná školení a prezentace jednotlivých značek, proto mohou odborně poradit zákazníkům při výběru zboží a konkrétních velikostí. V současné době fungují v Praze tři prodejny Oxalis dessous: v Centru Chodov, v Paláci Adria nebo na Jungmanově náměstí. Konkrétní informace s popisem Kudy k nám naleznete na internetových stránkách.

Na druhé straně nákup v e-shopu se někdy vyplatí mnohem víc, pokud použijete různé slevové kupóny Oxalis dessous, které bývají při on-line nákupech přece jenom běžnější, nakoupíte tak spodní prádlo Oxalis dessous se slevou. Určitě navštivte internetové stránky Oxalis dessous.

Jak využít aktuální slevy do Oxalis dessous

Neustále přinášíme nové slevové kupony, které Vám šetří peníze i čas. Jednou z nových akčních slev, které nabízíme, jsou slevy do Oxalis dessous.

Z  nabídky Skrblíka si vyberte aktuální slevový kód Oxalisdessous.cz. Nové slevové kupóny do Oxalis dessous jsou zveřejňovány nepravidelně, proto Vám doporučujeme se přihlásit k odběru Skrblíkova zpravodaje, který čtenáře jednou za týden upozorní na všechny zajímavé slevové akce, mimo jiné i právě na slevové kódy do Oxalisdessous.cz a přidá i pár zajímavých rad a tipů.

Když si zvolíte určitou slevu, klikněte na těchto stránkách na tlačítko “Využít slevu”, otevře se vám nové okno se stránkami obchodu a v původním okně se zobrazí slevový kód do Oxalisdessous.cz.

V e-shopu Oxalis dessou si při klasické objednávce v posledním kroku objednávky do políčka “Slevový kód” vložíte zkopírovaný slevový kód Oxalis dessous . Pokud je slevový kód v pořádku, sleva do Oxalis dessous se okamžitě odečte. Nyní můžete dokončit objednávku. Přečtěte si pozorně všechny podmínky využití slevových kuponů, měli byste brát zřetel zejména na konec platnosti slevy a minimální požadovanou hodnotu nákupu.

Každý slevový kupón do Oxalis dessous nabízí jinou slevu a za odlišných podmínek.

Jak dále ušetřit v Oxalis dessous

Slevový kupón do Oxalis dessous není jediná šance, jak ušetřit v Oxalis dessous a pořídit si luxusní spodní prádlo.

Oxalis dessous občas nabízí slevy a akce, kde ani žádné slevové kódy nepotřebujete. Jedná se zejména o sezonní výprodeje, speciální nabídky a aktuální slevy Oxalis dessou, na které samozřejmě Skrblík taky upozorňuje ve svém pravidelném týdenním zpravodaji a obvykle stačí jen kliknout na příslušný odkaz.

Oxalis dessous poskytuje i svůj takzvaný Věrnostní program. Věrnostní kartu „Klubu Oxalis dessous” získá každý zákazník, který nakoupí v obchodech Oxalis dessous v hodnotě 2 500 Kč a současně předá vyplněný a podepsaný registrační formulář.

Po samotné registraci Vás čeká 3% sleva na nákup a při dalších nákupech procentuální sleva roste. Samozřejmostí je dnes už v e-shopech doprava zdarma nad 2 000 Kč. Dále můžete sledovat například stránky Centra Chodov nebo Palace Adria, které velmi často nabízí slevy do svých obchodů a určitě se brzy objeví i sleva do Oxalis dessous.

Možnosti platby a dopravy z Oxalis dessous

Pro Vaší maximální spokojenost si můžete vybrat z několika typů doručení Vaší objednávky z Oxalis dessous. Pokud si nejprve chcete zboží vyzkoušet, vyzvedněte si ho rovnou na prodejnách nebo využijte více než 200 odběrných míst v ČR a SR v DPD parcel shop a Heuréka point. Klasický dovoz zboží zajišťuje Česká pošta a služba DPD.

Možnosti platby z Oxalis dessous určitě znáte. U osobního odběru na prodejnách nebo odběrných místech můžete platit v hotovosti nebo platebními či kreditními kartami. Při doručování na adresu pomocí služeb DPD a České pošty je možné využít tří způsobů platby na dobírku, hotově i kartou. Platba kartou je nejrychlejší platební možností na internetovém obchodu a navíc je zcela zdarma. Poslední variantou je převod na bankovní účet, ale počítejte s tím, že proces doručení Vaší objednávky se zpomalí, protože se čeká, až je připsána platba na účet.

Pravidelně sledujte Skrblíka, ať Vám neuteče žádný slevový kód do Oxalisdessous.cz a ušetřete tak nemalou částku. Tak už neváhejte ani minutu a ihned běžte do obchodu Oxalis dessous a udělejte si radost luxusním francouzským prádlem.