Zavazadla Ural Airlines 2021: Povolená hmotnost, rozměry, poplatky

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu. Provozuje pravidelné i charterové lety z mezinárodního letiště Koltsovo, celkem obsluhují 101 destinací. Z Prahy pravidelně létají do Jekatěrinburgu, Žukovského a Krasnodaru.

Příruční / kabinová / palubní zavazadla u Ural Airlines 2021

1Rozměry a hmotnost kabinového (palubního) zavazadla u Ural Airlines 2021

Z Prahy do Jekatěrinburgu a Krasnodaru si cestující v třídě Economy smí na palubu všech letů vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 5 kg. Rozměry zavazadla nesmějí přesáhnout rozměry 55 × 40 × 20 cm.

Z Prahy do Žukovského si cestující v třídě Economy smí na palubu všech letů vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 5 kg. Rozměry zavazadla přitom nesmějí překročit rozměry 40 × 30 × 20 cm.

Pro cestující v Business do všech destinací činí limit dvě zavazadla o celkové maximální hmotnosti 15 kg. Rozměry žádného ze zavazadel nesmějí překročit rozměry 55 × 40 × 20 cm, navíc si lze vzít kabelku nebo tašku s notebookem.

2Rozměry a hmotnost odbaveného (zapsaného) zavazadla u Ural Airlines 2021

Cestující v Economy a Premium Economy má povoleno jedno odbavené zavazadlo o hmotnosti 23 kg, v Promo pak jedno odbavené zavazadlo o hmotnosti 10 kg.

V Business jsou povolena dvě odbavená zavazadlo, v Business Lite je povoleno jedno zavazadlo. Pro obě třídy platí maximální hmotnost každého zavazadla 32 kg.

Součet rozměrů odbaveného zavazadla na všech linkách nesmí překročit 203 cm s tím že maximální rozměr jedné strany nesmí být vice jak 100 cm.

3Poplatky za zavazadla u Ural Airlines 2021

Zavazadla, jejichž součet tří rozměrů přesahuje 203 cm a hmotnost 50 kg, jsou přijaty k přepravě jako náklad.

Dodatečné zavazadlo lze dokoupit za cenu od 35 eur do 100 eur. Přesnou cenu velmi dobře zjistíte přímo na webu Ural Airlines.