leden 2020

Slevové kódy GANT leden 2020

Rating: 9 (72 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

GANT je původem americký oděvní řetězec založený v roce 1949 ve městě New Haven. Ve své nabídce má oděvy pro muže a ženy, prodejny GANT naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Pardubicích, Liberci nebo v Plzni. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do obchodů GANT.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. GANT jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 27 dny GANT.cz sezónní výprodej až 30% sleva
  • 57 dny GANT.cz Black Friday slevy až 50 %
  • 428 dny GANT Black Friday slevy až 50 %
  • 527 dny Zajímavé slevy GANT.cz najdete v newsletteru
  • 527 dny Sezónní výprodej → sleva GANT.cz až 45 %
  • 533 dny GANT slevový kupón 20 % extra sleva

Jak ušetřit GANT 2020

Značka Gant je známa po celém světě a získala nezastupitelnou roli jak v dámském, tak v pánském šatníku.  Značka Gant je tu zejména pro ty, kteří mají rádi ležérní a neformální styl, ale zároveň mají rádi eleganci a kvalitu. Gant má několik kolekcí, mezi které patří například kolekce Gant New Haven (G.N.H), Gant Rugger zaměřující se na ležérní oblečení pro muže, Gant By Michael Bastian a bytové doplňky Gant Home.

Obohaťte si šatník novým kouskem z dílky Gant se slevou s využitím slevových kódů Gant.

Historie Gant

Příběh značky Gant se začal psát v roce 1914, kdy Bernard Gantmacher přijel do USA z Ukrajiny a začal pracovat v závodu se specializací na šití límců u košil. Později se svou manželkou začali navrhovat košile, ležérnějšího stylu, který v tu dobu byl oblíbený mladší generací. V roce 1949 založili jejich synové nový rodinný podnik, který sloužil jako subdodavatelská firma výrobních košil, která se rozrostla na celosvětově známou firmu. V roce 2008 odkoupila značku Gant francouzská společnost Maus Fréres a je vlastníkem dodnes. V České republice máte možnost nakoupit značku Gant od roku 1999.

Jak a kde nakoupit značku Gant

Značka Gant se stala velmi úspěšnou a těší se velké oblíbenosti a tak máte možnost nakoupit oblečení značky Gant téměř po celém světě. Pro koupi oblečení Gant můžete vybrat nějakou z kamenných prodejen a nebo zvolit nákup on-line, který je velmi pohodlný a v dnešní době čím dál tím víc rozšířenější. V současnosti mnoho e-shopů nabízí srovnatelné podmínky nákupu co se odzkoušení týká s kamennou prodejnou a leckdy se i nákup v e-hopu vyplatí víc s použitím různých slevových kupónů Gant, díky nimž nakoupíte oblečení značky Gant se slevou.

Kamenné prodejny

Pro Váš nákup můžete zvolit jednu z kamenných prodejen Gant. Pokud si nevíte rady, kde nějakou prodejnu Gant najít, můžete se například podívat a seznam obchodů Vašeho oblíbeného obchodního centra, jestli se tam nějaká nenachází. Tímto vyhledáním prodejny Gant si ušetříte mnoho starostí a bezcílného bloumání po obchodním centru. Pokud ani tak jste žádnou prodejnu nenašli, můžete navštívit například internetové stránky www.gant.cz, kde máte seznam prodejen Gant, které najdete až v osmi městech v České republice.

Nákup na internetu

Pokud se zrovna žádná prodejna ve Vašem okolí nenachází nebo jen neradi chodíte po obchodech a upřednostňujete nákup z pohodlí domova, můžete vyzkoušet některý z e-shopů, který značku Gant nabízí. Vyzkoušet můžete například stránky www.gant.cz, kde na Vás čeká při nákupu oblečení Gant doprava zdarma a určitě se vyplatí se přihlásit k odběru newsletteru. Poté budete dostávat rady a tipy se světa módy a navíc bude vědět jako první o novinkách a slevách Gant. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Gant. O různých slevách Gant, jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu. Pokud Vám tento obchod nevyhovuje nebo jste si zde nevybrali, můžete zvolit další z mnoha e-shopů, který značku Gant nabízí.

Kombinace kamenné prodejny a nákupu přes internet

Někdy je možné, že kamenná prodejná má i svůj e-shop a tak můžete čerpat výhod obou způsobů nákupu. Zboží si pohodlně vyberete v pohodlí domova a pak si ho přijdete v klidu vyzvednout do obchodu. Zajímavý je také například nákup prostřednictvím www.zoot.cz, kde na Váš čeká mnoho zajímavých slev Gant a veškeré objednané zboží si v klidu vyzkoušíte ve výdejně Zoot a odnesete si pouze to, které Vám padne.

Akční nabídky, výprodeje a slevy Gant

Jelikož se výrobce soustředí na špičkové provedení a neustále se snaží oblečení zdokonalit, přičemž sleduje nové trendy a snaží se jim přizpůsobit, tak značkové oblečení bývá velmi drahé, ale i tak se dá při nákupu oblečení značky Gant ušetřit a nakonec ho pořídit za příznivé ceny.

Doporučujeme sledovat výprodeje a slevy Gant, díky nimž můžete nakoupit parádní kousky sezonního oblečení Gant se slevou, která není zanedbatelná. Navíc v dnešní době nabízí mnoho e-shopů různé akce a tak můžete získat slevové kupóny Gant, které jsou v rámci nějaké akce daného obchodu nebo za přihlášení k odběru newsletteru obchodu získáte na nákup oblečení Gant slevový kód, který použijete při vašem nákupu.

Z tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka a už Vám neuteče jediná sleva Gant a Vy se o všech slevových kódech Gant dozvíte jako první. Navíc nemusíte mít strach, že Vám oblečení malé nebo Vám nepadne a Vy své peníze v podstatě vyhodíte, protože máte zákonnou lhůtu 14 dní na výměnu nepoužitého zboží a navíc mnoho e-shopů již nabízí několikanásobně prodlouženou tuto dobu, takže máte dostatek času si oblečení vyzkoušet a možná ještě lépe než v kabince v obchodě. Mimo to, mnoho e-shopů nabízí bezplatné vrácení, takže nepřijdete ani o Vaše peníze za poštovné.  Kromě toho mnoho obchodů nabízí slevu na poštovném při nákupu nad určitou částku a Vy tak můžete získat při nákupu Vašeho oblečení Gant dopravu zdarma.