květen 2024

5x Axa slevový kód na květen 2024

(63 hodnocení)
O obchodu

Axa je pojišťovnou nabízející komplexní služby v oblasti pojištění osob a majetku. Axa se specializuje i na produkty týkající se spoření na důchod a investic do fondů. Na internetových stránkách pojišťovny uplatníte slevové kupóny Axa. Další slevy získáte při sjednání pojištění online. Portál Skrblík vám poradí, jak ušetřit v Axa.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Axa jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Axa slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Axa 2024

Axa vstoupila na český trh v roce 2007 a je součástí finanční skupiny Axa. Skupina Axa se skládá z pojišťovny Axa, životní pojišťovny Axa, penzijní a investiční společnosti Axa a servisní a asistenční společnosti Axa. Mezi oblíbené produkty Axa pojišťovny patří životní a úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, penzijní připojištění, pojištění domácnosti a investování.

Pobočky najdete zejména v krajských městech jako jsou Axa Praha a další. Je také možné se pojistit online. Pojištění online je možné u:

  • pojištění aut
  • pojištění domácnosti
  • pojištění občanské odpovědnosti
  • úrazové pojištění
  • pojištění nemoci a
  • cestovní pojištění

Na portále Skrblík naleznete zajímavé tipy, jak ušetřit v Axa.

Jak získat promo kód Axa

Na internetových stránkách pojišťovny můžete nahodile narazit na různé akční nabídky. Při sjednání online pojištění získáte slevový kód Axa se slevou minimálně 10 %. V letních měsících pojišťovna nabízí online cestovní pojištění slevový kupón Axa se slevou až 60 %.

Pojišťovna také nabízí pro dobré řidiče slevy ve výši až 50 %.

Jak uplatnit slevový kód Axa

Slevový kupón Axa uplatníte pouze na internetových stránkách pojišťovny. Zadat promo kód Axa není nic složitého.Po vybrání pojištění a doplňkových produktů vyplníte text slevového kódu do určeného pole pro uplatnění slevy. Po jeho vypsání slevový kód Axa potvrdíte tlačítkem “Použít kód”.

Slevový kód Axa

Sleva se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pro její uplatnění je postupovat dle pravidel pro uplatnění slevy.

Cashback Axa

Cashback Vratné peníze30 % získat bonus 50 Kč

Nákupem přes cashback portály také výrazně ušetříte. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize, kterou cashback portál získá od obchodu za přivedení nových zákazníků. K těmto provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály. Axa cashback nabízí portál Vratné peníze. Registrace je jednoduchá a je zdarma se vstupním bonusem pro nové uživatele.

Axa slevy a jak ušetřit

Na slevy Axa narazíte zejména na internetových stránkách pojišťovny. U Axa je zcela běžné, že výhodnější ceny za služby získáte při jejich sjednání online. Individuální úspora je také možná v případě, že si u pojišťovny sjednáváte více produktů.

Při online sjednání pojištění získáte tyto slevy:

  • při roční platbě získáte slevu 10 % u pojištění auta a domácnosti,
  • při pojištění odpovědnosti získáte slevu 20 %,
  • v rámci úrazového pojištění získáte pojištění pro všechny vaše děti zdarma  AXA,
  • slevu 20 % u cestovního pojištění.

Aktuální slevy Axa pro vás sbíráme na internetové stránce Skrblík.

Axa kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete-li pomoc při sjednávání pojištění je k dispozici zákaznická infolinka Axa nebo asistenční linka. Infolinku kontaktujte ve všední dny od 8 do 18 hodin na telefonním čísle +420 272 099 911. Preferujete-li písemnou formu, napište na Axa e-mail info@axa-assistance.cz nebo zakaznickalinka@axa-assistance.cz.