říjen 2019

Slevové kódy Axa říjen 2019

Rating: 9 (13 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Jde o společnost zabývající se pojišťovnictvím, poradenstvím, investicemi, penzijními produkty a asistenčními službami. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny pro společnost Axa.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Axa jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 435 dny 20% slevy od Axa Assistance za online sjednání
  • 435 dny Slevový kód Axa Assistance 50 % na cestovní pojištění
  • 659 dny sleva 50 % na cestovní pojištění
  • 781 dny Axa cestovní pojištění: Slevový kupón 50 %
  • 843 dny Cestovní pojištění Axa se slevou 20 %
  • 1085 dny Cestovní pojištění Axa: Sleva 55 %

Jak ušetřit Axa 2019

Axa je francouzská společnost působící již nějaký ten rok na našem trhu. Zabývá se bankovnictvím a  pojišťovnictvím a pokud se někdo z vás chystá využít jejich služeb, měl by zbystřit. Na našich stránkách totiž nebude problém najít slevový kód Axa.cz, který vám může ušetřit nejednu korunu. Pokud byste chtěli ušetřit i u jiných obchodů či společností, pak vám doporučujeme zajistit si odběr našeho Skrblíkova zpravodaje, kde se objevují slevy nejen u společnosti Axa.cz.

Axa sleva na cestovní pojištění

Axa to není jen úrazové či životní pojištění, ale stále více lidí má v oblibě uzavírat např. online cestovní pojištění a většinou na poslední chvíli. A tady se vyplatí použít náš slevový kód na Axu a získat tak slevu na cestovní pojištění Axa.cz. Přesněji sleva Axa Assistance jak se produkt této společnosti nazývá.

Axa sleva 50 %, Axa sleva 60 %…

Ano i takové slevové kódy na Axu se objevují a dosahují tak slevy na pojištění u Axy několik desítek procent. Převažují  zmiňované slevy na cestovní pojištění Axa Assistance. Ale občas se objeví i slevový kupón Axa.cz, který může znamenat slevu i pro jiný druh pojištění u této společnosti.

Slevy na cestovní pojištění Axa se objevují poměrně často. Před časem se dala sleva zajistit s programem O2 EXTRA výhody a je jen otázkou času, kdy se v tomto programu opět objeví, dala se získat, pokud jste byl zákazníkem Pražské plynárenské apod.  Nyní je možno slevu získat pokud tankujete u společnosti MOL a využíváte tak jejich zákaznický program, pak si za nastřádané body můžete vybrat odměnu ve formě slevy 55 % na cestovní pojištění Axa. A to jsou jen ukázky, kde všude se sleva na pojištění Axa dá pořídit. Možností bude ale daleko více a proto je více než užitečné odebírat náš Skrblíkův zpravodaj, kterému žádná taková nabídka neunikne a Vás budeme o takových akcích ihned informovat.

Jak ušetřit u Axy

Ušetřit při sjednání pojištění u Axy je jednoduché. Z našich stránek je potřeba zkopírovat slevový kód na Axu.cz. Ten se zadává pak při vyplňování potřebných údajů a u položky “Mám slevový kód” se zde tento kód uvede. Poté stačí kliknout na “použít kód” a sleva se vám hned započítá. Poté je potřeba zadat údaje o pojištěné osobě, zaplatit a pojistná smlouva je uzavřena.

Slevový kupón Axa / Slevový kód pojištění Axa

Jak zaplatit na Axa.cz

Sleva na Axa.cz se vám díky slevovému kódu Axa.cz započítala, údaje jste zadali a nyní je potřeba vše zaplatit. Na výběr máte hned několik možností:

  • Převod online : platební brány České spořitelny, mBank, Komerční banky, ČSOB, Fio banky, Poštovní spořitelny, Monety bank, Sberbank, Unicredit nebo použít službu PayU
  • Platba platební kartou: Visa či Mastercard či platební brána Masterpass
  • Platba bankovním převodem

Po výběru způsobu platby máte hotovo a k dispozici tak dokumenty ke stažení a potřebné k pojištění. Pokud si je nestáhnete hned, najdete je v emailu, který jste zadali při sjednávání pojištění.