září 2020

Slevové kódy Axa září 2020

9 (50 hodnocení) O obchodu

Axa je pojišťovnou nabízející komplexní služby v oblasti pojištění osob a majetku. Axa se specializuje i na produkty týkající se spoření na důchod a investic do fondů. Na internetových stránkách pojišťovny uplatníte slevové kupóny Axa. Další slevy získáte při sjednání pojištění online. Portál Skrblík  vám poradí, jak ušetřit v Axa.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Axa jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 768 dny Slevový kód Axa Assistance 50 % na cestovní pojištění
 • 768 dny 20% slevy od Axa Assistance za online sjednání
 • 992 dny sleva 50 % na cestovní pojištění
 • 1114 dny Axa cestovní pojištění: Slevový kupón 50 %
 • 1176 dny Cestovní pojištění Axa se slevou 20 %

Jak ušetřit Axa 2020

Axa vstoupila na český trh v roce 2007 a je součástí finanční skupiny Axa. Skupina Axa se skládá z pojišťovny Axa, životní pojišťovny Axa, penzijní a investiční společnosti Axa a servisní a asistenční společnosti Axa. Mezi oblíbené produkty Axa pojišťovny patří životní a úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, penzijní připojištění, pojištění domácnosti a investování.

Pobočky najdete zejména v krajských městech jako jsou Axa Praha a další. Je také možné se pojistit online. Pojištění online je možné u:

 • pojištění aut
 • pojištění domácnosti
 • pojištění občanské odpovědnosti
 • úrazové pojištění
 • pojištění nemoci a
 • cestovní pojištění

Na portále Skrblík naleznete zajímavé tipy, jak ušetřit v Axa.

Jak získat promo kód Axa

Na internetových stránkách pojišťovny můžete nahodile narazit na různé akční nabídky. Při sjednání online pojištění získáte slevový kód Axa se slevou minimálně 10 %. V letních měsících pojišťovna nabízí online cestovní pojištění slevový kupón Axa se slevou až 60 %.

Pojišťovna také nabízí pro dobré řidiče slevy ve výši až 50 %.

Jak uplatnit slevový kód Axa

Slevový kupón Axa uplatníte pouze na internetových stránkách pojišťovny. Zadat promo kód Axa není nic složitého.Po vybrání pojištění a doplňkových produktů vyplníte text slevového kódu do určeného pole pro uplatnění slevy. Po jeho vypsání slevový kód Axa potvrdíte tlačítkem “Použít kód”.

Sleva se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pro její uplatnění je postupovat dle pravidel pro uplatnění slevy.

Cashback Axa

”30

Nákupem přes cashback portály také výrazně ušetříte. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize, kterou cashback portál získá od obchodu za přivedení nových zákazníků. K těmto provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály. Axa cashback nabízí portál Vratné peníze. Registrace je jednoduchá a je zdarma se vstupním bonusem pro nové uživatele.

Axa slevy a jak ušetřit

Na slevy Axa narazíte zejména na internetových stránkách pojišťovny. U Axa je zcela běžné, že výhodnější ceny za služby získáte při jejich sjednání online. Individuální úspora je také možná v případě, že si u pojišťovny sjednáváte více produktů.

Při online sjednání pojištění získáte tyto slevy:

 • při roční platbě získáte slevu 10 % u pojištění auta a domácnosti,
 • při pojištění odpovědnosti získáte slevu 20 %,
 • v rámci úrazového pojištění získáte pojištění pro všechny vaše děti zdarma AXA,
 • slevu 20 % u cestovního pojištění.

Aktuální slevy Axa pro vás sbíráme na internetové stránce Skrblík.

Axa kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete-li pomoc při sjednávání pojištění je k dispozici zákaznická infolinka Axa nebo asistenční linka. Infolinku kontaktujte ve všední dny od 8 do 18 hodin na telefonním čísle +420 272 099 911. Preferujete-li písemnou formu, napište na Axa e-mail info@axa-assistance.cz nebo zakaznickalinka@axa-assistance.cz.