, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Alpský týden v Lidlu, levná instantní káva Nescafé a ústní voda Listerine v akci

úterý, 17. duben 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 17. dubna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Alpský týden v Lidlu Lidl, do neděle 22.dubna […] Celý článek »

Letáková hlídka: Řecký týden v Lidlu, Granko v akci, levné mléko a cukr krystal za 9,90 Kč

úterý, 10. duben 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 10. dubna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Polotučné mléko, 1 l za 8,90 Kč Albert, od […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levná Kofola, margarín Flora v akci, Mexický týden a dlouhodobé snížení cen v Lidlu

úterý, 03. duben 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 3. dubna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Lidl: Dlouhodobé snížení cen Lidl výrazně snižuje […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzská vína v Lidlu, instantní káva Jakobs Krönung v akci, levná vejce a pivo Braník za skvělou cenu

úterý, 27. březen 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 27. března 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzská vína a sýry v Lidlu Lidl, do neděle […] Celý článek »

Letáková hlídka: Kofola za super cenu, velikonoční delikatesy a moravská vína v Lidlu, levná mouka, Illy v akci

úterý, 20. březen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. března 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Lidl: Velkonoční delikatesy Lidl, do neděle 25. března […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bombastické ceny v Lidlu, Nutella za super cenu, Rama v akci a instantní káva Nescafé levně

úterý, 13. březen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 13. března 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kuřecí prsní řízky, 1 kg za 99,90 Kč Albert, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Retro týden v Lidlu, ústní voda Listerine v akci, levná vejce a cukr krystal za 8,90 Kč

úterý, 06. březen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. března 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kachna mražená, 1 kg za 39,90 Kč Albert, od […] Celý článek »

Letáková hlídka: Italský týden v Lidlu, mletá káva Illy v akci, levná Hera a SIM karta s kreditem 250 Kč za 99,90 Kč

úterý, 27. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 27. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: SIM karta O2 s kreditem 250 Kč za 99,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Řecký týden v Lidlu, levné Granko, Kofola v akci a nejlevnější Toffifee za poslední dobu

úterý, 20. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Řecký týden v Lidlu Lidl, do neděle 25. února […] Celý článek »

Letáková hlídka: Akce lesk v Lidlu, levná dětská výživa, Jacobs Krönung v akci a Pepsi za super cenu

úterý, 13. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 13. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Akce lesk: Levné čistící prostředky z Lidlu Lidl, […] Celý článek »