, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Asijský týden, pivo Argus za super cenu, levná Rama Classic, ústní voda Listerine v akci

úterý, 15. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 15. ledna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Šunka od kosti, 100 g za 9,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Soutěž o 30 000 Kč, Britské a irské delikatesy, levné pivo Braník, tuňák NiXe za super cenu

úterý, 08. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 8. ledna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Soutěž o 10 předplacených karet v hodnotě 30 000 Kč Pokud […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden, levné máslo, Tuňák Rio Mare v akci, Illy káva za super cenu a cukr za 7,90 Kč

Pondělí, 31. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V úterý 1. ledna 2019 na Nový rok je ve všech supermarketech a hypermarketech zavřeno, od středy 2. ledna 2019 platí běžná […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bohemia Sekt a čokoláda Lindt zdarma, vánoční kapr v akci, levný Pilsen Urquell

úterý, 18. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V příštím týdnu nás čekají svátky, proto bude mít většina obchodů v pondělí 24. prosince 2018 otevřeno jen v dopoledních hodinách. V úterý […] Celý článek »

Letáková hlídka: Sleva na benzín, nejlevnější máslo za poslední dobu, levný Bohemia Sekt a Metaxa 5* v akci

úterý, 11. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 11. prosince 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Máslo, 250 g za 24,90 Kč  Albert, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefony za půlku, vánoční kolekce v akci, levná Kofola a cukr krystal za 7,90 Kč

úterý, 04. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 4. prosince 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mobilní telefony s 50% slevou Tesco, od pátku […] Celý článek »

Letáková hlídka: Kávovar Bosch + 10 balení kapslí zdarma, sleva 5 Kč na litr benzínu, Božkov za 88,90 Kč

úterý, 27. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 27. listopadu 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kávovar Tassimo Bosch + 10 balení kapslí […] Celý článek »

Letáková hlídka: Illy káva v akci, levný Listerine, Nutella a Kofola za super cenu

úterý, 20. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. listopadu 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kuřecí prsní řízky, 1 kg za 109,90 Kč Tesco, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Soutěž Studentská pečeť Karotka, vepřová panenka za extra nízkou cenu, cukr za 7,90 Kč

úterý, 13. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Tento týden nás čeká státní svátek Den boje za demokracii a svobodu, který připadá na sobotu 17. listopadu 2018. Otevírací doba […] Celý článek »

Letáková hlídka: Svatomartinská vína v akci, Bombastické ceny v Lidlu, levný Listerine, mléko za 9,90 Kč

úterý, 06. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. listopadu 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Husa s droby, 1 kg za 139,90 Kč Tesco, od […] Celý článek »