, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Bombastické ceny v Lidlu, mléko v super akci, levné pivo Argus, pákový kávovar za 1 790 Kč

úterý, 17. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 17. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bombastické ceny v Lidlu Lidl, do neděle 22. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, levná Kofola, ústní voda Listerine v akci a cukr krystal za 9,50 Kč

úterý, 10. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 10. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 15. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: Americký týden v Lidlu, Nescafé Classic za super cenu, levná vejce, pivo Braník v akci

úterý, 03. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Tento týden nás ve čtvrtek 5. a v pátek 6. července 2018 čekají hned dva státní svátky. Během svátků bez problémů nakoupíte, obchody […] Celý článek »

Letáková hlídka: Kofola v akci, mletá káva Illy za super cenu, levné pivo Argus a cukr za 9,90 Kč

úterý, 26. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 26. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kempovací týden v Lidlu Lidl, do neděle 1. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: Tassimo kávovar zdarma, Italský týden v Lidlu, super levný losos filet s kůží a mléko za 8,50 Kč

úterý, 19. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Tassimo kávovar zdarma Tesco, od středy 20. června […] Celý článek »

Letáková hlídka: České produkty v Lidlu, 10% sleva na celý nákup, kapsle Dolce Gusto v akci, Hera jen za 10,90 Kč

úterý, 12. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: 10% sleva na celý nákup v Bille Billa, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levná Kofola, XXL týden v Lidlu, Nescafé Classic v akci a mléko za 9,90 Kč

úterý, 05. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu 2018 Lidl, do neděle […] Celý článek »

Letáková hlídka: Retro týden v Lidlu, levný tuňák Kaiser, výhodná kuřecí prsa a Eidam 45% za 10,90 Kč

úterý, 29. květen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 29. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Retro týden v Lidlu Lidl, do neděle 3. června […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden v Lidlu, mletá káva Lavazza v akci a levná čokoláda Milka

úterý, 22. květen 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 22. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 27. května […] Celý článek »

Letáková hlídka: Asijský týden v Lidlu, Kofola za super cenu, kakao Granko v akci a levný cukr krystal

úterý, 15. květen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 15. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Asijský týden v Lidlu Lidl, do neděle 20. května […] Celý článek »