, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Tassimo kávovar zdarma, Italský týden v Lidlu, super levný losos filet s kůží a mléko za 8,50 Kč

úterý, 19. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Tassimo kávovar zdarma Tesco, od středy 20. června […] Celý článek »

Letáková hlídka: České produkty v Lidlu, 10% sleva na celý nákup, kapsle Dolce Gusto v akci, Hera jen za 10,90 Kč

úterý, 12. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: 10% sleva na celý nákup v Bille Billa, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levná Kofola, XXL týden v Lidlu, Nescafé Classic v akci a mléko za 9,90 Kč

úterý, 05. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu 2018 Lidl, do neděle […] Celý článek »

Letáková hlídka: Retro týden v Lidlu, levný tuňák Kaiser, výhodná kuřecí prsa a Eidam 45% za 10,90 Kč

úterý, 29. květen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 29. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Retro týden v Lidlu Lidl, do neděle 3. června […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden v Lidlu, mletá káva Lavazza v akci a levná čokoláda Milka

úterý, 22. květen 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 22. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 27. května […] Celý článek »

Letáková hlídka: Asijský týden v Lidlu, Kofola za super cenu, kakao Granko v akci a levný cukr krystal

úterý, 15. květen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 15. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Asijský týden v Lidlu Lidl, do neděle 20. května […] Celý článek »

Letáková hlídka: Kávovar Dolce Gusto zdarma, Bombastické ceny v Lidlu, levná Rama a mléko za 7,90 Kč

úterý, 08. květen 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 8. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bombastické ceny v Lidlu Lidl, do neděle 13. května […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefon za 299 Kč, Nutella v akci, Španělský týden v Lidlu a levný Božkov Tradiční

úterý, 01. květen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 1. května 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mobilní telefon Archos Access 18F + O2 […] Celý článek »

Letáková hlídka: České produkty a moravská vína v Lidlu, levná Rama Classic, pivo Argus v akci

úterý, 24. duben 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 24. dubna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: České produkty a moravská vína v Lidlu Lidl, do […] Celý článek »

Letáková hlídka: Alpský týden v Lidlu, levná instantní káva Nescafé a ústní voda Listerine v akci

úterý, 17. duben 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 17. dubna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Alpský týden v Lidlu Lidl, do neděle 22.dubna […] Celý článek »