, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Paddleboard F2 za super cenu, chřestová sezóna, pivo Argus levně, mléko za 8,90 Kč

úterý, 23. duben 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 23. dubna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Nafukovací Paddle Board F2 za 5 990 Kč Lidl, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Kuřecí řízky za super cenu, levný Bohemia Sekt, Jägermeister v akci a máslo za 21,90 Kč

úterý, 16. duben 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 16. dubna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Máslo, 250 g za 21,90 Kč Penny, pouze […] Celý článek »

Letáková hlídka: Espresso Krups Nescafé zdarma, Velikonoční Deluxe týden, levná vejce a mléko za 9,90 Kč

úterý, 09. duben 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 9. dubna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kávovar Nescafé Dolce Gusto Krups Lumio k nákupu […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, džemy Schwartau Extra levně, Kofola v akci, Božkov Tradiční za super cenu

úterý, 02. duben 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 2. dubna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Džem Schwartau Extra, 340 g za 29,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: 1 kg Rama Classic v akci, Retro týden v Lidlu, levná Nutella, pivo Argus za super cenu

úterý, 26. březen 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 26. března 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kuřecí prsní řízky, 1 kg za 119,90 Kč Albert, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Španělský týden v Lidlu, Tchibo Espresso za super cenu, extra levná Pepsi Cola a mléko za 9,90 Kč

úterý, 19. březen 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. března 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Španělský týden v Lidlu Lidl, do neděle 24. března […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bombastické ceny v Lidlu, levná Kofola, divoký losos v akci, ústní voda Listerine za výhodnou cenu

úterý, 12. březen 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. března 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bombastické ceny v Lidlu Lidl, do neděle 17. března […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levné máslo, Pilsner Urquel v akci, Nutella za skvělou cenu, cukr krupice za 7,90 Kč

úterý, 05. březen 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. března 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Máslo, 250 g za 29,90 Kč Penny Market, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Italský týden, levná Rama Classic, Argus v akci, celé kuře za super cenu a mléko za 9,90 Kč

úterý, 26. únor 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Tento týden nás velmi příjemně překvapil Kaufland, neboť své akční nabídky nově spouští již ve středu stejně jako většina […] Celý článek »

Letáková hlídka: Řecký týden v Lidlu, Metaxa 5* v akci, levná Kofola a pákový kávovar SilverCrest za 1 990 Kč

úterý, 19. únor 2019 Lenka Chládková komentáře 2 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. února 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Pákový kávovar SilverCrest za 1 990 Kč Lidl, do […] Celý článek »