, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: České výrobky a moravská vína v Lidlu, Nescafé Classic levně, Nutella v akci a Milka za 16,90 Kč

úterý, 20. srpen 2019 Marie Stejskalová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. srpna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Milka čokoláda, 90-100 g za 16,90 Kč Kaufland, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levné máslo, Aperol v akci, losos výhodně a 2 l Kofoly za 17,90 Kč

úterý, 13. srpen 2019 Martina Opravilová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 13. srpna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Farmář jogurt bílý, 125 g za 5,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Britský a irský týden v Lidlu, vepřová plec v akci, levná Rama, mléko za 9,90 Kč

úterý, 06. srpen 2019 Marie Stejskalová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. srpna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Britský a irský týden v Lidlu Lidl, do neděle […] Celý článek »

Letáková hlídka: Španělský týden v Lidlu, Kofola v akci, pivo Argus levně a kilogram jablek za 12,90 Kč

úterý, 30. červenec 2019 Martina Opravilová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 30. července 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Španělský týden v Lidlu Lidl, do neděle 4. srpna […] Celý článek »

Letáková hlídka: Asijský týden v Lidlu, kilová Jihlavanka v akci, levná Rama a cukr za 9,90 Kč

úterý, 23. červenec 2019 Marie Stejskalová Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 23. července 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Asijský týden v Lidlu Lidl, do neděle 28. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: Pivo Argus v akci, kuře za super cenu, Jacobs Krönung levně a mléko za 9,90 Kč

úterý, 16. červenec 2019 Martina Opravilová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 16. července 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Pivo Argus 10 ORIGINAL, 0,5 l za 8,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Retro týden v Lidlu, levná instantní káva Tchibo Gold, Rio Mare v akci a Korunní za 6,90 Kč

úterý, 09. červenec 2019 Marie Stejskalová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 9. července 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Retro týden v Lidlu Lidl, do neděle 14. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, levná vejce, Rama v akci a mléko za 7,90 Kč

úterý, 02. červenec 2019 Martina Opravilová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 2. července 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, od pondělí 1. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden v Lidlu, levná Kofola, sleva na cukr a pivo Braník za 6,90 Kč

úterý, 25. červen 2019 Marie Stejskalová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 25. června 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 30. června […] Celý článek »

Letáková hlídka: Italský týden v Lidlu, levné mléko, banány v akci a džusy Relax za 19,90 Kč

úterý, 18. červen 2019 Martina Opravilová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 18. května 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Džus Relax, různé druhy, 1 l za 19,90 Kč […] Celý článek »