, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Francouzský týden, třtinový cukr v akci, levný margarín Flora a mletá káva Illy za super cenu

úterý, 16. leden 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 16. ledna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 21. ledna […] Celý článek »

Letáková hlídka: Pepsi Cola za super cenu, levný tuňák Nixe 900 g, Persil gel v akci a pomeranče za 14,90 Kč

úterý, 09. leden 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 9. ledna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Těstoviny Panzani, 500 g za 21,90 Kč Albert, […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, levná vejce, Rama Classic v akci a Staropramen za výhodnou cenu

úterý, 02. leden 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 2. ledna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 7. ledna […] Celý článek »

Letáková hlídka: Pivo Pilsner Urquell v akci, levný Bohemia Sekt a hovězí zadní za skvělou cenu

úterý, 26. prosinec 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 26. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bohemia Sekt Demi Sec, 0,75 l za 89,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: To nejlepší z Deluxe, pivo Pilsner Urquell v akci, cukr krystal za 9,90 Kč

Pondělí, 18. prosinec 2017 Redakce Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 18. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: To nejlepší z Deluxe Lidl, do Štědrého dne, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levný margarín Flora, sleva na Jacobs Krönung, Metaxa v akci a vejce za 3,50 Kč/ks

úterý, 12. prosinec 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Na zahřátí o Vánocích, 12* Metaxa za 549 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Máslo v akci, levné Granko, bezdrátová sluchátka za dobrou cenu a cukr krystal za 9,90 Kč

úterý, 05. prosinec 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. prosince 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Deluxe týden v Lidlu Lidl, do neděle 10. prosince […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mikulášská nadílka, levná Hera, Kofola v akci a vejce 3,60 Kč za kus

úterý, 28. listopad 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 28. listopadu 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mikulášská nadílka v Lidlu Lidl, od čtvrtka 30. listopadu […] Celý článek »

Letáková hlídka: Deluxe týden v Lidlu, Ariel prací gel v akci, instantní káva Nescafé levně a sirup Relax za 24,90 Kč

úterý, 21. listopad 2017 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 21. listopadu 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Deluxe týden v Lidlu Lidl, do neděle 26. listopadu […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefon za 339 Kč, máslo v akci, Mexický týden v Lidlu a levný Božkov Tradiční

Pondělí, 13. listopad 2017 Petr Novák Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V pátek 17. listopadu 2017 je státní svátek, nicméně všechny obchody zůstávají otevřeny jako v běžný všední den. V týdnu od […] Celý článek »