, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Soutěž Studentská pečeť Karotka, vepřová panenka za extra nízkou cenu, cukr za 7,90 Kč

úterý, 13. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Tento týden nás čeká státní svátek Den boje za demokracii a svobodu, který připadá na sobotu 17. listopadu 2018. Otevírací doba […] Celý článek »

Letáková hlídka: Svatomartinská vína v akci, Bombastické ceny v Lidlu, levný Listerine, mléko za 9,90 Kč

úterý, 06. listopad 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. listopadu 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Husa s droby, 1 kg za 139,90 Kč Tesco, od […] Celý článek »

Letáková hlídka: Extrémně levná Tullamore Dew, Pepsi Cola za super cenu, pivo Argus v akci, Hera za 9,90 Kč

úterý, 30. říjen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 30. října 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kuře čerstvé, 1 kg za 44,90 Kč Tesco, od […] Celý článek »

Letáková hlídka: Soutěž o zájezd do Alp, české výrobky a moravská vína v Lidlu, Rama Classic v akci

úterý, 23. říjen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Tento týden nás čekají oslavy 100. výročí založení samostatného československého státu, svátek připadá na neděli 28. října 2018. Počítejte s tím, že […] Celý článek »

Letáková hlídka: Americký týden v Lidlu, máslo v akci, levné kapsle Nescafé Dolce Gusto a mléko za 7,90 Kč

úterý, 16. říjen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 16. října 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Pravá chuť Ameriky v Lidlu Lidl, do neděle […] Celý článek »

Letáková hlídka: Pivo Argus v akci, chlazený tuňák za super cenu, levná Hera a cukr krystal za 8,90 Kč

úterý, 09. říjen 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 9. října 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Cukr Krystal, 1 kg za 8,90 Kč Albert, od […] Celý článek »

Letáková hlídka: Soutěž o poukázky do Tesca, Retro týden v Lidlu, Illy káva za skvělou cenu, tuňák Franz Josef v akci

úterý, 02. říjen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 2. října 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Retro týden v Lidlu Lidl, do neděle 7. října […] Celý článek »

Letáková hlídka: Akce na plnotučné mléko, levná vejce, avokádo a ledový čaj Fuzetea za super cenu

úterý, 25. září 2018 Redakce Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V pátek 28. září 2018 jsou všechny supermarkety a hypermarkety uzavřeny. V týdnu od úterý 25. září 2018 jsme pro vás v letácích […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, pivo Argus v akci, sleva na benzín, levný Listerine a cukr krystal za 7,70 Kč

úterý, 18. září 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 23. září […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden, vepřová panenka za super cenu, levná Kofola, mletá káva Lavazza v akci

úterý, 11. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 11. září 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 16. září […] Celý článek »