, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, pivo Argus v akci, sleva na benzín, levný Listerine a cukr krystal za 7,70 Kč

úterý, 18. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 23. září […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden, vepřová panenka za super cenu, levná Kofola, mletá káva Lavazza v akci

úterý, 11. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 11. září 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 16. září […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefon za 399 Kč, Bombastické ceny v Lidlu, levné máslo, Braník v akci a mléko za 7,90 Kč

úterý, 04. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 4. září 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mobilní telefon Btech BGF za 399 Kč Tesco, […] Celý článek »

Letáková hlídka: 10% sleva na celý nákup, levná Nutella, sleva na benzín, Listerine v akci a cukr za 8,90 Kč

úterý, 28. srpen 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 28. srpna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: 10% sleva na celý nákup v Bille Billa, […] Celý článek »

Letáková hlídka: 1 kg Rama Classic v akci, české výrobky v Lidlu, levná Kofola, Gouda za super cenu

úterý, 21. srpen 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 21. srpna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Vyrobeno v České republice a moravská vína v Lidlu Lidl, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Sleva 5 Kč na litr benzínu, britský a irský týden v Lidlu, tuňák Rio Mare v akci, levné máslo

úterý, 14. srpen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 14. srpna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Sleva 5 Kč na litr benzínu a nafty Albert, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefon za 319 Kč, levná Kofola, pivo Argus v akci a mléko za 7,90 Kč

úterý, 07. srpen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 7. srpna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mobilní telefon Akai 1880 za 319 Kč Tesco, […] Celý článek »

Letáková hlídka SPECIÁL: Nejnižší akční cena cukru, mouky, Kofoly a dalších 17 výrobků

úterý, 31. červenec 2018 Redakce Letáková hlídka

Ve speciálním vydání Letákové hlídky vám nepřinášíme 10 aktuálních tipů z letáků, ale prozradíme vám průměrné akční ceny 20 často nakupovaných položek. Proč kupovat mléko za 15 Kč, když ho prakticky každý týden nabízí některý ze supermarketů v akci za 11-12 Kč? Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. Coca-Cola Coca Cola v akci […] Celý článek »

Letáková hlídka: Asijský týden, čerstvý losos v super akci, levný Božkov Tradiční, cukr za 8,50 Kč

úterý, 24. červenec 2018 Lenka Chládková Komentáře: 1 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 24. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Asijský týden v Lidlu Lidl, do neděle 29. července […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bombastické ceny v Lidlu, mléko v super akci, levné pivo Argus, pákový kávovar za 1 790 Kč

úterý, 17. červenec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 17. července 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Bombastické ceny v Lidlu Lidl, do neděle 22. července […] Celý článek »