, Letáková hlídka - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Letáková hlídka


Letáková hlídka: Řecký týden v Lidlu, Metaxa 5* v akci, levná Kofola a pákový kávovar SilverCrest za 1 990 Kč

úterý, 19. únor 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. února 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Pákový kávovar SilverCrest za 1 990 Kč Lidl, do […] Celý článek »

Letáková hlídka: Valentýnské kytice za super cenu, Alpský týden, levná káva Illy a máslo za 24,90 Kč

úterý, 12. únor 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. února 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Valentýnská kytice růží, 3 ks za 99,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mobilní telefony za půlku, levná Rama Classic, české výrobky a moravská vína v Lidlu

Pondělí, 04. únor 2019 Lenka Chládková komentáře 2 Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 5. února 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Mobilní telefony za půlku Tesco, od středy […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden v Lidlu, levná Nutella, Staropramen za super cenu, tuňák NiXe v akci

Pondělí, 28. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 29. února 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 3. února […] Celý článek »

Letáková hlídka: Americký týden a zabijačkové pochoutky v Lidlu, levné máslo, Nescafé Gold za super cenu

úterý, 22. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 22. ledna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Kuřecí prsní řízek, 1 kg za 99,90 Kč Kaufland, […] Celý článek »

Letáková hlídka: Asijský týden, pivo Argus za super cenu, levná Rama Classic, ústní voda Listerine v akci

úterý, 15. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 15. ledna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Šunka od kosti, 100 g za 9,90 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Soutěž o 30 000 Kč, Britské a irské delikatesy, levné pivo Braník, tuňák NiXe za super cenu

úterý, 08. leden 2019 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 8. ledna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Soutěž o 10 předplacených karet v hodnotě 30 000 Kč Pokud […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden, levné máslo, Tuňák Rio Mare v akci, Illy káva za super cenu a cukr za 7,90 Kč

Pondělí, 31. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V úterý 1. ledna 2019 na Nový rok je ve všech supermarketech a hypermarketech zavřeno, od středy 2. ledna 2019 platí běžná […] Celý článek »

Letáková hlídka: Bohemia Sekt a čokoláda Lindt zdarma, vánoční kapr v akci, levný Pilsen Urquell

úterý, 18. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V příštím týdnu nás čekají svátky, proto bude mít většina obchodů v pondělí 24. prosince 2018 otevřeno jen v dopoledních hodinách. V úterý […] Celý článek »

Letáková hlídka: Sleva na benzín, nejlevnější máslo za poslední dobu, levný Bohemia Sekt a Metaxa 5* v akci

úterý, 11. prosinec 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 11. prosince 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Máslo, 250 g za 24,90 Kč  Albert, […] Celý článek »