Zavazadla Tunisair 2021: Povolená hmotnost, rozměry, poplatky

Národní letecká společnost Tunisair vznikla v roce 1948, provozuje pravidelné linky do evropských, afrických, amerických a středovýchodních destinací. Celkem létají do 101 měst, hlavní základnou je mezinárodní letiště Tunis-Kartágo. Do Tunisu pravidelně létají z Prahy, Vídně, Berlína, Frankfurtu nebo Mnichova.

Příruční / kabinová / palubní zavazadla u Tunisair 2021

1Rozměry a hmotnost kabinového (palubního) zavazadla u Tunisair 2021

Cestující si sebou mohou vzít v ekonomické třídě jedno zavazadlo o maximální hmotnosti 8 kg

V obchodní třídě si cestující mohou vzít dvě zavazadla o celkové hmotnosti 10 kg.

Pro všechny cestující platí, že součet rozměrů kabinového zavazadla nesmí přesáhnout 115 cm včetně všech madel, koleček a postranních kapes.

Společně s tím si navíc můžete vzít jeden osobní předmět – kabelku, tašku s notebookem nebo menší brašnu.

2Rozměry a hmotnost odbaveného (zapsaného) zavazadla u Tunisair 2021

Pro cestující v ekonomické třídě na trase Tunis – Evropa, Severní Afrika a Libye platí možnost vzít si jedno zavazadlo. Pro obchodní třídu jsou povolena dvě zavazadla.

Na trase Tunis – Blízký východ, severní Afrika a západní Afrika je možné si vzít dvě zavazadla v ekonomické třídě a tři zavazadla v obchodní třídě.

Na všech letech společnosti Tunisair platí maximální hmotnost každého ze zavazadel 23 kg a součet rozměrů tří stran nepřesahující 158 cm.

3Poplatky za zavazadla u Tunisair 2021

Doplatek za zavazadlo se odvíjí od výchozí a cílové destinace. Například druhé zavazadlo na cestu mezi Evropou a Středním východem si dokoupíte za 150 dolarů. Kompletní přehled cen je na stránkách společnosti Tunisair.