červenec 2024

5x ČSOB Pojišťovna slevový kód na červenec 2024

(78 hodnocení)
O obchodu

ČSOB Pojišťovna nabízí sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidel, majetku, internetových rizik a pojištění odpovědnosti. To vše se slevou přes internet. Skrblík pro vás vyhledává akční a výhodné nabídky. Slevové kupóny ČSOB Pojišťovna nenabízí, slevy jsou nabízeny klasickou cestou.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ČSOB Pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ČSOB Pojišťovna slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit ČSOB Pojišťovna 2024

ČSOB Pojišťovna, a. s. (Československá obchodní banka) je jedna z univerzálních pojišťoven, jež nabízí pojišťovací služby jak občanům, tak i podnikům a korporacím všech typů. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidla, majetku, odpovědnosti, pojištění pro léčbu vážných onemocnění, pojištění právní ochrany a investiční životní pojištění. ČSOB Pojišťovna je součástí KBC, což je největší evropská finanční skupina.

Jak uplatnit slevové kupóny ČSOB Pojišťovny

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny. Slevový kód Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny. Zadat slevový kupón ČSOB Pojišťovny jednoduše zvládne každý uživatel. Navíc Vám sdělíme bližší informace o tom, jak ušetřit při sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny i bez slevových kupónů. A na závěr Vám poradíme s možnostmi platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a s klientskou zónou.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny nejen do ČSOB Pojišťovny, ale i do jiných internetových obchodů. Umožňujeme tím pádem uživatelům ušetřit nejen peníze, ale i čas, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód ČSOB Pojišťovny. U zvolené slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón ČSOB Pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Na stránce ČSOB Pojišťovny si zvolte typ pojištění. Slevový kód ČSOB Pojišťovny je pak nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón ČSOB Pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete dokončit objednávku tak, jak jste zvyklí.

Slevový kód ČSOB Pojišťovna

Při výběru slevového kódu berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy ČSOB Pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

ČSOB Pojišťovna nabízí řadu slev i bez slevového kódu při sjednání pojištění on-line.

Při sjednání cestovního pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu. K tomu můžete získat čtení na dovolenou zdarma, slevu na jazykové kurzy a na nákup v internetovém obchodu Zoot.cz.

Při sjednání povinného ručení on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění internetových rizik on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění odpovědnosti on-line získáte desetiprocentní slevu.

Možnosti platby

Po úspěšném uplatnění slevového kupónu ČSOB Pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. ČSOB Pojišťovna umožňuje několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce ČSOB Pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti (je ale vhodné možnost platby v hotovosti na dané pobočce ověřit předem). Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci nebo pomocí Komfortního vyúčtování (podmínkou je zřízený bankovní účet u ČSOB). Je ovšem možná i platba převodem na účet. Její nevýhodou je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete zaregistrovat do klientské zóny, jež Vám pomůže ušetřit čas vzhledem k tomu, že tam máte k dispozici on-line veškeré služby ČSOB Pojišťovny a zároveň i bližší informace o možnostech platby a použití slevových kódů.