říjen 2020

Slevové kódy ČSOB Pojišťovna říjen 2020

9 (96 hodnocení) O obchodu

ČSOB Pojišťovna nabízí sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidel, majetku a pojištění odpovědnosti přes internet. Skrblík vám nabízí sjednání tohoto pojištění se slevou.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ČSOB Pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 812 dny Využijte slevový kód od ČSOB Pojišťovna a ušetřete na pojištění
  • 812 dny Ušetřete na pojištění → Slevy od ČSOB Pojišťovna
  • 1034 dny ČSOB Pojišťovna: Cestovní pojištění se slevou 10 %
  • 1218 dny ČSOB Pojišťovna: Pojištění odpovědnosti za újmu se slevou 10 %
  • 1218 dny ČSOB Pojišťovna: Povinné ručení se slevou 10 %

Jak ušetřit ČSOB Pojišťovna 2020

ČSOB Pojišťovna, a. s. (Československá obchodní banka) je jedna z univerzálních pojišťoven, jež nabízí pojišťovací služby jak občanům, tak i podnikům a korporacím všech typů. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidla, majetku, odpovědnosti, pojištění pro léčbu vážných onemocnění, pojištění právní ochrany a investiční životní pojištění. ČSOB Pojišťovna je součástí KBC, což je největší evropská finanční skupina.

Jak uplatnit slevové kupóny ČSOB Pojišťovny

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny. Slevový kód Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny. Zadat slevový kupón ČSOB Pojišťovny jednoduše zvládne každý uživatel. Navíc Vám sdělíme bližší informace o tom, jak ušetřit při sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny i bez slevových kupónů. A na závěr Vám poradíme s možnostmi platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a s klientskou zónou.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny nejen do ČSOB Pojišťovny, ale i do jiných internetových obchodů. Umožňujeme tím pádem uživatelům ušetřit nejen peníze, ale i čas, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód ČSOB Pojišťovny. U zvolené slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón ČSOB Pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Na stránce ČSOB Pojišťovny si zvolte typ pojištění. Slevový kód ČSOB Pojišťovny je pak nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón ČSOB Pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete dokončit objednávku tak, jak jste zvyklí.

Při výběru slevového kódu berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy ČSOB Pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

ČSOB Pojišťovna nabízí řadu slev i bez slevového kódu při sjednání pojištění on-line.

Při sjednání cestovního pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu. K tomu můžete získat čtení na dovolenou zdarma, slevu na jazykové kurzy a na nákup v internetovém obchodu Zoot.cz.

Při sjednání povinného ručení on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění internetových rizik on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění odpovědnosti on-line získáte desetiprocentní slevu.

Možnosti platby

Po úspěšném uplatnění slevového kupónu ČSOB Pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. ČSOB Pojišťovna umožňuje několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce ČSOB Pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti (je ale vhodné možnost platby v hotovosti na dané pobočce ověřit předem). Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci nebo pomocí Komfortního vyúčtování (podmínkou je zřízený bankovní účet u ČSOB). Je ovšem možná i platba převodem na účet. Její nevýhodou je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete zaregistrovat do klientské zóny, jež Vám pomůže ušetřit čas vzhledem k tomu, že tam máte k dispozici on-line veškeré služby ČSOB Pojišťovny a zároveň i bližší informace o možnostech platby a použití slevových kódů.