únor 2023

6x Parfémy El Nino slevový kód na únor 2023

(67 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod s parfémy El Nino nabízí výhradně originální značkové produkty, přičemž 100 % sortimentu má skladem. Zboží zasílá do 24 hodin od objednání. Skrblík pro vás má přehled aktuálních slev v obchodu El Nino.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 490 Kč
Můžete přejít do obchodu. Parfémy El Nino jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Parfémy El Nino slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace7. 2. 2023

Jak ušetřit Parfémy El Nino 2023

V Parfémy El Nino můžete najít širokou škálu nejen parfémů, ale i kvalitní značkové kosmetiky. Nakupovat můžete v e-shopu nebo můžete navštívit jednu z kamenných prodejen v Praze nebo Plzni.

Jednou z možností, jak ušetřit v Parfémy El Nino je registrovat se do věrnostního programu Parfémy El Nino. Již díky této registraci ušetříte v Parfémy El Nino 2 % z Vašich nákupů. Při dosažení obratu 6000 Kč získáte 3 %. Touto registrací získáte přehled o Vašich objednávkách, budou Vám chodit na e-mail zajímavé akce a slevy Parfémy El Nino, ale také si můžete zadat produkty, které chcete sledovat, aby Vám sleva Parfémy El Nino na Váš oblíbený parfém neutekla.

Další možností je doprava zdarma.

Před nákupem také porovnejte Vámi vybraný produkt s ostatními obchody, abyste se ujistili, že nakupujete opravdu výhodně, protože ceny se mohou výrazně lišit a to, že je produkt zrovna v akci neznamená, že musí být nutně levnější než konkurence. Z tohoto důvodu můžete použít například porovnávač Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Parfémy El Nino

I když to není příliš časté, tak se čas od času můžete setkat se slevovým kupónem Parfémy El Nino. Slevové kupóny Parfémy El Nino bývají vydávány k nejrůznějším akcím a svátkům jako například Velikonoce, Den matek, Halloween nebo v minulosti to byly dny Marianne nebo OnaDnes nákupy.

V dalším případě můžete získat slevový kupón Parfémy El Nino, který lze použít pouze na určitý sortiment nebo značku. Při uplatnění slevového kupónu se nemusí vždy jednat o slevy, ale můžete tento slevový kupón Parfémy El Nino použít k získání určitého dárku.

Jak uplatnit slevový kód Parfémy El Nino

Způsob jak uplatnit slevový kód Parfémy El Nino je velice jednoduchý, a to tak, že ihned v prvním kroku objednávky, vyplníte kolonku pro tento kód rozkliknutím „Máte dárkový poukaz?“. Do této kolonky vložíte Váš dárkový nebo slevový kód Parfémy El Nino a zmáčknete tlačítko „Uplatnit“.

Slevový kód Parfémy El Nino

Pokud Vám nelze Váš slevový kód Parfémy El Nino uplatnit, tak překontrolujte podmínky jeho užití. Nejčastěji, když opomeneme chybu při přepisu, se jedná o dobu expirace nebo kupón je platný pouze nad určitou částku nákupu nebo na určitý druh zboží.

Cashback Parfémy El Nino

Tipli.cz nabízí Parfémy El Nino Cashback až 2,5 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím Tipli a jakmile dá obchodník vědět o Vašem nákupu, tak získáte peníze zpět.

Ne vždy je Cashback počítán z nákupní ceny. Často je poskytován z ceny bez DPH, bez hodnoty dopravy nebo není započítáván, pokud platíte slevovými kupóny Parfémy El Nino, které nepochází od poskytovatele Casback nebo body z věrnostních programů.

Parfémy El Nino slevy – výprodeje, Black Friday …

Ihned na úvodní stránce Parfémy El Nino můžete vidět aktuálně probíhající akce a slevy Parfémy El Nino. Obchod neustále nabízí nejrůznější slevy, díky nimž můžete s Parfémy El Nino ušetřit. Sledovat můžete akce jako „Výloha pná hvězd“ nebo „Olalá“, kde se můžete dočkat slev od Parfémy El Nino i 80 %. Určitě také sledujte Skrblíka, kde naleznete veškeré aktuální kupóny a slevy.

Další možností jako na Parfémy El Nino ušetřit je nákupem zboží, které naleznete ve složkách Outlet vůní nebo Outlet kosmetiky, kde naleznete zboží za opravdu nízké ceny, ale mají menší vadu. Nejčastěji jde o poškozenou krabičku. Takže pokud nekupujete zrovna dárek, tak určitě neváhejte nakoupit s touto slevou.

Ve složce Zlevněno naleznete akce se slevou Parfémy El Nino. Jako další na Vás čekají dárky k nákupu zdarma, akce 2 + 1 zdarma, pravidelné soutěže a podobně.

Parfémy El Nino Black Friday slevy je další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit s výraznou slevou a zpravidla trvají i několik dní.

Parfémy El Nino doprava zdarma a cena poštovného

Parfémy El Nino doprava zdarma na Vás čeká při nákupu nad 2 990 Kč s PPL nebo Českou poštou.

Způsoby a ceny doručení v Parfémy El Nino v případě nesplnění podmínky o ceně nákupu:

  • Česká pošta – Balík Na poštu nebo Balík Do ruky – 75 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny – 66 Kč
  • Kurýrní společnost PPL – 75 Kč
  • Zásilkovna – 40 Kč
  • Osobní vyzvednutí na pobočce – 10 Kč

V rámci nejrůznějších akcí se také můžete setkat se sníženou částkou pro dosažení dopravy zdarma zdarma.

Parfémy El Nino vrácení zboží

Zboží máte možnost vrátit v zákonné lhůtě 14 dní. Zboží musí být samozřejmě nepoškozené, nerozbalené a včetně všech součástí a originálního balení.

Parfémy El Nino vrácení zboží probíhá tak, že zboží spolu s formulářem zašlete zpět prodejci.

Adresa pro vrácení zboží:

el nino parfum, s.r.o.
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Parfémy El Nino reklamace 2023

Parfémy El Nino reklamace probíhá tak, že vadu na zboží oznámíte jednou z následujících možností:

  • e-mailem na reklamace@elnino.cz
  • poštou nebo osobním doručením na adresu prodejce
  • telefonicky +420 491 204 254

Poté následně zašlete nebo doručíte reklamované zboží na adresu prodejce, včetně popisu závady a kopií prodejního dokladu.

Adresa pro zaslání reklamace:

el nino parfum, s.r.o
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Parfémy El Nino kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže máte nějaké dotazy, tak můžete využít Parfémy El Nino telefon +420 491 204 255, nebo můžete psát e-maily na Parfémy El Nino e-mail info@elnino.cz.