, Skrblíkův týden - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Skrblíkův týden


Skrblíkův týden: Black Friday 2018, Alza doprava zdarma, Slevové kupony IKEA, tenisky na celý rok zdarma

Pondělí, 19. listopad 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Tento týden je na slevy mimořádně bohatý, máme pro vás aktuální výběr těch nejzajímavějších akcí: Black Friday 2018: Slevy až 80 % v desítkách obchodů Letošní Black Friday neboli Černý pátek připadá na 23. listopadu 2018. Mnoho prodejců už Black Friday zahájilo a postupně se přidávají další. Skrblík pro vás připravil velký aktualizovaný přehled obchodů, ve kterých Black Friday […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Dny dopravy zdarma, Happy days Notino, sleva až 6 000 Kč na iPhone a Samsung

Pondělí, 12. listopad 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: Heuréka: Podzimní Dny dopravy zdarma 2018 V úterý 13. listopadu 2018 přesně v pravé poledne vypukne již sedmý ročník akce Dny dopravy zdarma 2018. Až do čtvrteční půlnoci bude ve více než 1 200 e-shopech u všech objednávek nad 300 Kč garantováno doručení zdarma. Do akce jsou zapojeny pouze e-shopy, které získaly […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Ikea splátky bez navýšení, Vánoční cashback, 1+1 vstupenka CineStar zdarma

Pondělí, 05. listopad 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: IKEA: Splátky bez hotovosti a bez navýšení na celý sortiment IKEA ve spolupráci s Hello Bank! by Cetelem nabízí nákupy na splátky bez navýšení a bez hotovosti až do konce listopadu 2018. Na stránkách IKEA stačí kliknout na odkaz „on-line žádost o úvěr IKEA“, následně je třeba vyplnit formulář s žádosti […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Black Friday na Mall.cz, 1 000 Kč na nákupy v Alze, sleva 15 000 Kč na nábytek

Pondělí, 29. říjen 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Připravili jsme pro vás výběr nejzajímavějších slev a akcí pro tento týden: Mall: Neeejvětší Black Friday a slevy až 60 % Až do 30. listopadu 2018 si je možné užít Black Friday na Mall.cz. Vybrané zboží je v rámci akce prodáváno s až 60% slevou. Cenová nabídka je časově limitována, u nejžádanějších výrobků slevy potrvají jen pár dnů. Každých 6 hodin přibude […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Kupony do McDonald’s, akce v Cinema City, soutěž o iPhone 7, Paříž pro 2 za 550 Kč

Pondělí, 22. říjen 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás 12 nejzajímavějších slev pro příští týden: Slevové kupony do McDonald’s a Burger King BigMac za 39 Kč, 6 kousků McNuggets za 39 Kč, McChicken za 39 Kč, velké hranolky 1+1 zdarma nebo velké McMenu za 99 Kč. To jsou jen některé z aktuálních platných kuponů do fastfoodové restaurace McDonald’s. Kupony jsou k dispozici v tištěné podobě […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Jízdenky 1+1 zdarma, Nákupy OnaDnes, slevy v H&M a splátky bez navýšení v Datartu

Pondělí, 15. říjen 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Připravili jsme pro vás výběr těch nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Nákupy OnaDnes Podzim 2018 Nákupy OnaDnes podzim 2018 se slevami až 50 % odstartovaly v pondělí 15. října a potrvají až do neděle 21. října 2018. Prostřednictvím kuponů z magazínů MF Dnes je možné ušetřit v zapojených kamenných obchodech, se slevovými kódy ušetříte ve vybraných e-shopech. Mezi zapojenými obchody s módou a sportovním […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Televize zdarma, O2 sleva Tescoma, Velké podzimní slevy na ZOOT.cz

Pondělí, 08. říjen 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy a akce pro nadcházející týden: Slevoking: Pobyty na podzimní prázdniny s dětmi zdarma Na konci října nás čekají podzimní prázdniny, právě teď je nejvyšší čas začít plánovat, kam vyrazit s dětmi. Na Slevoking.cz najdete pobyty, kde je ubytování pro děti zahrnuto již v ceně pobytového balíčku. Zatím je pro termín podzimních prázdnin k dispozici […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Nové kupony McDonald’s, sleva na Samsung Galaxy až 16 500 Kč, HBO GO zdarma

Pondělí, 01. říjen 2018 Lenka Chládková komentáře 3 Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy a akce pro nadcházející týden: McDonald‘s: Nové slevové kupony Nedávno jsme ve Skrblíkově týdnu psali o nové aplikaci McDonald’s, ve které jsou k dispozici slevové kupony do fasfoodových restaurací McDonald’s. Do aplikace byly přidány další slevové kupony s platností do 28. října 2018. V nabídce je například BigMac za 39 Kč, 6 ks McNuggets za […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Notino doprava zdarma, soutěž Lidl lyžák, slevové kupóny A3 Sport

Pondělí, 24. září 2018 Redakce komentáře 2 Skrblíkův týden

Jako každé pondělí, i dnes pro vás máme výběr nejlepších slev pro tento týden: Notino: Po celý týden doprava zdarma Až do neděle můžete využívat v e-shopu Notino dopravu zdarma, podmínkou je nákup v hodnotě alespoň 1 200 Kč. Pro uplatnění akce není nutné zadávat slevový kód Notino. Adidas: Kupte 2 věci, získáte slevu 20 % Do neděle 30. září 2018 nabízí oficiální […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Kupon Tesco, Mallorca za 312 Kč, Týden s Tescomou a slevové kupony McDonald’s

Pondělí, 17. září 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr 11 nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: Ryanair: Listopadová Mallorca za 312 Kč V listopadu 2018 si můžete s Ryanair zaletět na Mallorcu za úžasných 312 Kč. Odlet je vždy v ranních hodinách z Berlína Schönefeld, z Palma de Mallorca se odlétá lehce před polednem. Termínů je zatím dostatek, nejvíce v druhé půlce listopadu. Hned 4 lety denně zajišťuje […] Celý článek »