Tipli 100 Kč zdarma

Havarijní pojištění: Kalkulačka bez osobních údajů 2021

  • Havarijní pojištění chrání provozovatele vozidla proti škodám způsobeným při nehodě, odcizení vozidla, vandalismu či živelní pohromě
  • Oproti němu povinné ručení kryje pouze škody způsobené na cizím vozidle
  • Porovnejte si nabídky několika pojišťoven a najděte nejvýhodnější havarijko

Jaký je rozdíl mezi povinným ručením a havarijním pojištěním?

Havarijní pojištění: Kalkulačka bez osobních údajů 2021Zatímco povinné ručení kryje pouze škody způsobené na cizím vozidle, havarijní pojištění se vztahuje rovněž na újmu způsobenou viníkovi. Pojistit lze krádež vozidla, škodu způsobenou živelní pohromou, střetem se zvěří.

Sjednání havarijního pojištění je na rozdíl od povinného ručení ze zákona nepovinné, zřídit si ho tak může provozovatel vozidla čistě dle svého uvážení.

Jaké havarijní pojištění si vybrat?

Ke srovnání nabídek na jednotlivá havarijní pojištění doporučujeme využít následující srovnávače:

Doporučujeme vyzkoušet všechny srovnávače, je možné, že se ceny jednotlivých pojištění budou na jednotlivých serverech lišit.

Prověření auta přes carVertical se slevou 10 %

[title]Během pár minut si můžete prověřit kompletní historii auta díky webu carVertical. Pro ověření stačí znát VIN kód vozidla. Při ověření přes náš odkaz získáte exkluzivní slevu 10 %.

V rámci jednoho poplatku si prověříte zdali bylo auto hlášeno jako odcizené, vývoj počtu najetých kilometrů, hlášení o poškození, informace z STK nebo odhadované náklady na údržbu.

Podrobnější představu vám poskytne naše recenze carVertical.

Ověřit auto v carVertical