, Jak vybrat… - Skrblík.cz

SKRBLOG

Skrblíkův týden: Výprodej Tchibo, 20% sleva Tescoma a Samsung Galaxy S7 Edge za 9 990 Kč

Pondělí, 19. únor 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: Ryanair: Z Bratislavy do Bulharska za 260 Kč Nízkonákladová společnost Ryanair nabízí jednosměrné letenky z Bratislavy do Burgasu za 4,99 eur. Zpáteční letenka tak v přepočtu vyjde na 260 Kč. Cena je zatím dostupná v termínu 3. až 10. dubna 2018 nebo pro delší pobyt od 3. do 17. dubna 2018. Vše, co je třeba vědět […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 11 náramkových hodinek v ceně od 26 Kč

čtvrtek, 15. únor 2018 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát jsme pro vás vybrali 11 náramkových hodinek – vedle nejlevnějšího modelu za 26 Kč najdeme luxusní čínské hodinky Aesop za 1 180… dolarů. Některé hodinky z Aliexpressu se snaží […] Celý článek »

Letáková hlídka: Akce lesk v Lidlu, levná dětská výživa, Jacobs Krönung v akci a Pepsi za super cenu

úterý, 13. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 13. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Akce lesk: Levné čistící prostředky z Lidlu Lidl, […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Výprodej zimní kolekce Baťa, jízdenky za 19 Kč, sleva na Dáme jídlo a Mega výprodej v Lidlu

Pondělí, 12. únor 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr 12 nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Baťa: Likvidace zimní kolekce a valentýnská akce Na Baťa.cz najdete až 50% slevy na kožené dámské kozačky Baťa, Högl nebo Gabor. V pánské kolekci je poměrně slušný výběr zlevněné zimní obuvi a sportovních bot. V dětském sortimentu jsou největší slevy u zimních botek a gumáků, zlevněné jsou ale i botičky na […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 super věcí pro motorkáře

čtvrtek, 08. únor 2018 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Jaro se pomalu blíží a pro většinu motorkářů i doba, kdy poprvé v roce usednou za řídítka svých oblíbených strojů. Někteří již mají svou motorku pečlivě připravenou a čekají na správný […] Celý článek »

Pozor na podvod: Místo slevového kupónu do Lidlu dorazí vysoký účet za telefon

úterý, 06. únor 2018 Petr Novák komentáře 2 Chráníme spotřebitele

Po Facebooku, Messengeru, WhatsAppu a reklamních bannerech se opět šíří zpráva, která slibuje slevový kupón do Lidlu v hodnotě 5 000 Kč zdarma. Nabízet vouchery má přímo Lidl: “U příležitosti oslavy otevření našeho 100. obchodu rozdáváme jako poděkování zákazníkům společnosti Lidl více než 1000 bezplatných kupónů.” Jenže je to celé podvod. Místo slevového kupónu hrozí vysoký účet za telefon Lidl před […] Celý článek »

Letáková hlídka: Nejlevnější máslo, Bio týden v Lidlu, Tullamore Dew v akci a Kofola za 11,90 Kč

úterý, 06. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Vyrobeno v České republice z Lidlu Lidl, do neděle […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Slevové kupony Burger King, RegioJet jízdenka 1+1 zdarma a sleva v H&M

Pondělí, 05. únor 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás 14 nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: Burger King: Nové slevové kupony Burger King připravil pro své zákazníky nové slevové kupóny. Kupony jsou k dispozici v mobilní aplikaci pro iOS a Android. Nabídka je složena celkem z 18 kuponů, přičemž 5 z nich nenajdete jinde než v aplikaci. Jde například o Bacon Cheeseburger a hranolky za 59 Kč, 9 ks […] Celý článek »

mBank: Získejte bonus 500 Kč za otevření účtu

Neděle, 04. únor 2018 Redakce Novinky

mBank vyplácí do 30. dubna 2018 bonus 500 Kč klientům, kteří si otevřou nový bankovní účet a splní jednoduchou podmínku: Během probíhajícího a následujícího měsíce provedou v součtu alespoň 5 plateb kartou. Minimální výše transakce není stanovena. Nabídka se vztahuje na bezplatné mKonto, studentský účet #navlastnitriko i na podnikatelské mKonto Business. Založit účet u mBank lze online přes internet, smlouvu vám na […] Celý článek »

6 rad, jak upéct králíka, aby nebyl suchý

Sobota, 03. únor 2018 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Pečení králíka by mohlo na první pohled vypadat složitě, ale není tomu tak. Sice chce o trošinku více času a trpělivosti než kuře, ale zvládnout se dá se stejnou elegancí a stejně jemným, ovšem mnohem lahodnějším výsledkem. Rozhodně se přípravy králíka nebojte. 1Základní ingredience pro pečení králíka Králík může být dochucován mnoha druhy koření. Ale pozor, králičí maso […] Celý článek »