, Livarno Living | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Livarno Living

Livarno Living je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí nábytek. Sortiment Livarno Living zahrnuje skříňky, botníky, komody nebo poštovní schránky.

Skříňka pod umyvadlo LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci skříňku pod umyvadlo Livarno Living s výřezem pro sifon – vhodná je pro všechna běžná umyvadla. Skříňka pod umyvadlo LivarnoLiving má dvě dvířka s výplní z matného bezpečnostního skla, kvalitní kovové závěsy a variabilní úložný prostor díky výškově nastavitelné vkládací polici. Povrch je odolný a nenáročný na ošetřování zásluhou povrchové úpravy z melaminové pryskyřice. Montážní materiál je součástí […] Celý článek »

Bambusový věšák na oblečení LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci bambusový věšák na oblečení LivarnoLiving vyrobený z kvalitního bambusu. Bambusový věšák na oblečení Livarno Living je v moderním designu, je robustní a snadno ošetřovatelný. Je sklápěcí, a šetří tak místo. Doplněn je osmi háčky, montážním materiálem a návodem, celková nosnost je maximálně 24 kg. Rozměry věšáku jsou 71 × 167,5 cm. Své zkušenoti s bambusovým věšákem na oblečení Livarno […] Celý článek »

Koupelnová skříňka vysoká Livarnoliving

Lidl nabízí v akci koupelnovou skříňku Livarno Living, která tvoří ideální kombinaci ke skříňce nad pračku. Má tři výškově nastavitelné poličky pro optimální využití prostoru. Výhodou je odolný povrch proti poškrábání díky vrstvě z melaminové pryskyřice, má kvalitní úchytky a držadla z kovu. Skříňka má nábytkové kluzáky šetrné k podlaze, montážní materiál a návod je součástí balení. Rozměry skříňky jsou 32 […] Celý článek »

Podložka pod notebook LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci podložku pod laptop LivarnoLiving s pohodlným polstrováním, díky čemuž je vhodná na pohovku, do postele nebo na cesty. Podložka pod notebook Livarno Living je vhodná pro notebooky do 43 cm, má odkládací plochu se sklonem a integrovanými upevňovacími prvky. Na boku je držák na tužku. Rozměry odkládací plochy jsou 44,5 × 34,5 cm, hmotnost […] Celý článek »

Fitness stolička LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci fitness stoličku Livarno Living ideální na posezení v kuchyni, pracovně nebo v dílně. Stolička má otočnou sedací plochu s odolným potahem se snadnou údržbou, protiskluzový podstavec udržující rovnováhu a je plynule nastavitelná v rozsahu 51,5-64,5 cm. Její maximální nosnost je 110 kg. Průměr sedací plochy je 39 cm, průměr podstavce je 36 cm a hmotnost je 6,1 kg. Své zkušenosti […] Celý článek »

Taburet LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci taburet Livarno Living v šedém a světle modrém barevném provedení. Taburet Livarno Living má velkou, pohodlnou sedací plochu s polstrováním a příjemně měkký sametový potah. K dispozici je dodatečný úložný prostor pod sedací plochou. Výhodou je jednoduché složení bez použití nářadí a odnímatelná sedací plocha. Objem taburetu je až 53 litrů, nosnost je až 110 kg. Vnější materiál tvoří […] Celý článek »

Sada odkládacích stolků LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci sadu odkládacích stolků Livarno Living s matně černou kovovou konstrukcí. Stolky Livarno Living lze stohovat pro úsporu místa, deska je z MDF. Velký stolek má rozměry 50 × 51 × 50 cm a hmotnost 5,1 kg. Malý stolek má rozměry 44 × 38 × 44 cm a váží 4,4 kg. Své zkušenosti se sadou odkládacích stolků LivarnoLiving z Lidlu […] Celý článek »

Textilní botník LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci textilní botník Livarno Living pro praktické uložení až 16 párů bot. Textilní botník Livarno Living má srolovatelný přední kryt, nabízí možnost rozšíření pro úsporu místa na 2 regály nad sebou. Výhodou je snadná montáž a kovová konstrukce pro vysokou stabilitu, podlahu chrání nožky. Nosnost každé přihrádky je až 1 kg, celková hmotnost botníku […] Celý článek »

Kuchyňský servírovací vozík LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci kuchyňský servírovací vozík LivarnoLiving s pojízdným univerzálním praktickým úložným prostorem do kuchyně. Servírovací vozík Livarno Living má masivní pracovní plochu z bambusového dřeva s nosností až 10 kg. Jeho součástí je také zásuvka, vytahovací kovový košík, odkládací plocha a regál na víno. Integrován je boční regál s prostornými přihrádkami. Přemísťování vozíku je snadné díky čtyřem směrovým kolečkům, z nichž […] Celý článek »

Odkládací komoda k šicímu stroji Livarno Living

Lidl nabízí v akci odkládací komodu k šicímu stroji Livarno Living v moderním designu v matně bílém provedení. Odkládací komoda k šicímu stroji LivarnoLiving nabízí velké množství úložného prostoru pro šicí potřeby, střihové vzory a látky. Má dvě otevřené odkládací přihrádky a zásuvku se stabilními kovovými kolejničkami. Její povrch je obzvláště odolný proti poškrábání zásluhou vrstvy z melaminové pryskyřice. Komoda má kovové držadlo […] Celý článek »