, Livarno Living | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Livarno Living

Livarno Living je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí nábytek. Sortiment Livarno Living zahrnuje skříňky, botníky, komody nebo poštovní schránky.

Dětská postýlka se zásuvkou LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci dětskou postýlku se zásuvkou Pinie LivarnoLiving v bílém barevném provedení. Dětská postýlka se zásuvkou Livarno Living nabízí tři varianty nastavení postýlky podle věku a potřeb dítěte: Kojenecká postýlka – regulace tří výškových nastavení plochy na ležení Postýlka pro malé děti – tři vyjímatelné příčky – díte si může do postýlky vlézt samo Postýlka pro […] Celý článek »

Křeslo z umělé kůže LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci křeslo z umělé kůže Livarno Living se stabilní kovovou konstrukcí a nosností až 110 kg. Křeslo z umělé kůže LivarnoLiving má polstrované sedadlo s pěnovou výplní, stabilní kovovou konstrukci a pohodlné područky. Jedná se o funkční, designový kousek do vašeho bytu, který vyniká snadnou údržbou díky kvalítnímu potahu z umělé kůže. Sedák je vyroben z polyuretanu a materiálu EVA, vrchní materiál tvoří […] Celý článek »

Teleskopický věšák na šaty LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci teleskopický věšák na šaty Livarno Living se stabilní konstrukcí, který je flexibilně přizpůsobivý každé místnosti. Teleskopický věšák na šaty LivarnoLiving má výškově nastavitelné tyče na šaty a praktický odkládací koš a stojan na šest párů bot. Vhodný je pro místnosti s výškou až 250 cm, maximální nosnost každé tyče na šaty je asi 20 kg. Maximální […] Celý článek »

Dětský regál LivarnoLiving

Lidl nabízí v akci dětský regál Livarno Living v různých barevných provedeních se stabilním provedení ve veselých barvách. Dětský regál LivarnoLiving má robustní a stabilní konstrukci, tvoří ho textilní boxy s poutky pro snadné vyjmutí. Nosnost každého z nich je až 2 kg. Montážní materiál a návod je součástí balení. Rozměry boxu jsou 66 × 59,5 × 30 cm a hmotnost činí 6,2 kg. […] Celý článek »

Dřevěný podnos Livarno Living

Lidl nabízí v akci dřevěný podnos LivarnoLiving z bambusového dřeva s MDF deskou pro snadnou údržbu. Bambusový dřevěný podnos Livarno Living má držadla a praktické sklopné nohy, je stohovatelný a lze ho využít také jako servírovací stolek. Jeho rozměry v rozloženém stavu jsou 64 × 24 × 30 cm. Své zkušenosti s dřevěným podnosem LivarnoLiving z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem […] Celý článek »

Sedák s úložným prostorem Livarnoliving

Lidl nabízí v akci sedák s úložným prostorem Livarno Living v různých barevných provedeních. Sedák s úložným prostorem Livarnoliving má odnímatelnou, polstrovanou sedací plochu a vysokou stabilitu. Jednoduše se skládá bez použití nářadí, jeho nosnost je až 110 kg. Vnější materiál tvoří 100% polyester, vnitřní materiál je 100% polypropylen, boční stěny a výplň je z MDF a polstrování sedací plochy z PU pěny. Rozměry sedáku jsou […] Celý článek »

Lavice s úložným prostorem Livarnoliving

Lidl nabízí v akci lavici s úložným prostorem Livarno Living v různých barevných provedeních. Lavice s úložným prostorem Livarnoliving má odnímatelnou, polstrovanou sedací plochu a vysokou stabilitu. Jednoduše se skládá bez použití nářadí, její nosnost je až 110 kg. Vnější materiál tvoří 100% polyesteru, vnitřní materiál je ze 100% polypropylenu, boční stěny a výplň jsou z MDF a polstrování sedací plochy z polyuretanové pěny. Rozměry […] Celý článek »

Psací stůl Livarno Living

Lidl nabízí v akci psací stůl Livarnoliving s vysunovací psací plochou. Psací stůl Livarno Living má odolný povrch díky vrstvě z melaminové pryskyřice a zásuvky se stabilními kovovými destičkami. Montážní materiál a návod je součástí balení. Rozměry stolu jsou 98 × 90 × 40 cm, rozměry psací plochy pak 92 × 39 cm. Hmotnost činí 35 kg. Své zkušenosti s psacím stolem […] Celý článek »

Domácí lékárnička Livarno Living

Lidl nabízí v akci domácí lékarničku LivarnoLiving s přehledným uspořádáním určenou pro skladování prostředků první pomoci. Vybírat můžete ze dvou barevných provedeních – bílé a nerezové. Domácí lékarnička Livarno Living má dvířka z matného bezpečnostního skla se zavíráním na magnet. Má čtyři praktické poličky, zatížení každé poličky je až 3 kg. Skříňka má uzamykatelná dvířka se 2 klíči, součástí balení […] Celý článek »

Stolek s funkcí chlazení Livarno Living

Lidl nabízí v akci stolek Livarno Living s funkcí chlazení – ve stolku je vestavěná přihrádka na naplnění ledovými kostkami. Stolek s funkcí chlazení Livarnoliving je vhodný na zahradní oslavy, jeho deska stolu je výškově nastavitelná a konstrukce s dvojitými stěnami udrží nápoje dlouho chladné. Pro snadné vyprazdňování nádobky na led je do stolku integrován uzavírací vypouštěcí otvor. Stolek dobře […] Celý článek »