, Livarno Living | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Livarno Living

Livarno Living je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí nábytek. Sortiment Livarno Living zahrnuje skříňky, botníky, komody nebo poštovní schránky.

Domácí lékárnička Livarno Living

Lidl nabízí v akci domácí lékarničku LivarnoLiving s přehledným uspořádáním určenou pro skladování prostředků první pomoci. Vybírat můžete ze dvou barevných provedeních – bílé a nerezové. Domácí lékarnička Livarno Living má dvířka z matného bezpečnostního skla se zavíráním na magnet. Má čtyři praktické poličky, zatížení každé poličky je až 3 kg. Skříňka má uzamykatelná dvířka se 2 klíči, součástí balení […] Celý článek »

Stolek s funkcí chlazení Livarno Living

Lidl nabízí v akci stolek Livarno Living s funkcí chlazení – ve stolku je vestavěná přihrádka na naplnění ledovými kostkami. Stolek s funkcí chlazení Livarnoliving je vhodný na zahradní oslavy, jeho deska stolu je výškově nastavitelná a konstrukce s dvojitými stěnami udrží nápoje dlouho chladné. Pro snadné vyprazdňování nádobky na led je do stolku integrován uzavírací vypouštěcí otvor. Stolek dobře […] Celý článek »

Stojan na šaty Livarno Living

Lidl nabízí v akci stojan na šaty Livarno Living s odolnou robustní konstrukcí. Stojan na šaty Livarno Living má dvojitou konstrukci, odkládací prostor pro boty a vysunovací koncovky. Současně do něj lze uložit až tři páry bot, prostor lze rozšířit čtyřmi vysunovacími koncovkami až o 10 cm. Tyče na šaty jsou výškově nastavitelné. Stojan na šaty Livarno Living je […] Celý článek »

Bistro stolek Livarno Living

Lidl nabízí v akci výškově nastavitelný bistro stolek Livarnoliving v nerezovém barevném provedení. Bistro stolek Livarnoliving je nastavitelný ve dvou výškových stupních, deska stolu je s broušeným povrchem z nerezové oceli. Díky masivnímu hliníkovému stojanu se 4 výškově nastavitelnými nohami je zajištěna vysoká stabilita. Deska stolu je sklopná, díky čemuž je zajištěna úspora místa při skladování. Výhodou je snadná montáž, […] Celý článek »

Zábradlí Livarno Living

Lidl nabízí v akci zábradlí Livarnoliving s elegantním a nadčasovým designem v různých barevných provedeních. Zábradlí Livarno Living má provedení z nerezové oceli nebo bukového dřeva, nerezové provedení je vhodné také pro vnější schodiště. Zaoblený tvar zaručuje pohodlné a bezpečné uchopení, montážní materiál je součástí balení. Rozměry zábradlí Livarnoliving jsou 155 × 4,2 × 4,2 cm. Své zkušenosti se zábradlím Livarno […] Celý článek »

Věšák na šaty Livarno Living

Lidl nabízí v akci věšák na šaty Livarno Living se stabilní kovovou konstrukcí. Věšák na šaty Livarnoliving je složitelný pro úsporu místa. Má čtyři kolečka, z nichž dvě jsou s aretací. Výšku lze volitelně nastavit od 99 do 167 cm, maximální nosnost je 15 kg. Rozměry věšáku na šaty Livarno Living jsou 89 × 99-167 × 48 cm. Své […] Celý článek »

Ramínka na oblečení Livarno Living

Lidl nabízí v akci dřevěná ramínka na oblečení Livarnoliving v různých provedeních. Ramínka jsou k dostání vždy ve dvou variantách – v bílé a přírodní. Ramínka na šaty mají protiskluzovou příčku na kalhoty a dva praktické zářezy, v balení jsou 3 kusy. Ramínko na kalhoty má taktéž protiskluzové dřevěné příčky, lze na něj pověsit až čtyři kalhoty současně. Ramínko na sukně má […] Celý článek »

Mozaikový stolek Livarno Living

Lidl nabízí v akci zahradní mozaikový stolek Livarnoliving v kulatém a čtvercovém provedení. Mozaikový stolek Livarno Living tvoří masivní deska s dekorativní mozaikou z přírodního kamene a stojan z kovu odolného proti korozi. Stolek je odolný vůči vlivům počasí a UV záření. Nosnost stolku je až 5 kg, montážní materiál je součástí balení. Kulatý tvar má rozměry 35,5 × 35,5 × 58,5 cm […] Celý článek »

Koupelnový vozík Livarno Living

Lidl nabízí v akci koupelnový vozík Livarno Living s rámem z bambusového dřeva. Koupelnový vozík Livarnoliving má čtyři směrová kolečka se snadným pohybem, z nichž dvě jsou s aretací. Nosnost každé poličky jsou asi 3 kg, dodávány jsou v matně bílém provedení. Součástí balení je montážní materiál. Rozměry koupelnového vozíku jsou 47 × 76 × 33 cm, rozměry poličky jsou 42 […] Celý článek »

Bambusový regál Livarno Living

Lidl nabízí v akci bambusový regál Livarno Living s trojicí poliček v matně bílém provedení. Regál Livarno Living má rám z bambusového dřeva a nohy s protiskluzovými podložkami šetrnými k podlaze. Nosnost každé poličky je maximálně 3 kg, montážní materiál a návod je součástí balení. Rozměry bambusového regálu Livarno Living jsou 30 × 70 × 30 cm. Hmotnost činí 3,1 kg. Své zkušenosti s bambusovým […] Celý článek »