, Livarno Living | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Livarno Living

Livarno Living je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí nábytek. Sortiment Livarno Living zahrnuje skříňky, botníky, komody nebo poštovní schránky.

Sedák s úložným prostorem Livarnoliving

Lidl nabízí v akci sedák s úložným prostorem Livarno Living v různých barevných provedeních. Sedák s úložným prostorem Livarnoliving má odnímatelnou, polstrovanou sedací plochu a vysokou stabilitu. Jednoduše se skládá bez použití nářadí, jeho nosnost je až 110 kg. Vnější materiál tvoří 100% polyester, vnitřní materiál je 100% polypropylen, boční stěny a výplň je z MDF a polstrování sedací plochy z PU pěny. Rozměry sedáku jsou […] Celý článek »

Lavice s úložným prostorem Livarnoliving

Lidl nabízí v akci lavici s úložným prostorem Livarno Living v různých barevných provedeních. Lavice s úložným prostorem Livarnoliving má odnímatelnou, polstrovanou sedací plochu a vysokou stabilitu. Jednoduše se skládá bez použití nářadí, její nosnost je až 110 kg. Vnější materiál tvoří 100% polyesteru, vnitřní materiál je ze 100% polypropylenu, boční stěny a výplň jsou z MDF a polstrování sedací plochy z polyuretanové pěny. Rozměry […] Celý článek »

Psací stůl Livarno Living

Lidl nabízí v akci psací stůl Livarnoliving s vysunovací psací plochou. Psací stůl Livarno Living má odolný povrch díky vrstvě z melaminové pryskyřice a zásuvky se stabilními kovovými destičkami. Montážní materiál a návod je součástí balení. Rozměry stolu jsou 98 × 90 × 40 cm, rozměry psací plochy pak 92 × 39 cm. Hmotnost činí 35 kg. Své zkušenosti s psacím stolem […] Celý článek »

Domácí lékárnička Livarno Living

Lidl nabízí v akci domácí lékarničku LivarnoLiving s přehledným uspořádáním určenou pro skladování prostředků první pomoci. Vybírat můžete ze dvou barevných provedeních – bílé a nerezové. Domácí lékarnička Livarno Living má dvířka z matného bezpečnostního skla se zavíráním na magnet. Má čtyři praktické poličky, zatížení každé poličky je až 3 kg. Skříňka má uzamykatelná dvířka se 2 klíči, součástí balení […] Celý článek »

Stolek s funkcí chlazení Livarno Living

Lidl nabízí v akci stolek Livarno Living s funkcí chlazení – ve stolku je vestavěná přihrádka na naplnění ledovými kostkami. Stolek s funkcí chlazení Livarnoliving je vhodný na zahradní oslavy, jeho deska stolu je výškově nastavitelná a konstrukce s dvojitými stěnami udrží nápoje dlouho chladné. Pro snadné vyprazdňování nádobky na led je do stolku integrován uzavírací vypouštěcí otvor. Stolek dobře […] Celý článek »

Stojan na šaty Livarno Living

Lidl nabízí v akci stojan na šaty Livarno Living s odolnou robustní konstrukcí. Stojan na šaty Livarno Living má dvojitou konstrukci, odkládací prostor pro boty a vysunovací koncovky. Současně do něj lze uložit až tři páry bot, prostor lze rozšířit čtyřmi vysunovacími koncovkami až o 10 cm. Tyče na šaty jsou výškově nastavitelné. Stojan na šaty Livarno Living je […] Celý článek »

Bistro stolek Livarno Living

Lidl nabízí v akci výškově nastavitelný bistro stolek Livarnoliving v nerezovém barevném provedení. Bistro stolek Livarnoliving je nastavitelný ve dvou výškových stupních, deska stolu je s broušeným povrchem z nerezové oceli. Díky masivnímu hliníkovému stojanu se 4 výškově nastavitelnými nohami je zajištěna vysoká stabilita. Deska stolu je sklopná, díky čemuž je zajištěna úspora místa při skladování. Výhodou je snadná montáž, […] Celý článek »

Zábradlí Livarno Living

Lidl nabízí v akci zábradlí Livarnoliving s elegantním a nadčasovým designem v různých barevných provedeních. Zábradlí Livarno Living má provedení z nerezové oceli nebo bukového dřeva, nerezové provedení je vhodné také pro vnější schodiště. Zaoblený tvar zaručuje pohodlné a bezpečné uchopení, montážní materiál je součástí balení. Rozměry zábradlí Livarnoliving jsou 155 × 4,2 × 4,2 cm. Své zkušenosti se zábradlím Livarno […] Celý článek »

Věšák na šaty Livarno Living

Lidl nabízí v akci věšák na šaty Livarno Living se stabilní kovovou konstrukcí. Věšák na šaty Livarnoliving je složitelný pro úsporu místa. Má čtyři kolečka, z nichž dvě jsou s aretací. Výšku lze volitelně nastavit od 99 do 167 cm, maximální nosnost je 15 kg. Rozměry věšáku na šaty Livarno Living jsou 89 × 99-167 × 48 cm. Své […] Celý článek »

Ramínka na oblečení Livarno Living

Lidl nabízí v akci dřevěná ramínka na oblečení Livarnoliving v různých provedeních. Ramínka jsou k dostání vždy ve dvou variantách – v bílé a přírodní. Ramínka na šaty mají protiskluzovou příčku na kalhoty a dva praktické zářezy, v balení jsou 3 kusy. Ramínko na kalhoty má taktéž protiskluzové dřevěné příčky, lze na něj pověsit až čtyři kalhoty současně. Ramínko na sukně má […] Celý článek »