Filmy online zdarma 2020: 7 webů, kde je můžete sledovat legálně v češtině

Na internetu můžete sledovat filmy i seriály zdarma, aniž byste se museli proměnit v piráta. Legálně je nabízí třeba webové stránky televizních stanic nebo distribuční společnosti. Skrblík pro vás má 7 tipů na takové stránky. Filmy jsou v češtině!

Filmy online zdarma 2020 | © Česká televize

1 iVysílání.cz

iVysílání je bezplatný internetový videoarchiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT sport, ČT art a ČT:D.

Knihovna iVysílání obsahuje širokou škálu pořadů, seriálů a dokumentů s nejrůznější tematikou pro dospělé i děti. V knihovně můžete vyhledávat dle témat a žánrů nebo si všechna videa seřadit dle názvu od A do Z.

 • Seriály
  Fanoušky seriálů potěší možnost sledování českých počinů jako Most, Vodník, Vyprávěj, Modré stíny nebo Dabing Street. Nechybí zde ani zahraniční seriály, jedná se např. o kultovní seriál Hercule Poirot, historické drama Viktorie či současný seriálový hit Příběh služebnice.
 • Pořady
  V knihovně jsou také dostupné veškeré pořady a magazíny, které byly na ČT odvysílány. Mezi nejznámější patří např. Kluci v akci, Všechnopárty, AZ kvíz, Události, Sama doma a jiné.
 • Dokumenty
  Zajímavou volbou jsou i odvysílané dokumenty jako např. Letecké katastrofy, Zázraky přírody nebo Trabantem jižní Amerikou.
 • Filmy
  V sekci filmy najdete i nové české trilogie, a to Živé terče a Případ pro exorcistu, ale i mnoho dalších právě odvysílaných filmů, a to českých i zahraničích.

Sledování všech videí na iVysílání je zcela zdarma.

Filmy online zdarma 2020 | © TV Prima

2 Prima Play

Ve videoarchivu Prima Play je možné bezplatně sledovat online seriály, pořady, filmy a dokumenty odvysílané na stanicích Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima KRIMI, Prima LOVE a Prima ZOOM. Videotéku najdete v hlavním menu stránek Prima Play.

 • Registrace
  Stačí se zaregistrovat a po vytvoření svého účtu můžete začít videa sledovat. Po přihlášení budete mít videa v HD kvalitě, získáte navíc kompletní nabídku, pro nepřihlášené uživatele je nabídka omezená. Registrace je zcela zdarma. Bezplatné sledování obsahuje reklamy.
 • Seriály a pořady
  V této sekci najdete nejrůznější české i zahraniční seriály, které byly vysílány na některé ze stanic Prima (Temný kraj, Krejzovi, Modrý kód, Akta X…). Dále také knihovna obsahuje oblíbené pořady z produkce FTV Prima (Ano, šéfe, Československo má talent, Jak se staví sen, Máte rádi Česko, Prostřeno…), ale i pořady, které v televizi neuvidíte a najdete je pouze na Prima Play.
 • Filmy
  Další sekcí jsou filmy, zde najdete všechny žánry od akčních filmů až po dokumentární, stačí si vybrat. Výběr filmů je závislý na aktuálním vysílání.

Veškerý obsah Prima play je zdarma.

Filmy online zdarma 2020 | © Netflix

3 Netflix

Netflix je jednou z nejznámějších zahraničních platforem pro sledování filmů a seriálů online. V poslední době navíc na Netflixu byla řada filmů i seriálů opatřena českými titulky, což potěší nejednoho našeho filmového nadšence. Výběr z knihovny je nyní tedy více než solidní.

 • Zkušební doba zdarma na 30 dnů
  Netflix nabízí zkušební období 30 dnů, během kterého můžete sledovat obsah zdarma. Během této doby můžete toto předplatné kdykoliv zrušit. Nezapomeňte však stejně jako u jiných platforem zrušit předplatné předtím, než uběhne limit 30 dnů, jinak vám bude naúčtován standardní měsíční poplatek dle ceníku. Zkušební dobu raději zrušte s předstihem, požadavek může být zpracován s prodlevou. Netflix se vám tři dny před koncem tohoto období připomene.
 • Jak získat zkušební období?
  Na stránce Netflix vyberte možnost Free for 30 days. Dále se proklikejte k registraci, kde zadáte svůj mail a heslo. Následně registraci potvrďte a užívejte si měsíc sledování zdarma.
 • Přejít na Netflix
Filmy online zdarma 2020 | © HBO GO

4 HBO Go

HBO Go je platforma soustřeďující se především na seriálovou tvorbu, najdete zde nejnovější epizody seriálů, a to především zahraničních. Na vše se můžete dívat v chytré televizi, v počítači nebo také v telefonu. Ve videotéce si u seriálů a filmů sami určíte, jestli je chcete sledovat v češtině, nebo v originálním znění s titulky. HBO Go je zpoplatněná služba, můžete ji však vyzkoušet na měsíc zdarma. Poté předplatné jednoduše zrušíte, nebo v něm budete pokračovat za 129 Kč měsíčně.

 • Zkušební doba zdarma 30 dnů
  Na hlavní stránce klikněte na položku “Vyzkoušet HBO Go“. Poté si vytvořte svůj účet, zadejte platební údaje a měsíc videotéku využívejte, před skončením doby své předplatné zrušte, aby vám nebyla naúčtována měsíční sazba. Zrušení účtu není zpoplatněno. Během zkušebního období můžete obsah sledovat až na pěti zařízeních.
 • Seriály
  Výběr seriálů na HBO Go je vynikající. Najdete zde všechny aktuální seriálové hity – Hra o trůny, Příběh služebnice, Westworld, temný případ, Živí mrtví, Fargo, Teorie velkého třesku a mnoho dalších. HBO Go obsahuje více než 6 200 dílů nejrůznějších seriálů.
 • Filmy
  Na HBO Go najdete více než 800 filmů, dokumentů a dětských pořadů. Vybírejte z různých žánrů, k mání jsou Avengers, Hvězdné války, ale třeba i české filmy (Úsměvy českých mužů…)
 • Děti
  Speciální sekce je tu také pro děti, která je napěchovaná dětskými animovanými filmy a seriály všeho druhu. Vyberou si mladší i starší děti.
 • Přejít na HBO Go
Filmy online zdarma 2020 | © Filmy v češtině

5 YouTube kanál “Filmy v češtině”

Zajímavým projektem jsou i “Filmy v češtině”, který vznikl na YouTube. Na této stránce můžete bezplatně sledovat celé filmy s českým dabingem. Jedná se především o filmy béčkové, oscarové snímky zde nenajdete, i tak jde ale o solidní výběr oddechových filmů. Vedle celých filmů se zde nachází i trailery.

Všechny filmy na tomto kanále jsou zdarma, jelikož jsou licencovány díky reklamám, těm se tedy, jako i v jiných případech, nevyhnete.

 • Filmy dle žánrů
  seznamech videí najdete seřazené filmy dle žánrů, vyberte si žánr horor, drama, akční, komedie, fantasy, válečné a další. Na výběr jsou i filmy pro děti (Pat a Mat ve filmu…)
 • Přejít na Filmy v češtině
Filmy online zdarma 2020 | © TV Nova

6 Nova VOYO

Nova Voyo je prezentována jako největší videotéka svého druhu v České republice. V její knihovně najdete více než 2000 filmů a seriálů všech žánrů, a to českých i zahraničních. Mimo to můžete sledovat také pořady z produkce TV Nova, které jste nestihli na televizních obrazovkách (Masterchef, The Voice Československo, Výměna manželek atd.), ale najdete zde i pořady, které v televizi vysílány nebyly.

 • Zkušební doba zdarma na 7 dnů
  Máte týden volno a chcete ho strávit sledováním filmů? Vyzkoušejte Nova Voyo, pro nové uživatele je prvních 7 dní k vyzkoušení zdarma. Předplatné můžete kdykoliv během 7 dnů bez poplatků ukončit.
 • Jak získat zkušební období?
  Stačí se zaregistrovat, přejít do svého nového profilu a kliknout na odkaz VYZKOUŠEJTE PŘEDPLATNÉ. Pokračujte dále na Vyzkoušejte prvních 7 DNÍ ZDARMA. Nezapomeňte však své předplatné zrušit před uběhnutím zkušební doby (doporučeno je minimálně 5 minut předem), jinak vám bude automaticky po uplynutí zkušebního období aktivováno plné předplatné za 159 Kč/měsíc. Podrobný postup, jak předplatné ukončit, najdete v návodu na Nova Voyo.
 • Omezený výběr
  Výběr je v rámci zkušební doby omezený. Během zkušební doby můžete přehrávat pouze videa označené zelenou ikonou. V rámci zkušební doby nelze přehrávat většina sportovního obsahu.
 • Přejít na Nova VOYO
Filmy online zdarma 2020 | © Filmy česky a zadarmo

7 YouTube kanál “Filmy česky a zadarmo”

Filmy česky a zadarmo jsou dalším legálním filmovým kanálem na YouTube, tento kanál vytváří společnost Magic Box a obsahuje několik desítek filmů. Stejně jako kanál Filmy v češtině nabízí i tento kanál filmy bezplatně a legálně. Filmy jsou však opatřeny reklamami.

Pokud sledujete a stahujete filmy online, nezapomeňte používat antivirus.

>