Filmy online zdarma 2024: 13 webů, kde je můžete sledovat legálně v češtině

Pavlína Lindová
Publikováno 12. prosince 2023
 • Na internetu můžete sledovat filmy i seriály zdarma, aniž byste se museli proměnit v piráta
 • Legálně je nabízí třeba webové stránky televizních stanic nebo distribuční společnosti
 • Skrblík pro vás má 13 tipů na takové stránky, filmy jsou v češtině
 1. Filmy online zdarma 2024 | © Česká televize

  iVysílání.cz

  iVysílání je bezplatný internetový videoarchiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT sport, ČT art a ČT:D.

  Knihovna iVysílání obsahuje širokou škálu pořadů, seriálů a dokumentů s nejrůznější tematikou pro dospělé i děti. V knihovně můžete vyhledávat dle témat a žánrů nebo si všechna videa seřadit dle názvu od A do Z.

  Seriály

  Fanoušky seriálů potěší možnost sledování českých počinů jako Vyprávěj, Chalupáři, Osada, Zločiny Velké Prahy, OKTOPUS a další. Nechybí zde ani zahraniční seriály, jedná se např. o seriál Marie Antoinetta, Hercule Poirot, Sherlock Holmes či Případy detektiva Murdocha.

  Pořady

  V knihovně jsou také dostupné veškeré pořady a magazíny, které byly na ČT odvysílány. Mezi nejznámější patří např. Toulavá kamera, Objektiv, Všechnopárty, AZ kvíz, Události, Sama doma, 13. komnata a jiné.

  Dokumenty

  Zajímavou volbou jsou i odvysílané dokumenty jako např. Letecké katastrofy, Zázraky přírody nebo Trabantem jižní Amerikou.

  Filmy

  V sekci filmy najdete mnoho českých a zahraničních filmů, dostupné jsou také české pohádky, a to hrané i animované.

  Sledování všech videí na iVysílání je zcela zdarma.

 2. Filmy online zdarma 2024 | © TV Prima

  Prima+

  Ve videoarchivu Prima+ je možné bezplatně sledovat online seriály, pořady, filmy a dokumenty odvysílané na stanicích Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima KRIMI, Prima LOVE a Prima ZOOM. Videotéku najdete v hlavním menu stránek “Pořady z TV”.

  Registrace

  Stačí se zaregistrovat a po vytvoření svého účtu můžete začít videa sledovat. Pro nepřihlášené uživatele je nabídka omezená. Registrace je zcela zdarma, bezplatné sledování obsahuje reklamy.

  Seriály a pořady

  V této sekci najdete nejrůznější české i zahraniční seriály, které byly vysílány na některé ze stanic Prima (ZOO, Slunečná, Temný kraj, Krejzovi, Modrý kód,…). Dále knihovna obsahuje oblíbené pořady z produkce FTV Prima (Ano, šéfe, Jak se staví sen, Máte rádi Česko, Prostřeno,…).

  Filmy

  Další sekcí jsou filmy, zde najdete všechny žánry od akčních filmů až po dokumentární, stačí si vybrat. Výběr filmů je závislý na aktuálním vysílání.

  Prima+ Premium

  Jako tomu bylo dříve u Prima Play, veškerý obsah na Prima+ již není celý zcela zdarma. Avšak pro sledování pořadů aktuálně vysílaných v TV je dostačující. Pro předpremiéry a Prima+ ORIGINALS si musíte zaplatit Prima+ premium.

 3. Filmy online zdarma 2024 | © Filmy v češtině

  YouTube: Filmy v češtině

  Zajímavým projektem jsou i “Filmy v češtině“, kde můžete bezplatně sledovat celé filmy s českým dabingem. Jedná se především o filmy béčkové, oscarové snímky zde nenajdete, i tak jde ale o solidní výběr oddechových filmů. Vedle celých filmů se zde nachází i trailery.

  Všechny filmy na tomto kanále jsou zdarma, jelikož jsou licencovány díky reklamám, těm se tedy, jako i v jiných případech, nevyhnete.

  Filmy dle žánrů

  V seznamech videí najdete seřazené filmy dle žánrů, vyberte si žánr horor, drama, akční, komedie, fantasy, válečné a další. Na výběr jsou i filmy pro děti (Pat a Mat ve filmu,…).

 4. Filmy online zdarma 2024 | © TV Nova

  VOYO

  VOYO se prezentuje jako největší videotéka svého druhu v České republice. V její knihovně najdete více než 2 000 filmů a seriálů všech žánrů, a to českých i zahraničních. Mimo to můžete sledovat také pořady z produkce TV Nova, které jste nestihli na televizních obrazovkách (Ulice, Masterchef, Výměna manželek, Love Island atd.), ale najdete zde i pořady, které v televizi vysílány nebyly.

  Zkušební doba zdarma na 7 dnů

  Máte týden volno a chcete ho strávit sledováním filmů? Vyzkoušejte VOYO, pro nové uživatele je prvních 7 dní k vyzkoušení zdarma. Předplatné můžete kdykoliv během 7 dnů bez poplatků ukončit.

  Jak získat zkušební období?

  Stačí SE na VOYO zaregistrovat a kliknout na “Vyzkoušejte 7 dní zdarma”. Nezapomeňte však své předplatné zrušit před uběhnutím zkušební doby (doporučeno je minimálně 5 minut předem), jinak vám bude automaticky po uplynutí zkušebního období aktivováno plné předplatné za 159 Kč/měsíc. Podrobný postup, jak předplatné ukončit, najdete v návodu na VOYO.cz.

  Omezený výběr

  Výběr je v rámci zkušební doby omezený. Během zkušební doby můžete přehrávat pouze videa označené zelenou ikonou. V rámci zkušební doby nelze přehrávat většinu sportovního obsahu.

 5. Filmy online zdarma 2024 | © Filmy česky a zadarmo

  YouTube: Filmy česky a zadarmo

  Filmy česky jsou dalším legálním filmovým kanálem na YouTube, tento kanál vytváří společnost Magic Box a obsahuje několik desítek filmů. Stejně jako kanál Filmy v češtině nabízí i tento kanál filmy bezplatně a legálně. Filmy jsou však opatřeny reklamami.

  Seznam videí

  Najdete zde mnoho žánrů včetně těch pro děti. Filmy jsou zde jak české, tak i zahraniční s českým dabingem.

 6. Filmy online zdarma 2024 | © Česká filmová klasika

  YouTube: Česká filmová klasika

  Českou filmovou klasiku ve vysoké kvalitě, legálně a zdarma najdete na kanálu YouTube. Autorem projektu je Národní filmový archiv, který ve spolupráci se Státním fondem kinematografie, společností DILIA a Blue Sky Distribution, zpřístupňuje české filmy.

  Nabídka filmů není bohužel nikterak veliká, neboť Česká filmová klasika v současné době pracuje na vyřešení smluvního vztahu s Národním filmovým archivem.

 7. Filmy online zdarma 2024 | Kinobox

  Kinobox

  Kinobox je rozsáhlá filmová databáze, najdete zde žebříčky nejlepších filmů a seriálů, filmové a seriálové novinky, co se právě hraje v kinech, a především celé filmy ke zhlédnutí zdarma.

  Celkem je dostupných více než 400 filmů, a to jak z české, tak zahraniční produkce. Z českých stojí za zmínku třeba Samotáři, Musíme si pomáhat, V síti nebo Jedna ruka netleská, ze zahraničních pak Všemocný, Kick-Ass, Iluzionista nebo Expendables: Postradatelní.

 8. Filmy online zdarma 2024 | © Filmtoro

  Filmtoro: Vyhledávač filmů

  Filmtoro je sofistikovaný vyhledavač filmů. Na jednom místě zjistíte, kde si lze konkrétní film či seriál pustit a kolik to bude stát, případně kde je k dispozici zdarma. Zobrazují se jak streamovací služby VOYO, Prima+, Netflix, HBO MAX, Disney+, ČT, Apple TV+, Amazon Prime, tak půjčovny O2TV, Google Play, iTunes a další.

  Filmy a seriály podle žánru, roku či země

  Vyhledat si můžete konkrétní titul, případně si vyfiltrovat nabídku podle individuálních parametrů. Nechybí oddělená nabídka filmů. seriálůdokumentů.

 9. Filmy online zdarma 2024 | © YouTube

  YouTube: Filmy pro děti a mládež

  Na tomto kanále najdete převážně pohádky a seriály, které jsou vhodné pro děti a dospívající. To samozřejmě neznamená, že ho nemůžete využít. Ke zhlédnutí je tam například pohádka Dešťová víla, která rozhodně stojí za vidění.

 10. Filmy online zdarma 2024 | © YouTube

  YouTube: Dingy.cz

  Další, spíše dětský kanál je Dingy.cz. Na něm najdete převážně dětské seriály pro nejmenší. Dal by se přirovnat k takovému Minimaxu. K vidění jsou díly Ovečky Shaun, Cam a Leon, Mazané kočky a další.

 11. Filmy online zdarma 2024 | © DaFilms

  dafilms.cz

  Portál dafilms není vyloženě zdarma, ale nedá nám vám ho nepředstavit. Jedná se o online kino hraných, dokumentárních a animovaných filmů. Buď si můžete koupit předplatné, které stojí 145 Kč měsíčně, nebo si zakoupit jednotlivé filmy. Cena za film není nijak vysoká a věřte, že u spousty dokumentů opravdu stojí za to ji zaplatit. Cena jednotlivého filmu je 80 korun za přehrání. Všechny filmy jsou vysílány v plné kvalitě.

  Dafilms nabízí zajímavé dokumenty z celého světa a několikrát ročně spolupracuje i s celosvětovými filmovými festivaly, jejichž filmy promítá na portálu.

  Živé diskuze

  Krom filmů se můžete zúčastnit i živých diskuzí s předními režiséry či dramaturgy.

 12. Filmy online zdarma 2024 | © Aerovod

  KVIFF.TV

  KVIFF.TV (dříve Aerovod) je filmová platforma s knihovnou více než 700 filmů vybraných dramaturgickým týmem karlovarského festivalu, a to vše ve spolupráci se společností Aerofilms.

  KVIFF.TV nabízí všechny možné žánry. Kromě filmů se můžete podívat také na bonusové materiály a původní pořady.

  Měsíční předplatné stojí 160 Kč.

 13. Filmy online zdarma 2024 | © HBO MAX

  HBO MAX (dříve HBO GO)

  HBO MAX je platforma soustřeďující se především na seriálovou tvorbu, najdete zde nejnovější epizody seriálů, a to především zahraničních. Na vše se můžete dívat v chytré televizi, v počítači nebo také v telefonu. Ve videotéce si u seriálů a filmů sami určíte, jestli je chcete sledovat v češtině, nebo v originálním znění s titulky. HBO Go je zpoplatněná služba za 199 Kč měsíčně.

  Seriály

  Výběr seriálů na HBO MAX je vynikající. Najdete zde všechny aktuální seriálové hity – Hra o trůny, Příběh služebnice, Westworld, Temný případ, Roky a roky, Živí mrtví, Fargo, Teorie velkého třesku a mnoho dalších. Každý měsíc je knihovna HBO MAX obměňována a přibývá do ní nový obsah.

  Filmy

  Na HBO MAX najdete také filmy, dokumenty a dětské  pořady. Podívat se můžete všechny díly Pána prstenů, Hobita, Muže v černém, Sherlocka Holmese nebo Harryho Pottera.

  Děti

  Speciální sekce je tu také pro děti, která je napěchovaná dětskými animovanými filmy a seriály všeho druhu. Vyberou si mladší i starší děti.

 14. Filmy online zdarma 2024 | © Stream

  Stream.cz

  Stream nabízí široký výběr filmů zdarma. K dispozici jsou české klasiky, ale i krátkometrážní filmy. Kromě filmů se můžete pokochat i trailery nebo filmovými recenzemi. Pokud tedy váháte, zda se na nějaký film podívat, zkuste nejdřív najít trailer nebo recenzi.

  Filmy zde zhlédnete zcela zdarma.


Z
Zuzka 13.09.2023 – 06:42

Článek je skvělý a celý ,,Skrblík" je úžasná věc, výborný užitečný nápad👍.

Odpovědět

M
Michal 13.09.2023 – 10:13

Díky za pěkný souhrn, ještě bych přidal: 1) Youtube kanál Tomáše Vorla který svého času rezignoval na internetové pirátství a umístil sem většinu svých filmů https://www.youtube.com/@VORELFILMofficialchannel 2) Youtube kanál Bonton filmu https://www.youtube.com/@KoukeYTecelefilmyzdarma 3) oficiální kanál Youtube s možností zakoupení filmů za ceny jako na DaFilms nebo KVIFF https://www.youtube.com/channel/UCChkKMTn53W22EEEf_0UIfA Na hraně legálnosti je pak třeba stránka https://dokumenty.tv/ která na jednom místě odkazuje na spoustu dokumentárních filmů z jiných stránek.

Odpovědět

D
Dalibor 03.11.2023 – 00:02

Ahoj lidi Nejlepší neaplikaci🤣je prehrajto.cz úžasná možnost koukat na filmy pořad a užívám od roku 2016 bez jediného problému a je tam na 99.99% fšeckooo🤣🍀vše ostatní je👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾akorát musíte vědět co chcete není tam nabidka(katalog)🙃😔🙂AHOJ

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.