únor 2020

Slevové kódy Generali Česká Pojišťovna únor 2020

Rating: 9 (119 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Společnost Generali se zabývá pojištěním osob, majetku a odpovědnosti. Pojistit se můžete online nebo v některé z více než 20 poboček po celé České republice. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny pro Generali.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Generali Česká Pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 779 dny Cestovní pojištění Generali se slevou 15 %

Jak ušetřit Generali Česká Pojišťovna 2020

Generali pojišťovna

Generali pojišťovna se řadí mezi jednoho z největších světových pojistitelů a je součástí skupiny Generali. O 72 milionů klientů se stará 76 tisíc zaměstnanců. Své přední místo si drží i v České Republice. Otevření první pobočky Assicurazioni Generali  v Praze se datuje již k roku 1832. Poté v roce 1920 následovalo zdejší působení pojišťovny Moldavia Generali a v roce 1939 dochází ke sloučení s pojišťovnou Sekuritas. Její úspěšné působení v České republice bylo ukončeno v roce 1945 na základě dekretu prezidenta republiky, který pojednával o znárodnění soukromých pojišťoven. Avšak v roce 1993 Generali oslavila svůj návrat do České republiky a v roce 1995 došlo ke změně právnického statutu na akciovou společnost. Další významnou událostí byl vstup do Generali PPF holding. V jejich nabídce naleznete široký pojistný program, kde osobní a kvalifikovaný přístup je samozřejmostí.

Využijte služeb Generali pojišťovna se slevouvyužitím slevových kódů Generali pojišťovna.

Služby, které Generali pojišťovna nabízí

Služby, které nabízí Generali pojišťovna jsou opravdu rozmanité, kde profesionální řešení je standardem.

Cestovní pojištění

Jednou ze služeb, které Generali pojišťovna nabízí, je nabídka cestovního pojištění. Máte možnost sjednat tuzemské pojištění, ale i pojištění do zahraničí. Cestovní pojištění můžete sjednat již od částky 13 Kč.

Pojištění vozidel

Zde můžete vybírat z nabídky, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Stačí Vám pouze základní pojištění nebo raději chcete komplexní ochranu? To vše Generali pojišťovna nabízí. S povinným ručením nebo havarijním pojištěním od Generali pojišťovna budete jezdit klidněji.

Pojištění odpovědnosti

Určitě jste již slyšeli o „pojistce na blbost“ jak se této pojistce lidově říká. Pojištění odpovědnosti občanů nebo profesní odpovědnosti Vám pomůže, pokud způsobíte škodu někomu jinému.

Pojištění život a úraz

Vybírat můžete z mnoha variant, kde Vám s pojistkou na míru pomůže kvalifikovaný poradce. Ochraňte sebe i své blízké.

Pojištění domácnosti

Pojistka, která ochrání Vaši nemovitost nebo vybavení domácnosti ať už před zloději nebo přírodními živly, kde navíc jako bonus je domácí asistence zdarma.

Pojištění individuálních rizik

Jedná se o pojištění specifických potřeb nejen velkých firem. Pojistka se může zaměřit například na průmyslová nebezpečí nebo přepravované zboží.

Generali pojišťovna nabízí osobní přístup a tak máte možnost si uzpůsobit pojistné přímo na míru a díky tomu budete platit opravdu jen za to, co skutečně potřebujete.

Generali pojišťovna slevy a akce, které pořádá

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Generali pojišťovna, včetně několika tipů a rad jak výhodně sjednat pojištění a s Generali pojišťovna ušetřit.

Například u cestovního pojištění nebo pojištění vozidel máte možnost ušetřit s Generali pojišťovna, jestliže si sjednáte pojištění on-line. U cestovního pojištění máte možnost s Generali pojišťovna ušetřit 15 % při sjednání on-line a u pojištění vozidel nabízí Generali pojišťovna slevu 20 % při sjednání on-line. U pojištění odpovědnosti také s Generali pojišťovna ušetříte čas, protože máte možnost si spočítat pojistné on-line a poté ho uzavřít s poradcem.

Facebook a ostatní sociální sítě

Sledujte Generali pojišťovna na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Generali pojišťovna, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak sjednat pojištění a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Generali pojišťovna

Pokud potřebujete sjednat pojištění u Generali pojišťovna máte mnoho možností jak na to. Kompletní informace naleznete na internetových stránkách www.generali.cz. Máte zde možnost kontaktovat poradce, případně využít chatu, který stránky nabízí a navíc zde naleznete veškerá důležitá čísla, e-maily a seznam poboček včetně kontaktů. Navíc pokud máte rádi pohodlí domova nebo Vás například dohnal předcestovní shon, máte možnost sjednat cestovní pojištění nebo povinné ručení on-line a navíc tak s Generali pojišťovna ušetřit. Pojištění odpovědnosti sice nelze sjednat kompletně on-line, ale můžete alespoň využít jejich kalkulačky a poté se s poradcem spojit. Pro pomoc s pojištěním samozřejmě také můžete kontaktovat svého osobního ověřeného finančního poradce, který má služby Generali pojišťovna v nabídce.