květen 2024

7x Generali Česká Pojišťovna slevový kód na květen 2024

(84 hodnocení)
O obchodu

Společnost Generali Česká Pojišťovna se zabývá pojištěním osob, majetku a odpovědnosti. Pojistit se můžete online nebo v některé z desítek poboček po celé České republice. Na portále Skrblík.cz můžete najít tipy na online slevy a slevové kódy Generali Česká Pojišťovna. Společnost nabízí také výhody pro věrné klienty, rychlé a bezproblémové vyplácení pojistného a mnoho dalších výhod.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Generali Česká Pojišťovna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Generali Česká Pojišťovna slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev7
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Generali Česká Pojišťovna 2024

Společnost Generali Česká Pojišťovna se zabývá pojištěním osob, domácích mazlíčků, majetku a odpovědnosti. Patří pod holding Generali, která spojuje pojišťovací společnosti ve střední a východní Evropě. U nás má dlouholetou tradici a díky spojení dvou společností Generali a České Pojišťovny do jedné se stala Generali Česká Pojišťovna největší pojišťovnou na českém trhu.

Recenze Generali Česká Pojišťovna

Společnost má přes 900 poboček po celé České republice, kde vám zkušení odborníci poradí při řešení vašich specifických požadavků.

Recenze Generali Česká Pojišťovna jsou vesměs pozitivní. Svou důvěru společnosti svěřilo jenom v České republice přes 4 miliony lidí. Velkou výhodou je mezinárodní zázemí, dlouholeté zkušenosti s mnoha klienty, propracovaná nabídka pojištění a rychlá likvidace škod. Jednou z nevýhod může být vyšší cena služeb.

Jak získat promo kód Generali Česká Pojišťovna

Generali Česká Pojišťovna promo kód můžete získat při různých promo akcích nebo jako dárek.

Slevové kódy a další výhody se nabízí hlavně členům Klientského klubu. Abyste se mohli stát členy klubu, musíte si zřídit smlouvu na jeden z hlavních produktů.

Pokud hledáte nějaký slevový kupón Generali Česká Pojišťovna, najdete ho jednoduše také na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Generali Česká Pojišťovna

Slevový kód Generali Česká Pojišťovna uplatníte při sjednání pojištění on-line.

Váš slevový kód stačí zadat do pole určeného pro zadání kódu a potvrdit ho stisknutím tlačítka “Ověřit”. Při sjednávání různých druhů pojištění se může umístění tohoto pole lišit, avšak během vyřizování pojištění na něj rozhodně narazíte.

Generali Česká Pojišťovna

Cashback Generali Česká Pojišťovna

Cashback Tipli10 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženkaaž 10 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 10 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné penízeaž 10 % získat bonus 50 Kč

Internetové portály Tipli, Plná peněženka, Refundo a VratnéPeníze nabízí Generali Česká Pojišťovna cashback ve výši až 10 % z celkové ceny služby.

Pro získání cashbacku se zaregistrujte na jednom z těchto portálů a přes odkaz na jeho stránkách přejděte na stránky společnosti. Tady si sjednáte službu on-line. Poté, co vyřídíte a zaplatíte vaši objednávku, bude portál informován o jejím proběhnutí a připíše vám odměnu na váš účet.

Generali Česká Pojišťovna – jak ušetřit

Generali Česká Pojišťovna slevy se nabízí na sjednání pojištění on-line. Například na úrazové pojištění platí sleva 10 %, na pojištění odpovědnosti 15 % a na cestovní pojištění až 20 %.

Slevy jsou však individuální a záleží na druhu pojištění, které sjednáváte. Například slevy získají studenti, rodiny nebo skupiny při objednání cestovního pojištění.

Generali Česká Pojišťovna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě nesnází můžete kontaktovat společnost na Generali Česká Pojišťovna telefon: 241 114 114 nebo využijte FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Pro asistenci je číslo dostupné non-stop.