SIM karta zdarma s kreditem: Přehled 2024 – O2, Vodafone, T-Mobile…

Petr Novák
Publikováno 20. listopadu 2023
 • Někteří mobilní operátoři nabízí ZDARMA SIM karty včetně počátečního kreditu
 • Máme pro vás jejich přehled a navíc informace, kde si je můžete bezplatně objednat
 • U některých SIM karet dostanete i mobilní data zdarma

Operátoři nabízejí v mnoha případech nejen SIM kartu zdarma, ale také její doručení k vám domů zdarma. Před pořízením této SIM karty si bedlivě přečtěte podmínky pro objednání. Někteří operátoři totiž nabízejí odeslání a doručení zdarma, ale samotná SIM karta je za poplatek.

V našem článku jsme vám představili operátory, kteří kartu nabízí simku zdarma a s předplaceným kreditem. Zároveň uvádíme také ty, které se i za drobný poplatek vyplatí.

 1. SIM karta od Vodafone zdarma

  SIM karta Oskarta zdarmaOskarta byl a nyní znovu je název předplacené SIM karty od Vodafone. Přes internet je možné objednat 1 ks SIM karty zdarma s extra kreditem 10 Kč, doručena bude do poštovní schránky. Další variantou je SIM karta s extra kreditem 100 Kč s doručením na dobírku za 100 Kč.

  Cena za minutu volání do všech sítí je 2 Kč, za odeslanou SMS zprávu zaplatíte 1,50 Kč a za 1 GB přenesených dat dáte 77 Kč. Po první provolané minutě se hovor účtuje po vteřinách. V případě ztráty SIM karty je výměna možná za poplatek 100 Kč.

  • Počáteční kredit 10 Kč s doručením zdarma
  • 1 GB dat za 77 Kč
  • Minimální dobíjená částka 200 Kč
 2. Ochutnávková SIM od T-Mobile zdarma

  SIM karta od T-mobile zdarmaOchutnávkovou SIM kartu od T-Mobile dostanete zdarma s počátečním kreditem 10 Kč. Za dobití kreditu do 30 dní od aktivace získáte 100 Kč bonusového kreditu navíc. Minuta volání u této karty vychází na 4,50 Kč, SMS na 1,90 Kč a MMS je za 4,90 Kč.

  K předplacené kartě lze volitelně dokoupit stejné balíčky jako k TWISTu. Lze si tak předplatit balíček 800 MB dat za 109 Kč, 5 GB (+ 5 GB navíc) za 349 Kč, 10 GB (1 5GB navíc) za 449 Kč nebo 24 GB dat na rok (2 GB na 1 měsíc) za 1 398 Kč.

  • Zdarma kredit 10 Kč s doručením zdarma
  • K prvnímu dobití bonus 100 Kč
  • Nevýhodná sazba pro volání a SMS
 3. SIM karta Kaktus zdarma

  SIM karta Kaktus zdarmaKaktus je virtuální operátor spadající pod T-Mobile, zdarma nabízí předplacenou SIMku s bonusovým kreditem až 500 Kč.

  Základní sazba volání je 2,50 Kč za minutu, 1,50 Kč za SMS zprávu a 1 Kč za přenesený megabajt. Dosáhnout na výhodnější sazby můžete prostřednictvím předplatných balíčků, nejnižší dobíjená částka činí 50 Kč. Svůj předplacený tarif si můžete libovolně seskládat podle toho, jak si ho přejete využívat.

  Bonusový kredit až do výše 500 Kč získáte za první dobití nad 200 Kč. Po prvním dobití tak obdržíte 100% bonus, maximálně tedy 500 Kč.

  • Zdarma kredit 500 Kč
  • Nejnižší dobíjená částka je 50 Kč
  • Hovory jsou účtovány po vteřinách, data po 100 kB
  • Bonusy za dobití
 4. SIM karta od Klokan mobil zdarma

  SIM karta od Klokan mobil zdarmaVirtuální operátor Klokan mobil nabízí zdarma tarifní i předplacenou SIM kartu bez kreditu “Předplacenka”.

  S ní můžete telefonovat a posílat SMS v síti Klokan za 0,60 Kč za minutu. Volání a SMS do ostatních sítí stojí 2,50 Kč. Měsíční poplatek činí 45 Kč. Kredit dobijete jednoduše přes platební bránu nebo příkazem ve vaší bance.

  Podmínkou pro zaslání SIM karty je zaplacení prvního kreditu v minimální výši 200 Kč. Tento kredit bude připsán na objednanou SIM kartu. V objednávce nezapomeňte do poznámky uvést, o jaký tarif budete mít zájem.

  • Získání SIM karty zdarma, přenos vašeho telefonního čísla je také zdarma
  • Kredit je nutné zaplatit předem
  • Minimální částka dobití 200 Kč
 5. SIM karta od O2 zdarma

  SIM karta od O2 zdarmaPředplacená karta GO SIM zdarma, nabízí celkem tři varianty a to GO 1 GB + 50 minut volání na 30 dní do všech sítí, 1,90 Kč za SMS a 50 Kč přednabitý kredit za 179 Kč. Jako oblíbenou volbu O2 nabízí druhou variantu předplacené karty GO 3GB + 100 minut volání do všech sítí + 25 SMS na 30 dní a 50 Kč přednabitý kredit za 299 Kč.

  Získat můžete také třetí předplacenou variantu GO Neomezeně, tedy neomezené volání do všech sítí + 300 MB dat na den. Cena tohoto tarifu je 25 Kč za den. Vy zaplatíte za dny, kdy někomu voláte nebo se připojíte k internetu. Při zvolení této varianty získáte 150 Kč přednabitý kredit.

  SIM kartu od O2 si můžete objednat zdarma, přijde vám poštou. Po aktivaci SIM karty je možné využívat věrnostní program O2 Radosti, se kterým získáte nejrůznější slevy – na nákup elektro zařízení a dalšího zboží. Dále e‑knihy, audioknihy i e‑magazíny získáte se slevou a máte rovněž k dispozici přednostní nákup vstupenek do O2 areny a O2 universa. SIM kartu se tak vyplatí pořídit čistě účelově. Nabídka však má ještě jednu nevýhodu – objednáním SIM karty udělujete O2 souhlas k využívání vašich údajů k marketingovým účelům a k zasílání obchodních sdělení.

  • Možnost využívat program O2 Radosti
  • Každý měsíc nový obsah
  • Objednáním udělujete souhlas k využívání osobních údajů k marketingovým účelům
 6. SIM karta zdarma od ČEZ Mobil

  SIM karta od ČEZ Mobil zdarmaČEZ Mobil využívá síť O2 a ve své nabídce má zajímavý paušální tarif s poplatkem začínajícím na 349 Kč měsíčně. Volání a SMS do všech sítí jsou v ceně, navíc můžete měsíc co měsíc vyčerpat nově až 1,5 GB dat.

  V nabídce jsou i dražší balíčky, které se liší datovým objemem. tyto tarify jsou cenově velmi výhodné. SIM karta je sice zdarma, ale není anonymní, její pořízení je vázáno na občanský průkaz.

  • Volání a SMS do všech sítí za 349 Kč měsíčně
  • Jde o paušální tarif s pravidelným měsíčním poplatkem
  • SIM karta není anonymní – je vázána na občanský průkaz

K čemu využít bezplatnou SIM kartu

SIM karta zdarma obvykle nemívá využití jako primární telefonní číslo. Své chytré využití nicméně má.

Skrblík doporučuje pořídit si SIM kartu zdarma jako záložní a používat ji v internetových registracích, srovnávačích, soutěžích a všude tam, kde je třeba uvést telefonní číslo. Tím, že uvedete právě záložní, se vyhnete nepříjemným a otravným telefonátům z call center. Telefon s náhradní SIM kartou totiž stačí jednoduše vypnout, nebo ztišit vyzvánění.


m
matej 24.01.2023 – 13:21

Ako prosim prebieha dodanie sim kariet v CZ? Je to obycajny list hodeny do schranky, alebo nieco treba podpisovat kurierovi? Dakujem

Odpovědět

D
Dextr 10.02.2023 – 18:55

Zdravím, chybí Vám tam předplacená sim karta od MOBIL.CZ, která je také zdarma vč. 10,-Kč počátečního kreditu i doručení do schránky. :-)

Odpovědět

M
Michal 18.03.2023 – 19:25

Jednu sim kartu

Odpovědět

m
modric 01.04.2023 – 18:59

@matej: @matej: @matej: u kaktusu ti to jenom hodej do schranky, jinde nevim

Odpovědět

H
Hinza 10.05.2023 – 09:44

ČEZ není zdarma

Odpovědět

J
Jan 18.05.2023 – 18:33

Jandunka

Odpovědět

P
Pavel 13.08.2023 – 17:12

zrovna jsem chtěl přejít od Oskarty k Vodafonu, ale ten zde není? že by to byl takový škrt?

Odpovědět

J
Ja 28.08.2023 – 11:14

@Pavel: oskarta = předplacenka Vodafonu :-))

Odpovědět

V
Valentyna 04.01.2024 – 21:24

Takže poskytnete operátorovi svoji adresu a údaje a on s nimi bude moci nakládat jak se mu zlíbí za to, že vám dá sim zdarma? CHápu to snad špatně? Já na tom nic výhodného nevidím. Kdyby bylo možné si sim vyzvednout na pobočce tak to výhodné je ale takhle? budu ráda když mě někdo vyvede z omylu.

Odpovědět

A
Aneta 20.01.2024 – 22:28

Už by se stránka mohla aktualizovat. Půlka odkazů tu nefnguje :-/

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.