Kdo vyrábí nářadí Hecht → Česká značka Hecht se vyrábí v…

Romana Králíková
Publikováno 3. října 2023
 • Hecht je česká značka zahradní techniky.
 • Stojí za ní společnost Hecht Motors s.r.o., která působí například na Slovensku, v Maďarsku, Německu, ale také v Jižní Koreji.
 • Společnost prodává sekačky, křovinořezy, ale také elektrokola Hecht.
 1. Kdo vyrábí náčiní Hecht

  Kdo vyrábí HechtHecht je česká značka nejen zahradní techniky, vyrábí mimo jiné sekačky, vyžínače, křovinořezy, plotostřihy, pily a dalšího zahradního nářadí. Hecht rovněž prodává náhradní díly ke svým produktům. Majitelem ochranné známky je společnost HECHT MOTORS s.r.o. (dříve WERCO spol. s r. o.) z Prahy, majitelé jsou Češi.

  Hecht prodává zahradní techniku ve více než 30 zemích světa včetně Německa, Francie, Itálie, Španělska, Velké Británie nebo Belgie. Tento článek se zaměřuje především na zahradní techniku Hecht.

 2. Kde se vyrábí Hecht

  • Čína
  • Indonésie
  • Malajsie
  • Vietnam
  • Itálie
  • Německo
  • Česká republika
  • Slovensko
 3. Zahradní sekačky Hecht

  Sekačky Hecht mají ergonomické úchyty, možnost nastavení výšky rukojeti a mnohé z nich také tzv. Edge Cutting, díky čemuž lze sekat trávu i podél plotů a zdí.

  Hecht vyrábí ruční, vřetenové, elektrické, motorové, tříkolové, akumulátorové a robotické sekačky. Poslední jmenované si můžete dokonce propojit s vaším telefonem pomocí aplikace a funkce Bluetooth. Výhodou akumulátorových sekaček je tiché sečení bez emisí. Rovněž jsou nezávislé na přívodu elektrické energie – nabít je můžete až po sekání. V nabídce narazíte i na traktorové sekačky.

 4. Vyžínače Hecht

  Vyžínače se používají k posečení zbytků trávy nebo míst, kam se nedá se sekačkou zajet úplně. Kromě elektrických vyžínačů Hecht nabízí motorové a akumulátorové. Stejně jako u sekaček, i akumulátorové vyžínače nedělají hluk a dobít je stačí až po dosečení.

 5. Křovinořezy Hecht

  Křovinořezy se používají jak pro rovné plochy, tak i pro obtížně přístupný terén, například svahy. Na výběr jsou opět elektrické, motorové a akumulátorové.

 6. Plotostřihy Hecht

  Hecht ve svém sortimentu nabízí i plotostřihy, které slouží k zastřihávání živých plot. S plotostřihy Hecht zastřihn ete větší větve i malé větvičky. Vybrané modely mají otočnou rukojeť a i toto nářadí je k dispozici elektrické, motorové či akumulátorové.

 7. Pily Hecht

  Řetězové a okružní (akumulátorové i elektrické) pily Hecht jsou vhodnější na práci kolem domu. Dalším typem jsou pily vyvětvovací , které mají teleskopickou tyč, díky níž lze prořezat koruny stromu. Kolébkové (tzv. cirkulárky) jsou vhodné pro přípravu dřeva do krbu či kamen.

 8. Štípače dřeva Hecht

  Kromě sekery můžete k naštípání dřeva použít štípače. Hecht vyrábí mechanické a motorové, dále se štípače Hecht dělí na vertikální a horizontální.

 9. Sněhové frézy Hecht

  Pro odhrnutí čerstvého sněhu Hecht doporučuje jednostupňové sněhové frézy. S jakýmkoliv sněhem (zmrzlým, i s kusy rampouchů) si poradí dvoustupňové frézy. Sněhové frézy Hecht jsou elektrické, motorové a akumulátorové.

 10. Další produkty značky Hecht

  V sortimentu dále najdete například vysokotlaké čističe, zametací stroje, vozíky, kompostéry, ruční nářadí, potřeby do dílny, topení a klimatizace, zahradní nábytek, grily, závlahové systémy, sauny, venkovní dětské hračky, bazény, ale i chovatelské potřeby či elektrokola.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.