Výpověď smlouvy Vodafone

Veronika Jelínková
Publikováno 15. března 2021

Níže publikovaný vzor výpovědi smlouvy lze použít v případě, kdy Vodafone změní své obchodní podmínky tak, že povedou ke zhoršení postavení zákazníka. Tento postup umožňuje občanský zákoník (Zákon č. 89/2012 Sb.) v § 1818.

Vzor ukončení smlouvy Vodafone je vám k dispozici zdarma, nezapomeňte však změnit údaje o osobě, na kterou je smlouva vedena.

Náležitosti výpovědi smlouvy Vodafone

Výpověď využije zákazník, který zjistí, že společnost Vodafone změnila své obchodní podmínky tak, že povedou k neprospěchu zákazníka.

Forma písemnosti

Výpověď je nejčastěji psáno formou obecného obchodního dopisu.

Nutné náležitosti

  • V záhlaví je uvedeno jméno a adresa žadatele o výpověď a adresa firmy Vodafone
  • informace o tom, že se jedná o výpověď podle §1818, zákona č. 89/2012, Občanský zákoník
  • informace o výpovědi smlouvy, která se váže k danému telefonnímu číslu (uvedeme své číslo) a náš požadavek. Například, že žádáme o převod čísla na předplacenou kartu
  • žádost o zaslání písemného potvrzení o ukončení smlouvy
  • vlastnoruční podpis žadatele

Kam doručit

Výpověď je nutno doručit nejlépe doporučeně na adresu společnosti Vodafone: Vodafone Czech Republic a.s., náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5.

Na co nezapomenout

Výpověď je nutné doručit ještě předtím, než nové obchodní podmínky vstoupí v platnost.

Právní náležitosti

Výpověď je dána v souladu s §1818, zákona č. 89/2012, Občanský zákoník

Náhled vzoru objednávky

Eduard Skrblík
Zanzibarská 208/11
102 00 Praha 2

Vodafone Czech Republic a. s.
náměstí Junkových 2
155 00 Praha 5

Praha 30. března 2023

Výpověď smlouvy dle § 1818, zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

Vážení,

tímto dopisem Vám k dnešnímu dni vypovídám “Smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek a poskytování služeb elektronických komunikací” vázanou k telefonnímu číslu 777 123 456 a k zákazníku Eduardu Skrblíkovi, bytem Zanzibarská 208/11, Praha 2, 102 00.

Důvodem podání výpovědi je nesouhlas se změnou obchodních podmínek vedoucích k mému horšímu postavení po 13. září 2022. Zároveň tímto žádám o převod zmíněného telefonního čísla na předplacenou kartu a zároveň o písemné potvrzení ukončení smlouvy zaslané doporučeně na výše uvedenou adresu.

S pozdravem

(podpis)
Eduard Skrblík

Vzor “Výpověď smlouvy Vodafone” zdarma ke stažení

Vzor objednávky je vám k dispozici zdarma ke stažení.

Stáhnout zdarma výpověď smlouvy Vodafone


F
Fiedlerová 20.02.2019 – 00:06

Dobrý den Letos 23 dubna mi končí dvouletá smlouva na Vodafone internet,..Poslala jsem psaný výpovědní text na A4 ,psaný propis, tužkou. Výpověď jsem poslala 18.2 t.r. s dodejkou . Smlouva byla uzavřena na 2 roky 24.4.2017 Jelikož jsem již pokročilejšího věku,tak bohužel nedokáži ani vyplnit, natož ofotit a potom poslat poštou. Ani k tomu nemám žádné zařízení.Bohužel nemám nikoho,kdo by mě ty věci zařídil,jde mi o to, zdali je moje výpověď v souladu se zákonem, nějaká čísla jsem do smlouvy uvedla, včetně čísla smlouvy.. Těm mnoha číslům vůbec nerozumím. 19.2 /den nato,mě Vodafon napsal v SMS slovo /TEXT, telefon uveden nikdo nebral.Již jsem dnes napsala i dotaz na ČTÚ,.. Když jsem na pobočce podepsala smlouvu,tak jsem žádný přihlašovací formulář také nemusela vyplňovat. ..Jde mi prosím o čas.Již mám nový internet, zatím od loňského listopadu za 0 korun,od května t.r. budu muset uskutečňovat platbu dle smlouvy. Děkuji Fiedlerová Irena

Odpovědět

Petr Novák
Petr Novák redaktor Skrblíka 20.02.2019 – 10:16

Dobrý den, udělejte si dneska procházku do Vodafonu do Futura a smlouvu tam vypovězte. To bude nejjednodušší. Nenechte se ukecat do aktivace smlouvy, kterou nechcete. :)

Odpovědět

NJ
Nápravník Jiří 23.07.2019 – 19:28

Smlouvu nemám,ale musíme pořád platit,když to číslo už neplati.Byl jsem tam několikrát,ale za trest pustily i internet .Ten člověk je postižený a neumí obsluhovat mobil obsluhovat.Když nezaplatíme vyhrožují upomínkama a excekucí.

Odpovědět

Napsat komentář

Další vzory z kategorie Vodafone


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás