květen 2024

3x Ergo Interiér slevový kód na květen 2024

(48 hodnocení)
O obchodu

Nakupte kvalitní a ergonomický nábytek do dětských pokojů, kanceláří nebo do vaší pracovny v e-shopu nebo kamenné prodejně Ergo Interiér. Slevy Ergo Interiér nabízí na své produkty například při platbě kartou. Další akce a slevové kódy na produkty Ergo Interiér najdete na portále Skrblík, který vám pomáhá šetřit. K dispozici je od Ergo Interiér doprava zdarma při splnění obchodncíh podmínek, abyste ušetřili, můžete také použít funkci cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Ergo Interiér jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Ergo Interiér slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Ergo Interiér 2024

Obchod Ergo Interiér je prodejcem nábytku a pomůcek ergonomického charakteru. V sortimentu naleznete židle, křesla, stoly, dětský a kancelářský nábytek a různé ergonomické pomůcky. Řadu výrobků si před zakoupením můžete vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v kamenné prodejně na adrese: Pod Dálnicí 959/5, 141 00 Praha 4.

Ptáte se, jak ušetřit na Ergo Interiér? Určitě se před nákupem podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Ergo Interiér nebo zda neprobíhá jiná zajímavá slevová akce. Obchod poskytuje předprodejní servis. To znamená například, že 3D návrhy v rámci objednávky máte zdarma.

Ergo Interiér slevy najdete na hlavní stránce e-shopu, kde jsou aktuální slevové akce a nové produkty. Slevu 2 % z ceny zboží také získáte, pokud si při nákupu zboží vyberete platbu kartou online. Pokud nakoupíte nad 3 000 Kč nebo si zboží osobně vyzvednete, čeká na vás Ergo Interiér doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón Ergo Interiér

Víte, jak získat slevový kupón Ergo Interiér? Podívejte se na hlavní stránku webu, zda e-shop nepořádá slevovou akci. Můžete o nich být, ale informováni také skrze odběr newsletteru zde na portálu Skrblík.

Pro další informace sledujte facebookový profil obchodu. Slevové kupóny nezískáte během akce Ergo Interiér Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Jak uplatnit slevový kód Ergo Interiér

Slevový kód Ergo Interiér

Slevový kupón Ergo Interiér vložíte do políčka v prvním kroku v košíku, které se vám zobrazí po kliknutí na text “Vložit kupón/kód”. K uplatnění stačí kliknout na “Vložit” a příslušná sleva se vám následně odečte.

Slevové kódy Ergo Interiér bývají omezeny časovým horizontem a mohou se vztahovat pouze na konkrétní typ zboží či výši objednávky. Zpravidla také neplatí na akční produkty.

Cashback Ergo Interiér

Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč

Ergo Interiér Cashback vám přináší portály Tipli, Refundo a Plná Peněženka. Pokud se u nich zdarma zaregistrujte a nakoupíte přes odkaz portálu ve vybraném e-shopu, získáte peníze zpět. Portál Vratné peníze cashback pro Ergo Interiér momentálně nenabízí.

V případě e-shopu Ergo Interiér se jedná o až 3 % zpět z částky vaší objednávky.

Ergo Interiér slevy – výprodeje, Black Friday…

Pokud hledáte Ergo Interiér slevy, podívejte se na hlavní stránku e-shopu. Zde se nachází aktuální slevové akce a nové produkty. Slevu 2 % z ceny zboží také získáte, pokud si při nákupu zboží vyberete platbu kartou online.

Obchod poskytuje předprodejní servis. To znamená například, že 3D návrhy v rámci objednávky máte zdarma. Pokud tedy potřebujete poradit s výběrem či dispozičním uspořádáním nábytku, obraťte se na Ergo Interiér. Řadu výrobků si můžete před zakoupením vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti na kamenné prodejně v Praze.

Pro firmy je tu další výhodná služba – židle a některé další výrobky si lze na několik dní zapůjčit a otestovat, a to s tím, že vám je obchod přímo na určené místo doveze. Neušetříte bohužel během Ergo Interiér Black Friday, protože obchod tuto akci nepořádá.

Ergo Interiér doprava zdarma a cena poštovného

Ergo Interiér doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 3 000 Kč a při převzetí zboží na pražské pobočce. K doručení balíčku je vybrána doprava podle velikosti produktů:

  • přepravní společnost PPL nebo FOFR za 150 Kč – zboží, které není nutné přepravovat na paletě nebo které je dodávané přes Ergo Express
  • doprava na paletě službou PPL Sprint (nadrozměrné zboží)
  • přepravní vozy e-shopu Ergo Express (větší zakázky nebo vybrané produkty) – cena stanovena individuálně podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km
  • osobní odběr na prodejně v Praze – zdarma (adresa: Pod Dálnicí 957/5 Praha 4)

Pokud si zboží chcete osobně vyzvednout, je to možné od pondělí do čtvrtka v čase 16 až 18 hodin. Dají se sjednat i jiné termíny. Objednávku zaplatíte online kartou, bankovním převodem, hotově nebo kartou na prodejně nebo si připlatíte 50 Kč za dobírku. V případě platby kartou získáte slevu 2 %.

Ergo Interiér vrácení zboží

Ergo Interiér vrácení zboží je možné do 14 dnů od obdržení objednávky. Vyplňte si formulář Odstoupení od smlouvy, ve kterém uveďte bankovní spojení, datum nákupu nebo číslo smlouvy/prodejního dokladu. Dokument odešlete elektronicky na e-mail obchod@ergo-interier.cz nebo přiložte k zabalenému zboží, které zašlete na adresu:

ERGO INTERIER, s.r.o.
Pod dálnicí 959/5
141 00 Praha

Peněžní prostředky vám e-shop navrátí do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy na bankovní účet, který jste uvedli v příslušném formuláři.

Ergo Interiér reklamace 2024

Ergo Interiér reklamace se dají uplatnit ve 24měsíční záruční době nebo v době použitelnosti uvedené v reklamě, na obalu zboží nebo v připojeném návodu. U většiny produktů ale obchod nabízí nadstandardní záruku v délce 3 až 6 let. V této lhůtě máte nárok na odstranění vady dodáním věci nové, opravu, přiměřenou slevu z kupní ceny, nebo odstoupení od kupní smlouvy a vrácení tak plné částky produktu zpět.

Reklamaci uplatněte bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku, a to vyplněním Reklamačního listu, kam uvedete číslo faktury, kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace. Dokument odešlete elektronicky na e-mail obchod@ergo-interier.cz nebo přiložte k zabalenému zboží, které zašlete na adresu:

ERGO INTERIER, s.r.o.
Pod dálnicí 959/5
141 00 Praha

E-shop rozhodne o reklamaci zpravidla do tří pracovních dnů, nejpozději však do 30 dnů od jejího uplatnění.

Ergo Interiér kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Ergo Interiér slouží pro vaše dotazy na telefonním čísle 241 485 797. Ke kontaktování obchodu lze využít také Ergo Interiér e-mail obchod@ergo-interier.cz.

Kamennou prodejnu Ergo Interiér, kde si zboží můžete vyzvednout nebo přímo zakoupit najdete na adrese:

Pod Dálnicí 959/5
141 00 Praha 4