, Florabest | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Florabest

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Sada hliníkových židlí Florabest

Lidl nabízí v akci sadu hliníkových židlí Florabest v různých provedeních. Díky dlouhé životnosti jsou vhodné na balkon, terasu nebo do zahrady. Hliníkové židle Florabest mají opěrky rukou z impregnovaného tvrdého dřeva a lehkou hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním. Oboustranný pletený materiál imituje ratan a přináší vysoký komfort sezení. Vpředu jsou protiskluzové nohy šetrné k podlaze. Nosnost židle je až 110 kg. Použité […] Celý článek »

Polohovací lehátko z umělého ratanu Florabest

Lidl nabízí v akci polohovací lehátko z umělého ratanu Florabest s pevnou ocelovou konstrukcí, které je ideální na zahradu, terasu nebo balkon. Opěradlo je polohovatelné v pěti úrovních, součástí balení jsou měkké polstrované podušky s dodatečnou hlavovou poduškou, které skvěle drží díky upevňovacím páskám v hlavové a nožní části. Polohovací lehátko Florabest lze složit pro úsporu místa, poduška se dá uschovat v lehátku. […] Celý článek »

Zahradní pohovka s přístřeškem Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní pohovku s přístřeškem Florabest, která je ideální na zahradu, terasu nebo balkon. Tvoří ji velká a pohodlná plocha k ležení s pohodlnou matrací a čtyřmi polštáři. Přístřešek je individuálně nastavitelný, se snadným otevíráním a zavíráním díky podpěrným pneumatickým pružiná. Samostatná podnožka dává možnost uložení s poduškou, kterou lze použít také jako stůl. Pohovka je pevná a odolná vůči vlivům […] Celý článek »

Sada hliníkového zahradního nábytku Florabest (3dílná)

Lidl nabízí v akci sadu hliníkového zahradního nábytku Florabest, kterou tvoří tři kusy – jeden hliníkový skládací stůl s deskou z tvrdého dřeva a dvě hliníková polohovací křesla. Výhodou sady je pevnost a odolnosti vůči vlivům počasí a snadná údržba. Stůl má desku z impregnovaného tvrdého dřeva a rám z hliníku s práškovým lakováním. Úspora místa je zajištěna díky složení, plusem je snadné přenášení a skládací […] Celý článek »

Dvojité zahradní lehátko Florabest

Lidl nabízí v akci dvojité zahradní lehátko Florabest, které je zásluhou textilního potahu pohodlné a odolné proti vlivům počasí a UV záření. Dvojité zahradní lehátko Florabest nabízí velkou ložnou plochu a nastavitelnou sluneční clonu pro optimální stínění. Jeho součástí je pohodlný šíjový polštář a dvě kolečka pro pohodlný transport, nerezavějící ocelová konstrukce vyniká vysokou stabilitou. Lehátko má dvě protiskluzové nohy […] Celý článek »

Zahradní sedací souprava Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní sedací soupravu Florabest, kterou tvoří flexibilní nábytek se dvěma lavicemi a stolkem, který lze libovolně aranžovat. Materiál je odolný proti vlivům počasí zásluhou stabilní hliníkové konstrukce. Deska stolku a odkládací plochy jsou z kvalitního, naolejovaného eukalyptového dřeva. Součástí balení jsou dvě podušky a čtyři polštáře. Mezi použité materiály patří hliník a eukalyptové dřevo, podušky a polštáře jsou […] Celý článek »

Zahradní závěsné křeslo Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní závěsné křeslo Florabest, které vyniká dlouhou životností, snadnou údržbou a odolností vůči povětrnostním vlivům. Výšku křesla lze nastavit pomocí závěsného řetězu. Výhodou je stabilní konstrukce s velkým podstavcem a nosné rameno s odpruženým zavěšením, pohodlné křeslo má polstrovanou podušku včetně polštáře. Nosná konstrukce je vyrobena z oceli s práškovým lakováním, odnímatelné potahy podušky jsou ze 100% polyesteru. […] Celý článek »

Domek pro včely a hmyz Florabest

Lidl nabízí v akci domek pro včely a hmyz Florabest, který pomáhá pro hnízdění a přezimování divokých včel, motýlů a dalšího užitečného hmyzu. Domek rozšiřuje přirozený životní prostor a podporuje přirozené ničení škůdců. Jeho dekorativní tělo je z FSC certifikovaného dřeva s bambusovými tyčkami a rákosem, doporučujeme ho zavěsit 1,5-2 metry nad zemí. Závěsná šňůrka je součástí balení. Varianta obdélník má rozměry 29,5 […] Celý článek »

Umělý živý plot Florabest

Lidl nabízí v akci umělý živý plot Florabest imitující živý plot. Umělý živý plot Florabest je individuálně zastřežitelný a vyniká dlouhou životností, použít lze na zahradě, na balkoně nebo na terase. Dobře odolává vlivům počasí a UV záření, výhodou je snadné uchycení pomocí plastové mřížky na zadní straně. Součástí balení je 20 stahovacích pásků. Rozměry plotu jsou 3×1 […] Celý článek »

Hadicový tunel Florabest

Lidl nabízí v akci hadicový tunel Florabest, který tvoří kazeta s navíjecím systémem pro snadné skladování. Hadicový tunel Florabest tvoří plochá látková hadice s úložnou kazetou pro úsporu místa s délkou 20 metrů. Hadice je odolná proti vlivům počasí a UV záření, intenzita vodního proudu je plynule nastavitelná. Tunel je vhodný pro všechny běžné 26,44 mm hadicové přípojné systémy (G3/4″) […] Celý článek »