, Florabest | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Florabest

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Zahradní rohový regál Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní rohový regál Florabest s nerezavějícím kovaným rámem ze železa. Zahradní rohový regál Florabest je ideální na zahradu, terasu a balkon. Má vkládací poličky s dekorativní mozaikou z přírodního kamene, vyniká jednoduchou montáží díky sklápěcímu mechanismu. Nosnost každé poličky je asi 3 kg, použité materiály tvoří železo a keramické dlaždice. Rozměry jsou 30 × 30 × 112 […] Celý článek »

Multifunkční kolečko Florabest

Lidl nabízí v akci multifunkční kolečko Florabest, které vyniká snadnou ovladatelností a dodatečnou funkcí přepravního vozíku. Multifunkční kolečko Florabest dává možnost odstavení na rovnou plochu pro naložení nákladu, je ideální pro odvoz zametaného listí, zahradního odpadu nebo posečené trávy. Vysokou boční stabilitu zajišťují dvě kolečka, kolečko má ergonomická vodicí držadla. K dispozici je odkládací prostor pro lahve, […] Celý článek »

Lehátko Florabest

Lidl nabízí v akci lehátko Florabest s opěradlem nastavitelným do pěti poloh a s maximální nosností 110 kg. Lehátko Florabest je ideální pro relaxování, slunění i kempování. Má stabilní ocelovou konstrukci s práškovou vrstvou a ochranu proti převrácení. Jeho plocha na ležení je pohodlná, kolem dokola má odpružený rám. Polstrovaná poduška lehátka má potah z čisté bavlny, úprava nohou je šetrná k podlaze. Pro úsporu […] Celý článek »

Hliníkové pákové nůžky na větve Florabest

Lidl nabízí v akci hliníkové pákové nůžky na větve Florabest pro snadné stříhání větví do průměru až 40 mm. Hliníkové pákové nůžky na větve Florabest jsou extra lehké a robustní, díky pákovému efektu přináší vysokou řeznou sílu. Jejich řezná čepel je opatřena nepřilnavým povrchem Teflon a vyniká vysokou ostrostí. Nůžky mají protiskluzová držadla, bezpečnostní pojistku a délku asi 81 […] Celý článek »

Vyvýšený záhon Florabest

Lidl nabízí v akci vyvýšený záhon Florabest ideální k výsevu bylinek, zeleniny a květin. Vyvýšený záhon Florabest je vyroben z pevného a odolného plastu, tvoří ho šest stěnových dílů v dřevěném vzhledu, které lze variabilně postavit do čtvercového, obdélníkového nebo šestiúhelníkového tvaru. Výhodou je snadná montáž, součástí balení je 12 upevňovacích kolíků pro větší stabilitu. Díky modulárnímu systému lze záhon rozšířit […] Celý článek »

Truhlík se sklápěcím stolkem Florabest

Lidl nabízí v akci truhlík se sklápěcím stolkem Florabest z naolejovaného akáciového dřeva. Truhlík Florabest má výklopný stolek s aretační nohou a nádobu na květináče ve výšce stolu. Výhodou je dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům a mrazu. Truhlík má nohu na vyrovnávání nerovného povrchu. Rozměry truhlíku jsou 64 × 62,5 × 77,5 cm, rozměry truhlíku jsou 60 × 19,7 […] Celý článek »

Zahradní servírovací vozík Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní servírovací vozík Florabest z naolejovaného akáciového dřeva vhodný na zahradu, terasu nebo balkon. Zahradní servírovací vozík Florabest má stabilní provedení s velkou pracovní plochou a praktický regál se 6 kovovými háčky ideální na koření a grilovací pomůcky. K dispozici je i odkládací plocha a praktická zásuvka. Servírovací vozík Florabest má čtyři boční kovové háčky a otvírák na lahve a dvě […] Celý článek »

Dřevěné polohovací křeslo Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěné polohovací křeslo Florabest z masivního naolejovaného akáciového dřeva. Vhodné je na zahradu, terasu nebo balkón. Dřevěné polohovací křeslo Florabest má pohodlné opěradlo nastavitelné do 6 poloh, dobře odolává vlivům počasí a dlouhou životností. Křeslo šetří místo díky možnosti složení, jeho nosnost je 110 kg. Rozměry křesla Florabest jsou 56 × 75,5 × 105 cm, […] Celý článek »

Zahradní lavička Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní lavičku Florabest z masivního naolejovaného akáciového dřeva vhodnou zejména na zahradu, terasu nebo balkon. Zahradní lavička Florabest nabízí místo pro dvě osoby, chrání podlahu a je odolná vlivům počasí. Vyniká tak dlouhou životností. Použité materiály tvoří akáciové dřevo a pozinkovaná ocel. Rozměry lavičky jsou 120 × 90 × 60 cm, hmotnost činí 12,5 kg. Zkušenosti […] Celý článek »

Dřevěná lavice s výklopným stolkem Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěnou lavici s výklopným stolkem Florabest z masivního, naolejovaného akáciového dřeva. Lavice je vhodná na zahradu, terasu nebo balkón. Dřevěná lavice s výklopným stolkem Florabest je stabilní a v nadčasovém designu, určena je pro 2-3 osoby. Lavice má ochranu podlahy, je odolná vlivům počasí a s dlouhou životností a její maximální zátěž je 250 kg. Rozměry lavice Florabest jsou 150 × […] Celý článek »