, Florabest | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Florabest

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Samozavlažovací truhlík Florabest

Lidl nabízí v akci samozavlažovací truhlík Florabest v černém a cihlovém barevném provedení. Samozavlažovací truhlík Florabest zajišťuje rovnoměrné, dlouhotrvající zavlažování díky plnicí nálevce s ukazatelem výšky vodní hladiny. Jedná se o praktické řešení třeba v době dovolené. Rozměry menšího z obou truhlíků jsou 60 × 19,6 × 18,5 cm, delší má rozměry 80 × 19,6 × 18,5 cm. Své zkušenosti se samozavlažovacím […] Celý článek »

Pytel na zahradní odpad Florabest

Lidl nabízí v akci pytel na zahradní odpad Florabest v zelené a modré barevné variantě. Pytel na zahradní odpad Florabest je ideální na listí, trávník a malé větve. Má čtyři držadla pro snadné přenášení a vyprázdnění, díky možnosti složení přináší úsporu místa. Jeho maximální zatížení je 50 kg, tkanina je odolná proti roztržení. Rozměry v otevřeném stavu jsou 47 × 47 […] Celý článek »

Závěsný stolek na balkon Florabest

Lidl nabízí v akci závěsný stolek na balkon Florabest v bílé a černé barevné variantě. Závěsný stolek na balkon Florabest je vhodný na zábradlí do průměru až 7 cm. Je praktický a sklápěcí pro úsporu místa, je tak ideální na malé balkony. Nastavit ho lze ve třech výškových úrovních, vyroben je z umělé hmoty a jeho maximální zatížení je 20 kg. Rozměry […] Celý článek »

Zahradní obrubník Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní obrubník Florabest z ocelového plechu odolného povětrnostním vlivům. Zahradní obrubník Florabest slouží jako funkční ohraničení záhonů, chodníků nebo trávníků. Je ohebný a lze tak přizpůsobit různým tvarům, navíc ho lze samovolně prodlužovat díky nástrčnému systému. Součástí balení je návod a čtyři spojovací spony. Své zkušenosti se zahradním obrubníkem Florabest z Lidlu nám pište formou recenze […] Celý článek »

Miniskleník Florabest

Lidl nabízí v akci miniskleník Florabest ve variantě zeleninová zahrádka a bylinková zahrádka. Miniskleník Florabest je ideální na okenní parapet nebo na balkon, jedná se o kompletní sadu pro pěstování bylinek (se semeny kopru, pažitky, bazalky a kajenského pepře) a zeleniny (se semeny rajčat, okurek, paprik a cuket). Kryt nabízí regulovatelný větrací otvor, součástí balení je vložka na rostliny s 15 květináči […] Celý článek »

Ptačí budka Florabest

Lidl nabízí v akci ptačí budku Florabest v různých provedeních, mezi kterými je i karavan, skandinávský domek, přímořský domek a klasický domek. Ptačí budka Florabest slouží jako dekorativní hnízdiště pro domácí zpěvné ptáky, má uzavírací čistící klapku a ocelové závěsné poutko s ochranným pláštěm. Průměr vstupního otvoru je cca 3 cm. Vyrobena je z MDF dřevěné desky. Rozměry přímořského domku jsou 17 […] Celý článek »

Pojízdný vak na listí a zahradní odpad Florabest

Lidl nabízí v akci pojízdný vak na listí a zahradní odpad Florabest s kapacitou 150 litrů. Pojízdný vak na listí a zahradní odpad tvoří stabilní rám z ocelové trubky s práškovou vrstvou a skládací nádoba z materiálu odolného proti roztržení. Vak má dva integrované držáky pro zahradní nářadí (jako jsou hrábě nebo koště). Součástí balení je odnímatelná lopatka na listí s poutkem na ruku […] Celý článek »

Vyvýšený záhon s víkem Florabest

Lidl nabízí v akci vyvýšený záhon s víkem Florabest určený k výsevu bylinek, zeleniny nebo květin. Výhodou je pohodlné zahradničení v příjemné výšce, záhon lze umístit na balkón a terasu. Přináší efekt skleníku pro optimální růst díky polopropustnému víku a nastavitelným větracím otvorům určeným k redulaci teploty a vlhkosti vzduchu. Nohy mají integrovaný odvod vody proti hromadění a přetečení. Použitý materiál (polypropylen) je odolný […] Celý článek »

Ponorné čerpadlo Florabest FTP 400 E4

Lidl nabízí v akci ponorné čerpadlo Florabest FTP 400 E4 určené pro čistou a mírně znečištěnou vodu s cizími částicemi do průměru 5 mm. Čerpadlo Florabest FTP 400 E4 má kompatktní tělo z odolného plastu s praktickým držadlem a plovákový spínač pro automatické zapnutí a vypnutí. Součástí balení je hadicový adaptér se zastavením zpětného chodu pro standardní rozměry 13, 19, 25 a 38 […] Celý článek »

Elektrické nůžky na živý plot Florabest FHT 600 F3

Lidl nabízí v akci elektrické nůžky na živý plot Florabest FHT 600 F3 s vysokým výkonem díky silnému motoru, perfektním vyvážením a nízkou hmotností. Elektrické nůžky na živý plot Florabest FHT 600 F3 mají až 2 800 zdvihů za minutu a řeznou délku 600 mm. Výhodou je dlouhá životnost těla přístroje zesíleného skelnými vlákny, hliníková vodící lišta a bezúdržbové kovové převody. […] Celý článek »