, Florabest | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Florabest

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Květináč Florabest

Lidl nabízí v akci květináč Florabest v celé řadě provedení a barevných variant. Květináč Florabest je vhodný pro interiérové i exteriérové rostliny, má zahnutý horní lem a objem 23 litrů. Rozměry květináče jsou 40 × 40 × 32 cm, hmotnost je 960 gramů. Rozměry druhé varianty jsou menší, činí pouze 16 × 16 × 14,3 cm, integrováno je však závěsné […] Celý článek »

Zahradní plachta Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní plachtu Florabest, která propouští světlo, vzduch i vodu. Zahradní plachta Florabest chrání rostliny před ptáky, mrazem a deštěm, vhodná je na ochranu mladých rostlin. Její rozměry jsou 10 × 1,5 metru, lze ji však individuálně zkrátit. Hmotnost plachty je 255 gramů. Své zkušenosti se zahradní plachtou Florabest z Lidlu nám můžete psát formou recenze […] Celý článek »

Tlakový rozprašovač 2 litry Florabest

Lidl nabízí v akci tlakový rozprašovač Florabest s objemem 2 litry. Tlakový rozprašovač Florabest je vyroben z robustního plastu, má praktickou odměrku, mosaznou trysku a nastavitelný stříkací paprsek. Vybaven je bezpečnostním přetlakovým ventilem, jeho rozměry jsou 13,5 × 32 × 17,5 cm a hmotnost 450 gramů. Své zkušenosti s tlakovým rozprašovačem Florabest z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. […] Celý článek »

Teleskopické nůžky na větve Florabest

Lidl nabízí v akci teleskopické nůžky na větve Florabest se značkovou nepřilnavou úpravou Ilaflon. Nůžky Florabest mají vysokou řeznou sílu díky pákovému efektu, pohodlně s nimi lze stříhat větve až do průměru 40 mm. Mají řeznou čepel z broušené karbonové oceli a plynule nastavitelná teleskopická ramena z oceli s bezpečnostními rychloupínáky. K pohodlí při používání přispívají protiskluzová ergonomická držadla. Své zkušenoti s teleskopickými […] Celý článek »

Dřevěné dlaždice Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěné dlaždice Florabest z naolejovaného akáciového dřeva. Dlaždice jsou robustní a odolné proti vlivům počasí. Rychle a jednoduše jimi lze proměnit balkon či terasu, vhodné jsou do interiéru i do exteriéru a snadno se čistí. V jednom balení je 10 ks dlaždic. Rozměry jedné dřevěné dlaždice Florabest jsou 30 × 30 × 2,4 cm, celková plocha tak je 0,9 […] Celý článek »

Ochranný tunel Florabest

Lidl nabízí v akci ochranný tunel Florabest, který chrání semena, semenáčky a rostliny. Tunel podporuje růst rostlin díky tepelné akumulaci, má větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchu a lze ho variabilně přizpůsobit různým šířkám záhonu. Součástí balení je montážní sada se 14 flexibilními tyčkami, 7 spojkami a 4 kovovými bodci. Délka ochranného tunelu Florabest v sestaveném stavu je cca 4 […] Celý článek »

Plachta proti růstu plevele Florabest

Lidl nabízí v akci plachtu proti růstu plevele Florabest. Plachta proti růstu plevele Florabest propouští světlo, vzduch i vodu, zabrání však růstu nežádoucího plevele. Mimořádně vhodná je pro sazenice. Její rozměry jsou 5 × 1,5 metru, lze ji však individuálně zkrátit. Hmotnost celé plachty je 375 gramů. Své zkušenosti s plachtou proti růstu plevele Florabest z Lidlu nám můžete […] Celý článek »

Samozavlažovací květináč Florabest

Lidl nabízí v akci samozavlažovací květináč Florabest v různých barevných provedeních. Samozavlažovací květináč Florabest má ukazatel výšky vodní hladiny a je ideální na ozdobné rostliny nebo bylinky. Jeho rozměry jsou 16,5 × 19,5 × 12,5 cm, průměr otvoru je 11 cm. Své zkušenosti se samozavlažovacím květináčem Florbest z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: […] Celý článek »

Sada minipařenišť Florabest

Lidl nabízí v akci sadu minipařenišť Florabest, které poskytují optimální podmínky pro pěstování rostlin. Pařeniště Florabest jsou vhodná také pro pěstování rostlin určených ke konzumaci. Minipařeniště Florabest jsou udeální na okenní parapety, balkón nebo na terasu, sada se skládá ze čtyř mís, čtyř podnosů s 24 otvory a čtyř průhledných krytů. Rozměry jsou 36 × 12 × 22 […] Celý článek »

Trávníkové dlaždice Florabest

Lidl nabízí v akci trávníkové dlaždice Florabest vhodné na balkon, terasu nebo do zimní zahrady. Trávníkové dlaždice Florabest jsou odolné vůči vlivům počasí a mají flexibilní nosnou konstrukci pro optimální uložení. Snadno se sestavují a demontují díky nástrčným spojům, používat je lze vevnitř i venku. Dlaždice Florabest jsou vyrobeny z plastu, rozměry jedné dlaždice jsou 30 × 30 × 2,3 […] Celý článek »