, Florabest | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Florabest

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Vyvýšený záhon Florabest

Lidl nabízí v akci vyvýšený záhon Florabest ideální k výsevu bylinek, zeleniny a květin. Vyvýšený záhon Florabest je vyroben z pevného a odolného plastu, tvoří ho šest stěnových dílů v dřevěném vzhledu, které lze variabilně postavit do čtvercového, obdélníkového nebo šestiúhelníkového tvaru. Výhodou je snadná montáž, součástí balení je 12 upevňovacích kolíků pro větší stabilitu. Díky modulárnímu systému lze záhon rozšířit […] Celý článek »

Truhlík se sklápěcím stolkem Florabest

Lidl nabízí v akci truhlík se sklápěcím stolkem Florabest z naolejovaného akáciového dřeva. Truhlík Florabest má výklopný stolek s aretační nohou a nádobu na květináče ve výšce stolu. Výhodou je dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům a mrazu. Truhlík má nohu na vyrovnávání nerovného povrchu. Rozměry truhlíku jsou 64 × 62,5 × 77,5 cm, rozměry truhlíku jsou 60 × 19,7 […] Celý článek »

Zahradní servírovací vozík Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní servírovací vozík Florabest z naolejovaného akáciového dřeva vhodný na zahradu, terasu nebo balkon. Zahradní servírovací vozík Florabest má stabilní provedení s velkou pracovní plochou a praktický regál se 6 kovovými háčky ideální na koření a grilovací pomůcky. K dispozici je i odkládací plocha a praktická zásuvka. Servírovací vozík Florabest má čtyři boční kovové háčky a otvírák na lahve a dvě […] Celý článek »

Dřevěné polohovací křeslo Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěné polohovací křeslo Florabest z masivního naolejovaného akáciového dřeva. Vhodné je na zahradu, terasu nebo balkón. Dřevěné polohovací křeslo Florabest má pohodlné opěradlo nastavitelné do 6 poloh, dobře odolává vlivům počasí a dlouhou životností. Křeslo šetří místo díky možnosti složení, jeho nosnost je 110 kg. Rozměry křesla Florabest jsou 56 × 75,5 × 105 cm, […] Celý článek »

Zahradní lavička Florabest

Lidl nabízí v akci zahradní lavičku Florabest z masivního naolejovaného akáciového dřeva vhodnou zejména na zahradu, terasu nebo balkon. Zahradní lavička Florabest nabízí místo pro dvě osoby, chrání podlahu a je odolná vlivům počasí. Vyniká tak dlouhou životností. Použité materiály tvoří akáciové dřevo a pozinkovaná ocel. Rozměry lavičky jsou 120 × 90 × 60 cm, hmotnost činí 12,5 kg. Zkušenosti […] Celý článek »

Dřevěná lavice s výklopným stolkem Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěnou lavici s výklopným stolkem Florabest z masivního, naolejovaného akáciového dřeva. Lavice je vhodná na zahradu, terasu nebo balkón. Dřevěná lavice s výklopným stolkem Florabest je stabilní a v nadčasovém designu, určena je pro 2-3 osoby. Lavice má ochranu podlahy, je odolná vlivům počasí a s dlouhou životností a její maximální zátěž je 250 kg. Rozměry lavice Florabest jsou 150 × […] Celý článek »

Dřevěné skládací lehátko Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěné skládací lehátko Florabest z naolejovaného akáciového dřeva. Dřevěné skládací lehátko Florabest spoří místo díky možnosti složení a snadnému přenášení, nabízí příjemný komfort díky měkkým polstrovaným poduškám. Křeslo je odolné vlivům počasí a vyniká dlouhou životností. Lehátko Florabest je vyrobeno z akáciového dřeva, polstrování je ze 100% polyesteru a konstrukce z oceli. Rozměry lehátka jsou 188 × 60 […] Celý článek »

Dřevěná lavice s polstrováním Florabest

Lidl nabízí v akci dřevěnou lavici s polstrováním Florabest z masivního, naolejovaného akáciového dřeva. Dřevěná lavice s polstrováním Florabest nabízí místo pro 2-3 osoby, má chrániče podlahy a pohodlné měkké polstrování s pratelným potahem. Lavice je odolná vlivům počasí a s dlouhou životností. Rozměry lavice jsou 192 × 75 × 68 cm, hmotnost činí 15 kg. Zkušenosti s dřevěnou lavicí s polstrováním Florabest z Lidlu nám pište […] Celý článek »

Květináč na rajčata Florabest

Lidl nabízí v akci květináč na rajčata Florabest z odolného plastu s praktickými otvory k zalévání se zásobníkem na vodu o objemu 8 litrů. Květináč na rajčata Florabest je ideální do zahrady, na balkón nebo na terasu. Má stabilní podpěru a celkový objem 20 litrů. Výška podpěry je 1,18 metru, rozměry květináče jsou 37,5 × 37,5 × 30 cm a celková výška […] Celý článek »

Sada hliníkových židlí Florabest

Lidl nabízí v akci sadu hliníkových židlí Florabest v různých provedeních. Díky dlouhé životnosti jsou vhodné na balkon, terasu nebo do zahrady. Hliníkové židle Florabest mají opěrky rukou z impregnovaného tvrdého dřeva a lehkou hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním. Oboustranný pletený materiál imituje ratan a přináší vysoký komfort sezení. Vpředu jsou protiskluzové nohy šetrné k podlaze. Nosnost židle je až 110 kg. Použité […] Celý článek »