duben 2024

3x Allianz slevový kód na duben 2024

(40 hodnocení)
O obchodu

Allianz je pojišťovnou, která nabízí všechna klasická pojištění, a to od pojištění majetku přes penzijní spoření až po životní pojištění. Na internetových stránkách pojišťovny si můžete zřídit online cestovní pojištění či pojištění majetku. Ušetřete na cestovním pojištění až 30 % sjednáním online. Skrblík.cz pro vás sbírají slevové kódy Allianz. Některé cashback portály dokonce vrátí další peníze, pokud se na stránky Allianz prokliknete přes ně.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Allianz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Allianz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Allianz 2024

Allianz je součástí světového koncernu Allianz Group, který působí ve více než 70 zemích. Allianz patří mezi tři největší pojišťovny v České republice. Pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1993. V počátku svého působení pojišťovna nabízela pouze životní pojištění. Dnes už si však u Allianz můžete sjednat následující pojištění:

  • životní pojištění
  • pojištění majetku a odpovědnosti za škodu
  • pojištění průmyslových rizik
  • havarijní pojištění a povinné ručení
  • cestovní pojištění
  • penzijní spoření

Allianz Praha a další města disponují kamennými pobočkami. Výhodou Allianz je sjednání pojištění bez nutnosti osobní návštěvy pobočky. Pojištění online uplatníte u cestovního pojištění, penzijního spoření, pojištění majetku a havarijní pojištění.

Pojišťovna dále rozlišuje, zda požadujete pojistit fyzického klienta nebo firmu. Pro firmy je nabídka u Allianz více rozmanitá (lze se pojistit například v oblasti zemědělství, v oblasti letectví apod.).

Na portále Skrblík vám krok za krokem poradíme, jak u Allianz ušetřit.

Jak získat promo kód Allianz

Na internetových stránkách pojišťovny můžete nahodile narazit na různé akční nabídky. Slevový kód Allianz lze získat při zřízení pojištění online, např. na cestovní pojištění získáte slevu až do výše 30 %.

Allianz má pro své klienty i něco navíc. Čím více produktů sjednáte, tím více výhod a slev získáte. Sjednáte-li si tak další pojistku, získáte slevový kupón Allianz.

Jak uplatnit slevový kód Allianz

Slevový kupón Allianz uplatníte pouze na internetových stránkách pojišťovny. Ptáte se, kde zadat promo kód Allianz? Po vybráni vámi online pojištění potvrdíte vlastnictví slevového kupónu. Po jeho potvrzení se vám zobrazí pole určené pro vyplnění slevy. Slevový kód Allianz vepíšete do tohoto pole a potvrdíte jej tlačítkem “Použít“.

Slevový kód Allianz

Sleva se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pro její uplatnění je postupovat dle pravidel pro uplatnění slevy.

Cashback Allianz

Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Nákupem přes cashback portály také výrazně ušetříte. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize. K těmto provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály. Allianz cashback nabízí Vratné peníze a Refundo. Registrace je na těchto portálech zdarma.

Allianz slevy a jak ušetřit

Slevy Allianz nabízí zcela nahodile, a proto doporučujeme pravidelně sledovat internetové stránky nebo sociální kanály pojišťovny. Nejběžnější slevou v rámci pojištění je zřízení cestovního pojištění online. V průběhu prázdnin lze díky Allianz ušetřit na cestovním pojištění až 50 %.

Allianz slevy nabízí i za bezeškodný průběh trvání pojištění, množstevní slevy a mnoho dalších.

Allianz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud se potřebujete na něco zeptat, kontaktujte Allianz pojišťovnu telefonicky na čísle +420 241 170 000. Allianz infolinka je k dispozici ve všední dny od 8 do 19 hodin a o víkendech od 9 hod. do 19 hod. Allianz telefon na asistenční služby je v nepřetržitém provozu 24 hodin denně. Preferujete-li písemnou formu, napište na Allianz e-mail info@allianz.cz.