, Zahrada - Skrblík.cz

SKRBLOG

Pavelkovo skrblení 103: Černé pondělí

Pátek, 23. únor 2018 Michal Pavelka Pavelkovo skrblení

Říkali to všichni: tahle bublina musí prasknout. Já tomu věřil, ale nijak nereagoval. Obden jsem sledoval, jak mi stoupá cena mého portfolia. Obden jsem hlásil manželce, že máme na účtu zase o dva tisíce více. Pak přišlo jedno únorové pondělí a než jsem došel z práce domů, byl jsem o dva tisíce chudší. Jako spousta drobných střádalů jsem přemýšlel, […] Celý článek »

Levné letenky: Milán za 508 Kč, Mallorca za 1 119 Kč, Tel Aviv za 1 271 Kč a dalších 9 tipů

Středa, 21. únor 2018 Petr Novák Novinky

Desítky zemí, stovky letišť a letenky s cenou často nepřevyšující tisíc korun. Cestování nebylo nikdy tak dostupné jako nyní. Vašemu dalšímu dobrodružství pomůžeme aktuálním přehledem levných letenek z ČR a nejbližšího okolí. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. Milán za 508 Kč Levné letenky do Milána […] Celý článek »

Letáková hlídka: Řecký týden v Lidlu, levné Granko, Kofola v akci a nejlevnější Toffifee za poslední dobu

úterý, 20. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Řecký týden v Lidlu Lidl, do neděle 25. února […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Výprodej Tchibo, 20% sleva Tescoma a Samsung Galaxy S7 Edge za 9 990 Kč

Pondělí, 19. únor 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: Ryanair: Z Bratislavy do Bulharska za 260 Kč Nízkonákladová společnost Ryanair nabízí jednosměrné letenky z Bratislavy do Burgasu za 4,99 eur. Zpáteční letenka tak v přepočtu vyjde na 260 Kč. Cena je zatím dostupná v termínu 3. až 10. dubna 2018 nebo pro delší pobyt od 3. do 17. dubna 2018. Vše, co je třeba vědět […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 11 náramkových hodinek v ceně od 26 Kč

čtvrtek, 15. únor 2018 Redakce Komentáře: 1 Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Tentokrát jsme pro vás vybrali 11 náramkových hodinek – vedle nejlevnějšího modelu za 26 Kč najdeme luxusní čínské hodinky Aesop za 1 180… dolarů. Některé hodinky z Aliexpressu se snaží […] Celý článek »

Letáková hlídka: Akce lesk v Lidlu, levná dětská výživa, Jacobs Krönung v akci a Pepsi za super cenu

úterý, 13. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 13. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Akce lesk: Levné čistící prostředky z Lidlu Lidl, […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Výprodej zimní kolekce Baťa, jízdenky za 19 Kč, sleva na Dáme jídlo a Mega výprodej v Lidlu

Pondělí, 12. únor 2018 Lenka Chládková komentáře 2 Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr 12 nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Baťa: Likvidace zimní kolekce a valentýnská akce Na Baťa.cz najdete až 50% slevy na kožené dámské kozačky Baťa, Högl nebo Gabor. V pánské kolekci je poměrně slušný výběr zlevněné zimní obuvi a sportovních bot. V dětském sortimentu jsou největší slevy u zimních botek a gumáků, zlevněné jsou ale i botičky na […] Celý článek »

Tipy z AliExpressu: 10 super věcí pro motorkáře

čtvrtek, 08. únor 2018 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Jaro se pomalu blíží a pro většinu motorkářů i doba, kdy poprvé v roce usednou za řídítka svých oblíbených strojů. Někteří již mají svou motorku pečlivě připravenou a čekají na správný […] Celý článek »

Pozor na podvod: Místo slevového kupónu do Lidlu dorazí vysoký účet za telefon

úterý, 06. únor 2018 Petr Novák komentáře 2 Chráníme spotřebitele

Po Facebooku, Messengeru, WhatsAppu a reklamních bannerech se opět šíří zpráva, která slibuje slevový kupón do Lidlu v hodnotě 5 000 Kč zdarma. Nabízet vouchery má přímo Lidl: “U příležitosti oslavy otevření našeho 100. obchodu rozdáváme jako poděkování zákazníkům společnosti Lidl více než 1000 bezplatných kupónů.” Jenže je to celé podvod. Místo slevového kupónu hrozí vysoký účet za telefon Lidl před […] Celý článek »

Letáková hlídka: Nejlevnější máslo, Bio týden v Lidlu, Tullamore Dew v akci a Kofola za 11,90 Kč

úterý, 06. únor 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Vyrobeno v České republice z Lidlu Lidl, do neděle […] Celý článek »