, Zahrada - Skrblík.cz

SKRBLOG

Levné letenky mimo Evropu: New York za 4 684 Kč, Dubaj za 2 261 Kč, Maroko z Prahy za 2 025 Kč

Středa, 19. září 2018 Redakce Levné letenky

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. Tento týden jsme pro vás vybrali nejzajímavější letenky za hranice Evropy. Marrákéš z Prahy za 2 025 Kč Maroko máme […] Celý článek »

Letáková hlídka: XXL týden v Lidlu, pivo Argus v akci, sleva na benzín, levný Listerine a cukr krystal za 7,70 Kč

úterý, 18. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 6. února 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: XXL týden v Lidlu Lidl, do neděle 23. září […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Kupon Tesco, Mallorca za 312 Kč, Týden s Tescomou a slevové kupony McDonald’s

Pondělí, 17. září 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr 11 nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: Ryanair: Listopadová Mallorca za 312 Kč V listopadu 2018 si můžete s Ryanair zaletět na Mallorcu za úžasných 312 Kč. Odlet je vždy v ranních hodinách z Berlína Schönefeld, z Palma de Mallorca se odlétá lehce před polednem. Termínů je zatím dostatek, nejvíce v druhé půlce listopadu. Hned 4 lety denně zajišťuje […] Celý článek »

Nové slevové kupóny: Answear, Freshlabels, Kasa.cz, Mall.cz, Tchibo a ZOOT

Neděle, 16. září 2018 Marie Stejskalová Slevové kupóny

Jako každou neděli, i dnes pro vás máme přehled nových slevových kupónů, které můžete uplatnit v následujících dnech. Nové slevové kupóny můžete sledovat i na našem samostatném webu a ve Skrblíkově zpravodaji. Nové slevové kupóny pro následující týden Obchod Platnost Popis Ageo.cz 23.9. 2018 Nakupte v internetové drogerii Ageo.cz produkty značky Dove za více než 199 Kč a ke svému nákupu získáte dárek […] Celý článek »

Módní hlídka: 10+1 tip na značkové kabelky od 699 Kč

Sobota, 15. září 2018 Lenka Chládková Módní hlídka

Kabelka není jen pouhý módní doplněk, je to nezbytnost, bez které se prostě neobejdeme. Dámské kabelky podléhají módním trendům stejně jako oblečení a boty. Letošní trendy jsou velmi rozmanité, módní jsou atypické tvary, retro styl, elegantní batohy či kabelky přes rameno. Vedle trendových kousků existují klasické modely, které z módy nevyjdou nikdy. Vynikají svojí univerzálností, díky které se […] Celý článek »

Průvodce po Amsterdamu: 11 věcí, které musíte vědět před odletem

Pátek, 14. září 2018 Michal Pavelka Skrblík na cestách

Amsterdam je jedním z nejnavštěvovanějších měst na světě. Vidět bychom ho asi měli, ale upřímně: den na něj stačí a pro skrblíka to není úplně nejpřívětivější místo. 1Do Amsterdamu letecky Z Prahy momentálně zajišťuje nejlevnější dopravu do Amsterdamu a zpět společnost easyJet. Ceny za zpáteční letenku začínají na necelých patnácti stovkách. Let trvá hodinu a půl. Vybrat se dá […] Celý článek »

Dny Marianne 2018: Slevy až 70 % a kupony do více než 6 500 obchodů

čtvrtek, 13. září 2018 Lenka Chládková komentáře 3 Novinky

V polovině září vypukne jedna z největších nákupních akcí v České republice a na Slovensku, Dny Marianne 2018. Tisíce obchodů budou mít přichystané slevy a dárky pro zákazníky, kteří při nákupu předloží kupon z časopisu Marianne. Se slevami bude možné nakoupit oblečení, kosmetiku, hračky, nábytek, bytové doplňky, elektroniku a mnoho dalšího. Kupony na Dny Marianne vyšly v zářijových vydáních časopisů Marianne a Marianne Bydlení. […] Celý článek »

16 levných letenek z ČR do 1 672 Kč: Paříž, Londýn, Barcelona, Jordánsko, Izrael i Řím

Středa, 12. září 2018 Redakce Komentáře: 1 Levné letenky

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. Tentokrát pro vás máme výběr nejzajímavějších levných letenek s odletem z ČR do konce března 2018. Paříž od 892 Kč […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden, vepřová panenka za super cenu, levná Kofola, mletá káva Lavazza v akci

úterý, 11. září 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 11. září 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 16. září […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Dny Marianne, Paříž za 878 Kč, Tchibo sleva a až 5 000 Kč na nový spotřebič

Pondělí, 10. září 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás 12 nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: Ryanair: Z Prahy do Paříže za 878 Kč Koncem října 2018 vstupuje na linku z Prahy do Paříže Beauvais nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Pro začátek jsou k dispozici letenky za fantastické ceny. Jednosměrné letenky se v několika říjnových termínech a v druhé půlce listopadu dají sehnat za 439 Kč, zpáteční letenky […] Celý článek »