, Zahrada - Skrblík.cz

SKRBLOG

Průvodce po Berlíně: 12 věcí, které musíte vědět před odjezdem

Pátek, 22. červen 2018 Michal Pavelka Skrblík na cestách

Berlín je pro našince za humny, proto možná není tak atraktivní jako námi dosud zmíněná města. V současnosti však patří mezi nejkosmopolitnější místa v Evropě, neustále se vyvíjí, všude se něco staví a v místních free barech vystupují i české kapely. K tomu si přičtěte zoologickou zahradu, která se chlubila komodskými varany v době, kdy jsme si je v Česku prohlíželi jen […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 chytrých věcí do domácnosti

čtvrtek, 21. červen 2018 Redakce Tipy z AliExpress

Stolní lampička kombinovaná s bezdrátovou nabíječkou telefonu, neviditelný fix, GPS náramek na hlídání dětí za pár stokorun nebo chytrý teploměr do sprchy. Na Aliexpressu koupíte řadu výrobků, které zvýší komfort ve vaší domácnosti. Skrblík vybral 10 takových. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Lampička a bezdrátová nabíječka v jednom Jak ušetřit místo na pracovním stole […] Celý článek »

Letáková hlídka: Tassimo kávovar zdarma, Italský týden v Lidlu, super levný losos filet s kůží a mléko za 8,50 Kč

úterý, 19. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 19. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Tassimo kávovar zdarma Tesco, od středy 20. června […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Mega výprodej v Lidlu, letecky do Chorvatska za 780 Kč, Baťa a H&M letní výprodeje

Pondělí, 18. červen 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr 10 nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Ryanair: Chorvatská Rijeka v srpnu za 780 Kč Levné letenky nabízí koncem srpna nízkonákladové aerolinky Ryanair z Berlína Tegel do chorvatské Rijeky. Pravidelně se odlétá ve čtvrtek a v sobotu. Nejlevnější zpáteční letenka vychází v termínu od 23. srpna do 30. srpna 2018 na 780 Kč. V jiné srpnové termíny je možná rezervace už za […] Celý článek »

Nové slevové kupóny: Alza, Tesco, Notino, ZOOT nebo Yves Rocher

Neděle, 17. červen 2018 Redakce Slevové kupóny

Jako každou neděli, i dnes pro vás máme přehled nových slevových kupónů, které můžete uplatnit v následujících dnech. Nové slevové kupóny můžete sledovat i na našem samostatném webu a ve Skrblíkově zpravodaji. Nové slevové kupóny pro následující týden Obchod Platnost Popis Alza 17. 6. 2018 Poměrně vzácné jsou slevové kupóny Alza použitelné na libovolnou objednávku. Jeden takový je nicméně k mání až […] Celý článek »

Průvodce po Gruzii: 9 věcí, které musíte vědět před odletem

Pátek, 15. červen 2018 Michal Pavelka Skrblík na cestách

Gruzie se v posledních letech stala rájem pro skrblíky. Důvodem jsou nejen pro Čechy příznivé ceny, ale i relativně dobrá bezpečnostní situace, použitelnost ruštiny, přívětiví lidé milující alkohol a také navýšení počtu letů do této destinace. 1Levné letenky do Gruzie Chceme-li do Gruzie letět levně, zvolíme nízkonákladovou společnost Wizz Air. Do Kutaisi létá levně z Prahy a z polské Wroclawi. Momentálně […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 batohů nejen na cesty

čtvrtek, 14. červen 2018 Marie Janáčová Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Léto je čas vycházek a výletů. Ať už cestujete kousek od své domoviny nebo do daleké destinace, potřebujete uložit své věci do batohu. Na Aliexpressu najdete celou řadu […] Celý článek »

Levné letenky z ČR: Milán za 904 Kč, Gruzie od 2 387 Kč, Sicílie od 1 793 Kč nebo Curych od 1 795 Kč

Středa, 13. červen 2018 Redakce Levné letenky

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou. Brusel od 785 Kč Nejlevnější letenky do Bruselu aktuálně koupíte na červenec. Zásluhu na tom má low-cost aerolinka […] Celý článek »

Letáková hlídka: České produkty v Lidlu, 10% sleva na celý nákup, kapsle Dolce Gusto v akci, Hera jen za 10,90 Kč

úterý, 12. červen 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 12. června 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: 10% sleva na celý nákup v Bille Billa, […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Výprodej v Ikea, ČD Jízdenka na léto a soutěž o vysavač iRobot

Pondělí, 11. červen 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás 12 nejzajímavějších slev a akcí pro příští týden: ČD: Jízdenka na léto 2018 Jízdenka na léto 2018 bude v prodeji u Českých drah od pátku 15. června 2018. S Jízdenkou je možné neomezeně cestovat po celé České republice po dobu 7 nebo 14 dnů. Vázána je vždy na jednoho cestujícího a platná je v období od 1. července do 31. srpna 2018 […] Celý článek »