Jak poznat, že chce holka pusu

Klára Hrnčířská
Publikováno 9. března 2021
 1. Jak poznat, že chce holka pusu

  Jak poznat, že chce holka pusu – intuice

  Nejlepší rada, kterou můžete dostat, je právě ta od vaší intuice. Sami se zamyslete, jak se s danou slečnou cítíte, jestli je vám s ní příjemně nebo je mezi vámi naopak nepříjemné nasejí a nepříjemné okamžiky ticha.

  Jste to především vy sami, kdo se slečnou tráví čas, kdo ji zná a kdo ji vnímá třeba i několik hodin, když jste spolu. Proto se neobracejte na rady kamarádů nebo kamarádek, nehledejte návody a uvědomte si, že vaše slečna je jedinečná v tom smyslu, že na světě žádná taková druhá není a tím pádem budou u ní jedinečné projevy i toho, zda vás chce nebo nechce políbit.

  I když je intuice připisována většinou spíše ženám, jsou to i muži, kteří mají výrazně vyvinutou intuici. Nepodceňujte tedy sami sebe a poslouchejte své vlastní nitro. Ono ví, jak vám nejlépe poradit.

 2. Jak poznat, že chce holka pusu – sebevědomí

  Dalším důležitým bodem je vaše sebevědomí. Jestli si nejste jisti, zda slečnu políbit, zkuste se zamyslet na původech těchto vašich pocitů.

  Pokud sami ze slečny cítíte, že o polibek nestojí, bude v pořádku, když ji nepolíbíte.

  Jestli jste to ale vy sám, kdo má v sobě určitou vnitřní nejistotu a nedůvěru v sebe sama, zkuste se nejprve poprat s těmito vlastními pocity, než si uděláte názor ohledně toho, zda slečnu máte nebo nemáte políbit.

  Pocity méněcennosti pramení nejčastěji z našeho dětství z období dospívání. Původ může být i ve vztahu s rodiči. Zamyslete se, zda vám rodiče někdy dali najevo, třeba i neúmyslně, že jste pro ně méněcenní nebo zda si vás jsou naopak schopni vážit a nemají problém přijímat vaše názory? Dalším zdrojem nedůvěry v sebe sama můžou být nepěkné zážitky ze základní školy nebo z období školky. Posmívali se vám spolužáci? Zkuste se na takové momenty podívat zpětně s láskou a odpustit jim i sobě za to, že jste sami sebe nechali, abyste se do takové situace vůbec dostali.

  Teprve až si zpracujete své vlastní pocity méněcennosti, budete schopni ke slečně přistoupit se zdravějším sebevědomím.

 3. Jak poznat, že chce holka pusu – chemie

  Dalším důležitým bodem je již zmíněné napětí, takzvaná chemie, která mezi vámi je. Jestli je to nepříjemné napětí, dá se z něj odvodit, že by slečně polibek příliš příjemný nebyl.

  Jestli je to naopak příjemné elektrizující napětí, kdy máte pocit, že mezi vámi proudí energie a něco vám vnitřně říká, že je mezi vámi to správné napětí, lze z toho usoudit, že slečně bude ve vhodný okamžik polibek příjemný.

 4. Jak poznat, že chce holka pusu – úsměvy

  Další možností jak poznat, že chce holka pusu, je porozumět signálům, které k vám sama vysílá.

  Tím můžou být právě úsměvy. Jinak se bude slečna usmívat na své přátele, jinak na své rodiče a jinak na vás. Některé úsměvy si schovává jen pro toho, kdo je jejímu srdci nejblíže.

  Ve chvíli, kdy vám slečna tento úsměv věnuje, můžete si být jisti, že pokud nestojí o polibek zrovna v tom konkrétním okamžiku, dříve nebo později takový moment přece jen přijde.

 5. Jak poznat, že chce holka pusu – dotyky

  Dalším neopomenutelným signálem jsou samotné dotyky.

  Jestli vás slečna nechá, abyste ji při procházce vzali na chvíli kolem ramen nebo se jí lehce dotkli rukou, pohladili ji po zádech nebo ji objali déle, než je obvyklé, můžete si být jisti, že jí je vaše blízkost příjemná.

  Ve chvíli, kdy mezi vámi vzroste napětí a slečna vás nechá, abyste se k ní přiblížili, nebudete mít daleko k polibku.

 6. Jak poznat, že chce holka pusu – narážky

  Další možností je udělat narážku v tom smyslu, že byste k ní měl rád blíž nebo byste ji rád objal. Uvidíte, jak bude slečna na narážku reagovat, jestli zaujme odmítavý postoj nebo bude vaší energii naopak otevřená.

  V druhém případě to může být ona sama, kdo udělá ne jednoznačnou narážku. Důvodem může být jednoduše to, že sama nechce udělat první krok a čeká, až vykročíte vy k ní.

  S dalšími vztahovými tématy vám poradí naše články Jak poznat, že flirtujeJak poznat, že o mě stojí.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další návody na téma jak poznat


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás