Jak poznat, že flirtuje

Klára Hrnčířská
Publikováno 9. března 2021
 1. Jak poznat, že flirtuje

  Jak poznat, že flirtuje – intuice

  I když jsou projevy flirtování u mužů i u žen podobné, jako žena budu raději mluvit za něžné pohlaví o tom, jak rozeznat, že s vámi žena flirtuje. Nejprve se ale podívejme na to, jak je možné, že jste se dostali do momentu, kdy nejste schopni to sami rozeznat, proč tomu jak je a jak to napravit.

  Nejlepším rádcem, na kterého se můžete obrátit, je vaše vlastní intuice. Navzdory tomu, že je intuice připisována především ženám, jsou to také muži, kdo ji má výrazně rozvinutou. Společnost a zažité konvence vede mnohé muže k tomu, aby neprojevovali své city, potlačovaly je a tím se učili nepřímo potlačovat také své vlastní nitro.

  Intuice je spojena především s ženskou energie, ale stejně jako v sobě mají ženy část mužské energie, mají v sobě i muži kousek ženské energie. Je to jen otázkou toho být ji schopen přijmout a naučit se s ní zacházet.

  Až se naučíte vlastní intuici poslouchat a připustíte si, že v sobě máte sami kousek ženy, budete schopni mnohem snadněji rozpoznat, že s vámi žena flirtuje. Také budete schopni snadněji na její energii odpovídat svou vlastní a lépe s ní komunikovat.

  Teď už se ale podívejme na to, jak rozeznat, že s vámi slečna flirtuje v konkrétních situacích.

 2. Jak poznat, že flirtuje – narážky

  Jednou z možností jsou přímé narážky nebo poznámky, které slečna pronese.

  Jestli se nenápadně zmíní, že je jí s vámi dobře, pochválí vám výběr trička nebo se zmíní, že máte krásné oči, můžete si být jisti, že nechce být jen kamarádkou, ale doufá v něco víc.

  Bude vám také věnovat mnohem více pozornosti, poslouchat co jí říkáte a vše si detailně pamatovat. Bude reagovat na vaši energii, přizpůsobovat se vašemu vlastnímu flirtování a nezapomene se usmát, kdykoli to jen půjde.

 3. Jak poznat, že flirtuje – úsměvy

  A to je další důležitý bod. Samotný úsměv.

  Jinak se bude žena usmívat na své kamarády, jinak se bude usmívat sama pro sebe, když čte svou oblíbenou pasáž v knížce a jinak na rodiče, když jí zavolají a ona zvedne mobil.

  Některé úsměvy jsou vyhrazené právě jen pro toho, kdo se jí líbí, s kým chce trávit větší množství času a ke komu chce mít blíž. Všímejte si, jak se na vás žena usmívá, když se s ní potkáte, když jí vykládáte vtip nebo když se směje něčemu vtipnému, co vyvedl váš pes. V momenty, kdy budete mít její plnou pozornost a bude s vámi jako žena, bude k vám vysílat svou ženskou energii a nebude se na vás dívat jako na možného kamaráda, ten úsměv bude jiný.

  Ženy nemusí vždy flirtovat otevřeně pomocí slov, ale mnohdy je to právě úsměv, kterým toho řeknou mnohem více.

 4. Jak poznat, že flirtuje – dotyky

  Další kapitolou sama pro sebe jsou dotyky. Jestli se vás žena občas letmo dotkne, položí vám svou ruku na svou nebo se o vás nenápadně otře bokem, můžete si být jisti, že to nebylo omylem.

  Ne vždy musí žena dávat najevo dotyky přímo, někdy může čekat na vás, až uděláte vy ten první krok a jen naznačit, že by stála o to, abyste ji objal, doplnit své pohyby úsměvem nebo jen pár slovy naznačit, že je jí s vámi dobře.

 5. Jak poznat, že flirtuje – dobírání

  Žena nemusí vždy říct jen lichotku, když se k vám chce přiblížit a naznačit vám, že se jí líbíte. Někdy to může být i láskyplné dobírání si vás a utahování si z vás.

  Právě na to, co se jí na vás líbí a čeho si na vás váží, může udělat laskavou narážku. Dává vám tím tak najevo, že si toho všimla a že je to pro ni důležité.

  S dalšími vztahovými věcmi vám poradí naše články Jak poznat, že kluk žárlíJak poznat, že nemá zájem.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další návody na téma jak poznat


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás