Levné letenky z ČR: Miami za 10 590 Kč, Londýn od 495 Kč, Bali za 13 990 Kč

Středa, 02. října 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

I tento týden pro vás máme přehled akčních letenek. Abyste nemuseli cestovat daleko a vydali se rovnou do své vybrané destinace, vytipovali jsme pro vás letenky přímo z ČR.

 1. Kodaň od 460 Kč
  Na několik listopadových termínů seženete levné letenky do Kodaně. Termínů za 460 Kč není mnoho, jsou zejména ve druhé půlce listopadu, nicméně už od října se až do března dostanete pod 900 Kč. Letenky nabízí společnost Ryanair, v ceně je pouze odbavené zavazadlo, ale pokud to pojmete jako prodloužený víkend, měl by vám batoh stačit. Lety jsou z Prahy, cena je vynikající, tak neváhejte a hledejte vhodný temín. Co v Kodani dělat, se můžete inspirovat v našem průvodci po Kodani.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – březen 2020
 2. Svatý Vincenc a Grenadiny za 12 590 Kč
  Během karibské hlavní sezóny a hlavně během české zimy si můžete zaletět na exotický ostrov Svatý Vincenc. Let operují společnosti Air Canada a Bristish Airways. Přestupuje se v Kanadě, takže je potřeba si vyřídit povolení ETA (neplést s ESTA so USA). V ceně je zahrnuto jedno odbavené a jedno příruční zavazadlo (na letu tam můžete mít příruční zavazadla dvě, ale nepředpokládáme, že tam jedno necháte).
  Odlet Praha Aerolinky Air Canada / British Airways Termíny zobrazit kalendář
 3. Billund od 460 Kč
  Za skvělých 460 Kč si můžete zaletět do dánského Billundu. Pokud vám název nic neříká, vězte, že i zde jsou zajímavé atrakce – za všechny jmenujme slavný Legoland. Pár termínů na levné letenky do Billundu najdete i v lednu a únoru, ale většina za nízkou cenu je do konce roku. Čím se kromě Legolandu můžete zabavit, se dočtete v průvodci po Billundu, který jsme pro vás napsali.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019 – únor 2020
 4. Malta za 2 990 Kč
  Akční letenky na Maltu pořídíte u Air Malta. Levné letenky ke Středozemnímu moři jsou k dispozici s odletem z Prahy. V nabídce je několik termínů s odletem v listopadu a prosinci 2019 a další akční letenky na Maltu jsou v prodeji v průběhu jara 2020. Cena včetně příručního i odbaveného zavazadla je na 2 990 Kč.
  Odlet Praha Aerolinky Air Malta Termíny zobrazit kalendář
 5. Londýn od 495 Kč
  Fotogenický a oblíbený Londýn si můžete za méně, než tisícovku, dopřát ze tří českých letišt – Prahy, Brna i Ostravy. Během listopadových a  prosincových termínů najdete levnější letenky, pak ceny stoupají, ale až do března 2020 byste se měli dostat pod 1 000 Kč. Jelikož je Londýn považován za drahé město, přečtěte si naše tipy, jak v Londýně ušetřit a naplno si pobyt užijte.
  Odlet Praha / Brno / Ostrava Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – březen 2020
 6. Bali za 13 990 Kč
  Do Indonésie si můžete zaletět díky společnosti China Airlines. Akční letenky na Bali pořídíte za 13 990 Kč přímo z Prahy, vybírat můžete z termínů od konce listopadu 2019 až do června 2020. V ceně je jedno příruční a libovolný počet odbavených zavazadel, jejichž celková váha nesmí překročit 30 kg.
  Odlet Praha Aerolinky China Airlines Termíny zobrazit kalendář
 7. Bologna od 550 Kč
  Na sever Itálie se můžete výhodně podívat díky společnosti Ryanair, která nabízí levné letenky do Boloni. Termíny jsou od listopadu až do února 2020 – v tomto měsíci jich je také nejvíce, ale jsou již za trochu vyšší cenu. V Itálii si můžete užít místní atmosféry a architektury, dobrého jídla i pití. Jen pozor! Kdybyste se těšili na Boloňské špagety, přečtěte si nejprve našeho průvodce po Boloni, abyste nebyli překvapení!
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – únor 2020
 8. Istanbul za 3 990 Kč
  Levné letenky do Istanbulu s odletem z Prahy nabízí Turkish Airlines. Akční letenku do Istanbulu pořídíte včetně odbaveného zavazadla za 3 990 Kč. V nabídce je několik desítek termínů jak do konce roku tak po celé jaro 2020.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 9. Brusel od 470 Kč
  Za slavným čůrajícím chlapečkem (i méně známou holčičkou a pejskem) se můžete podívat díky letenkám od společnosti Ryanair. Ten za nízké ceny nabízí mnoho termínů v listopadu i prosinci, nižší ceny začínají v listopadu. Jak v Bruselu ušetřit, kam se podívat, nebo co si dát, se dozvíte v průvodci po Bruselu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad – prosinec 2019
 10. Reykjavik za 4 990 Kč
  Strávit Vánoce či Nový rok s polární září? Žádný problém. V nabídce ČSA pořídíte akční záteční letenku na Island za 4 990 Kč, s odletem z Prahy. Od listopadu 2019 do března 2020 můžete vybírat z každodenních odletů. Cena je pouze za příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 11. Stockholm od 532 Kč
  Levné letenky do Stockholmu můžete pořídit u irských Ryanair. V nabídce jsou i termíny s odletem v pátek odpoledne a příletem v pondělí, takže vám na prodloužený vékend vystačí jeden den dovolené.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – leden 2020
 12. Vancouver za 9 790 Kč
  Levné letenky do Vancouveru nabízí spojení leteckých společností British Airways a American Airlines. Akční zpáteční letenky do kanadského Vancouveru pořídíte s odletem z Prahy za skvělou cenu 9 790 Kč. V nabídce je spousta termínů od listopadu do května 2020. Odbavené zavazadlo je za příplatek. Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní povolení ETA.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Řím od 680 Kč
  Od listopadu 2019 až do ledna 2020 se můžete podívat do hlavního města Itálie, Říma. V prosinci je k dispozici jen pár termínů, ale vybrat se určitě v pohodě dá. Pokud jste v Římě ještě nebyli, určitě si přečtěte našeho průvodce po Římě. A pokud jste tam už byli, podívejte se taky, třeba objevíte nový tip.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – leden 2020
 14. Miami za 10 590 Kč
  British Airways společně s Finnair přichází s nabídkou akčních letenek do prosluněného amerického Miami. Levnou letenku do Miami, s odletem z Prahy, koupíte za 10 590 Kč. Letenky jsou dostupné na spoustu termínů od ledna do června 2020. Výhodou těchto letenek je poměrně rychlý přestup v Londýně, na letišti Heathrow. V ceně jsou pouze dvě příruční zavazadla.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / Finnair Termíny zobrazit kalendář
 15. Eindhoven od 316 Kč
  Levné letenky do Eindhovenu, jednoho z výnamných nizozemských měst, pořídíte v několika termínech od listopadu do ledna 2020. Letenky nabízí nízkonákladová společnost Ryanair, tak počítejte s tím, že v ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Před cestou se podívejte do našeho průvodce po Eindhovenu. Toto město jsme také zařadili do seznamu 7 neprofláknutých měst, kam můžete levně letět v roce 2019.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – leden 2020
 16. Petrohrad za 4 690 Kč
  Do ruského Petrohradu pořídíte akční letenky u Aeroflotu. Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou dostupné od listopdu 2019 do března 2020 za 4 690 Kč. Jak už to u akčních letenek bývá, cena je pouze za příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Aeroflot Termíny zobrazit kalendář
 17. Madrid od 1 007 Kč
  Na cenu něco málo nad 1 000 Kč se dostanete v březnu 2020, k dispozici jsou samozřejmě i další termíny, ale cena už je vyšší. V tomto případě se tedy rozhodně vyplatí naplánovat si výlet dopředu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny březen 2020
 18. Guam za 14 390 Kč
  Levné letenky na Guam pořídíte s China Airlines. Na tento exotický, tichomořský ostrov seženete ještě několik termínů během února a března 2020, v květnu a červnu se pak létá pravidelně v úterý a pátek. V ceně je jedno příruční a dvě odbavená zavazadla, takže si nemusíte dělat starosti ani se svou šnorchlovací sadou!
  Odlet Praha Aerolinky China Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře