Levné letenky na prosinec: Maledivy z Prahy za 16 590 Kč, Londýn od 338 Kč, Mauricius za 14 590 Kč

Středa, 16. října 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Chcete si před svátky trochu odpočinout od všech nákupů, pečení a příprav a někam si “na otočku” zaletět? Nebo koketujete s myšlenkou strávit svátky někde v teple? Máme tipy na levné letenky pro všechny z vás – pusťte se do čtení a vybírejte.

 1. Bologna od 630 Kč
  Od předvánočního shonu si můžete ulevit výletem do Itálie. Levné letenky do Bologni přináší společnost Ryanair, odlet je z Mnichova. Můžete vybírat z mnoha termínů – letět můžete třeba i jen na dva dny.
  Odlet Berlin Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019
 2. Bangkok za 9 790 Kč
  Ve výprodeji jsou nyní lety z Vídně do Bangkoku – pokud nejste nijak limitováni datem, je tohle svělá nabídka! Za tuto parádní cenu jsou k dispozici již jen dva odletové termíny – 3. a 5. prosince 2019, vrátit se můžete do konce roku každé pondělí a středu, takže Štědrý večer můžete klidně oslavit na pláži. V ceně je příruční i odbavené zavazadlo.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 3. Londýn od 338 Kč
  Předvánoční čas znamená v mnoha městech sváteční atmosféru a nádherně nazdobené ulice – výjimkou není ani Londýn a třeba jedna z jeho hlavních obchodních tříd – Oxford Street. Návštěvu Londýna byste si v prosinci určutě neměli nechat ujít – levné letenky do Londýna přináší společnost Wizzair, s odletem z Katowic. Jelikož patří Londýn k těm dražším destinacím, nezapomeňte si před odletem přečíst náše tipy, jak v Londýně ušetřit.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 4. Kapské město za 13 990 Kč
  Uprostřed hlavní sezóny se můžete zaletět podívat i do trochu netradiční destinace – Jihoafrické republiky. Akční letenky do Kapského města přináší společnost Turkish Airlines. Letět můžete kterýkoliv den od 2. do 10.12.2019, zpátky taky téměř denně až do 26.12.2019. Z Kapského města se můžete vydat například na ikonickou Stolovou horu, nebo na poloostrov Cape Peninsula, kde můžete vidět ve volné přírodě a svém přirozeném prostředí tučňáky. Přestup je na tomto letu v Istanbulu – přestupy jsou různě dlouhé. Pokud budete v Istanbulu déle, než 5 hodin, můžete si na letišti odmluvit bezplatnou prohlídku města.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 5. Oslo od 486 Kč
  Stále jsou k dispozici i levné letenky do Osla. Pokud se budete chtít podívat v předvánočním čase do hlavního města Norska, poohlédněte se u společnosti Wizzair – na několik prosincových termínů byste se měli s odletem z Katowic dostat na cenu okolo 500 Kč. Isnpirovat se před cestou můžete v našem článku o Norsku, kde naleznete také tipy co vidět a navštívit v Oslu.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 6. Maledivy za 16 590 Kč
  Když se řekne exotika a relax, mnoha lidem naskočí v hlavě obrázek dlouhých bálých pláží s domečky přímo na vodě – to jsou Maledivy. Štědrý den můžete strávit v tomto ráji díky nabídce výborně hodnocené letecké společnosti Emirates. Pro pasažéry ekonomické třídy tato společnost nabízí zdarma také 20 MB Wi-Fi připojení na internet pro každé zařízení zvlášť. Lety jsou přímo z Prahy, s jedním přestupem v Dubaji a v ceně je příruční zavadadlo a neomezený počet odbavených, avšam do maximální celkové hmotnosti 15 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Emirates Termíny zobrazit kalendář
 7. Malmö od 489 Kč
  Zpáteční akční letenky do švédského Malmös pořídíte u letecké společností Wizz Air. Odlet je z Katowic – pokud přijedete autem, můžete díky programu „Fly Silesia“ využít 50% slevu na dvou a vícedenní parking na nehlídaném parkovišti P2. SLeva platí pro všechny vozy s českou nebo slovenskou SPZ.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 8. Reykjavik za 4 990 Kč
  Pro ty, kdo příliš neholdují teplu a odpočívání na pláži, máme bezvadný tip na zimní Island. Levné letenky do Reykjaviku pořídíte u společnosti ČSA přímým letem z Prahy. Pro ty, kteří váhají – v zimě je větší šance spatřit polární záři a uvidíte Island tak, jak ho mnoho lidí nezná – zasněžený, se zmrzlými vodopády a ledovými jeskyněmi. Ohřát se můžete v termálních pramenech a navíc – mimo hlavní turistickou sezónu pořídíte mnoho věcí, včetně ubytování, levněji.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 9. Madrid od 516 Kč
  I jen na prodloužený víkend jsou aktuálně k dispozici levné letenky do Madridu, hlavního města Španělska. Odskočit si tak od přípav na Vánoce můžete klidně bez výčitek s letenkami od společnosti Wizzair. Odlet je z Vídně.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 10. Jakarta za 11 790 Kč
  Indonésii můžete levně procestovat díky společnosti Air China. Ta nabízí akční letenky do Jakarty v průběhu prosince. Pokud chcete, můžete se vrátit 29.12.2019 a Silvestr oslavit doma, nebo, pokud vyhledáváte nestandardní situace a tážitky, můžete letět 31.12.2019 – odlet je plánován na 22:45, takže přistanete až v roce 2020. Na obou cestách je poměrně dlouhý přestup v Pekingu, takže můžete v klidu stihnout jak centrum města s několika výzmamnými místy, tak návštěvu Velké čínské zdi – pokud se rozhodnete z letiště vycestovat, nezapomeňte si na letišti vyřídit 72h víza. S sebou si můžete vzít jedno příruční a dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 11. Eindhoven od 488 Kč
  Z Krakowa, Katovic i Wroclavi můžete letět v prosinci do Eindhovenu za skvělou cenu – ze všech tří letišť by vás letenka měla vyjít na něco kolem 500 Kč. Díky našemu průvodci po Eindhovenu budete na cestu skvěle připravení.
  Odlet Krakow / Katowice / Wroclaw Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 12. Vancouver za 10 790 Kč
  Zimní a velmi pravděpodobně zasněžený Vancouver můžete navštívit přímo z Prahy se společnostmi British Airways / American Airlines. Po cestě je jeden přestup v Londýně. V ceně jsou dvě příruční zavazadla, odbavené je za příplatek.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Benátky od 630 Kč
  Pokud jste ještě v Benátkách nikdy nebyli, musíte to napravit. Toto proslulé město plné kanálů s gondolami a krásných, uzkých uliček, ve kterých můžete bloudit celé hodiny, vás jistě nadchne. Levné letenky do Benátek pořídíte s odletem z Berlína u společnosti Ryanair. Na cestu byste se měli předem připravit, proto si přečtěte našeho průvodce po Benátkách.
  Odlet Berlin Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019
 14. Nairobi za 14 890 Kč
  Během prosince můžete navštívit i střední Afriku – akční letenky do Nairobi z Prahy přináši společnost Turkish Airlines. Prosinec není ještě hlavní turistickou sezónou, ta začíná v lednu. V prosinci vás mohou zastihnout deště, které však už v tomto obdibí nebývají dlouhé – odměnou vám bude zelená příroda, kterou v období suca nemáte šanci vidět, no a samozřejmě také nižší ceny. V ceně letenky jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla a libovolný počet odbavených o celkové hmotnosti 46 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 15. Milán od 516 Kč
  Nikoliv do Bergama, ale na letiště Malpensa – tam přistanete, pokud si koupíte levné letenky do Milána od společnosti Wizzair. Město proslulé hlavně módou, v zemi dobrého jídla a pití – to je Milán. Během prosince se tam můžete podívat z Vídně za cenu o něco málo přesahující 500 Kč. Ty nejdůležitější informace, které byste měli o této destinaci vědět, se dočtete v našem průvodci po Miláně.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny prosinec 2019
 16. Mauricius za 14 590 Kč
  Místo předvánočního shonu na Mauricius? Klidně, akční letenky na tento ostrov nabízí společnost Alitalia – odlety jsou v první půlce prosince, přílety až do 28.12.2019. Na zpáteční cestě je noční přestup v Římě, ale cesta do centra trvá necelou hodinu, takže si zařiďte nocleh a přestup využjite k prohlídce města. V ceně jsou kromě příručního i dvě odbavená zavazadal, o která s eale v Římě nemusíte starat – vyzvednete si je až v Praze.
  Odlet Praha Aerolinky Alitalia Termíny zobrazit kalendář
 17. Brusel od 738 Kč
  Přímo z Prahy pořídíte levné letenky do Bruselu – přináší je společnost Ryanair a pokud chcete, můžete letět jen od soboty do pondělí. V Bruselu je toho mnoho, co můžete navštívit – Atomium, hlavní náměstí, a pokud se vá bude chtít, zkuste ve městě kromě čůřajícího chlapečka najít také holčičku a pejska. No a další tipy a nápady, co v Bruselu nevynechat, jsme vám už v minulosti také přinesli.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019
 18. Fukuoka za 10 990 Kč
  V prosinci můžete navštívit i Japonsko – akční letenky do Fukuoky od společnosti Air China můžete koupit v mnoha termínech s odletem z Mnichova. V ceně je jedno příruční a dvě odbavená zavazadla. Maximální váha každého odbaveného zavazadla je 23 kg.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář

Komentáře