Levné letenky na červenec: Chorvatsko z Prahy za 1 591 Kč, Mallorca za 919 Kč, Řím za 651 Kč

Středa, 22. května 2019, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Nejlevnější letenky se prodávají zhruba dva měsíce před odletem. V následujícím výběru tak pro vás máme ty nejzajímavější nabídky na červenec 2019.

 1. Maroko od 1 928 Kč
  Levné letenky do Marrakéše na červenec nabízí Ryanair. S odletem z Prahy vás vyjdou jen na 1 928 Kč, kalendář nabízí několik různých termínů. Skrblík zemi navštívil a připravil pro vás průvodce po Maroku.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 2. Palma Mallorca od 919 Kč
  Akční letenky na Mallorcu na červenec nabízí Ryanair z berlínského letiště Tegel. Nejlevnější kousky aktuálně koupíte jen za 919 Kč, prodávají se i na prodloužený víkend od čtvrtka do pondělí. Na Mallorcu létá Ryanair i z Prahy, letenky jsou však výrazně dražší.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 3. Milán od 788 Kč
  Zajímavé letenky do Milána koupíte z Brna, ty vůbec nejlevnější vás budou stát 788 Kč. V nabídce je poměrně dost termínů napříč celým červencem. Za stejnou cenu koupíte (na jiné termíny) také letenky s odletem z Berlína a z Bratislavy. Ryanair využívá letiště Bergamo, s plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Miláně.
  Odlet Brno Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 4. Trinidad a Tobago za 10 790 Kč
  Americké aerolinky United letos spustily linku do Prahy a díky ní nabízejí velmi zajímavé letenky do oblasti Karibiku. V červenci můžete letět třeba na souostroví Trinidad a Tobago, cena zpáteční letenky činí pouhých 10 790 Kč. V nabídce je dostatek termínů, letenka zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg. Během cesty navíc budete mít dostatek času na prohlídku New Yorku. U této nabídky navíc můžete použít slevový kupón Pelikán. Co víc si přát? :-)
  Odlet Praha Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 5. Kefalonia od 2 023 Kč
  Nejnižší ceny letenek do Kefalonie těsně překračují hranici dvou tisíc korun, přičemž k částce je třeba ještě přičíst náklady na dopravu na berlínské letiště Tegel. Za tuto (nebo mírně vyšší) cenu je v nabídce zhruba dvacítka letenek. Kefalonia je největší ostrov v Jónském moři, návštěvníkům nabízí hezké pláže i vinice.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 6. Bukurešť od 788 Kč
  Nízkonákladové letecké společnosti postupně pronikají na východní trhy, jedním z důkazů je Bukurešť. Ryanair do ní létá mimo jiné z nedaleké Vídně, odkud nabízí nejlevnější zpáteční letenky na červenec již za 788 Kč. Letenky jsou dostupné také z Berlína, cena je vyšší o nižší jednotky stokorun.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 7. Řím od 651 Kč
  Velmi levné letenky do Říma na červenec koupíte s odletem z Vídně. Pro dosažení co nejnižší ceny doporučujeme cestu nakombinovat se dvěma společnostmi – směrem tam leťte s Wizzairem, na cestu zpět zvolte Ryanair. Cena tak bude nižší. Před cestou doporučujeme mrknout na našeho průvodce po Římě.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air + Ryanair Termíny červenec 2019
 8. Niš od 604 Kč
  Vždy v pondělí a v pátek létá Ryanair mezi Bratislavou a srbským městem Niš. Nejlevnější zpáteční letenky aktuálně prodává jen za 604 Kč, což můžete brát jako důvod vydat se do této destinace stále ještě nezasažené masovým turismem.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 9. Madrid od 1 344 Kč
  Na hezkou řadu termínů nabízí Ryanair levné letenky do Madridu, jejichž cena začíná na 1 344 Kč. Odlety jsou z vídeňského letiště, kam vás z Prahy levně dopraví třeba vlaky a autobusy Regiojet.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 10. Brusel od 997 Kč
  Levné letenky do Bruselu na letošní červenec prodává Ryanair, ceny začínají na 997 Kč. Ryanair z Prahy létá na záložní letiště Charleroi, které je od centra města vzdálenější než hlavní Zaventem. Za méně než tisíc korun je dostupných několik termínů.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 11. Paříž od 1 380 Kč
  Nejlevnější letenky do Paříže z Prahy na období července nabízí Ryanair, zaplatíte za ně jen 1 380 Kč. Dostupných je zhruba sedm různých termínů. Ryanair v Paříži využívá letiště Beauvais, které je od centra města vzdálené asi 100 km. Počítejte tedy s dalšími náklady na transfer. Tipy k návštěvě vám dodá náš průvodce po Paříži.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 12. Riga od 1 099 Kč
  Levné letenky do Lotyšska nabízí Ryanair. Nejlevnější kousky jsou dostupné z berlínského letiště Schonefeld, za lístek v obou směrech zaplatíte 1 099 Kč. Letenky z Prahy jsou dražší přinejmenším o 500 Kč, přesto se jedná o lepší volbu, neboť odpadají náklady na cestu do německé metropole. Další rady a tipy vám poskytne náš průvodce po Rize.
  Odlet Berlín/Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 13. Oslo od 494 Kč
  Ryanair nabízí na červenec zpáteční letenky z Wroclawi do Osla již za 494 Kč. Nízkou cenu letenky trochu vyvažuje poměrně drahý transfer do centra města a vcelku vysoké náklady na pobyt. Před koupí letenky si tak dobře propočítejte zbylé náklady a raději si přečtěte našeho průvodce po Oslu.
  Odlet Wroclaw Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 14. Zadar od 1 591 Kč
  Do Chorvatska již nemusíte cestovat autem, Ryanair nyní nabízí letenky do Zadaru již za 1 591 Kč. K dostání za tuto cenu jsou sice jen jednotky termínů, cena těch dalších je však vyšší řádově jen o stokoruny. S úsporou na místě vám pomůže náš průvodce po Chorvatsku.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 15. Stockholm od 1 039 Kč
  V červenci se můžete vydat i do Švédska, Ryanair prodává levné letenky do Stockholmu z Prahy již za 1 039 Kč. Na výběr jsou řádově jednotky termínů, přilétá se na letiště Skavsta. Jeho mínusem je poměrně značná vzdálenost od centra města a s ní související vysoká cena jízdenky.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019
 16. Benátky za 1 050 Kč
  Letenky na letiště Benátky Treviso nabízí Ryanair na červenec nejlevněji za 1 050 Kč. K dostání jsou na několik termínů, odlétá se z Prahy. Ještě o stokorunu levněji vychází letenky od téže společnosti z berlínského Schonefeldu. Vzhledem k vyšším nákladům na cestu na letiště však nabídka není tak výhodná. Postřehy z návštěvy vám nabízí náš průvodce po Benátkách.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červenec 2019

Komentáře