květen 2024

3x Pelikán slevový kód na květen 2024

(25 hodnocení)
O obchodu

Pelikán.cz je internetový rezervační portál, přes který si můžete objednat letenky do celého světa, stejně jako hotely a akční balíčky. Skrblík vám nabízí aktuální slevové kódy a slevové kupóny pro Pelikán.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Pelikán jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Pelikán slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Pelikán 2024

Pelikán.cz — internetový portál, kde můžete snadno objednat letenky, zájezdy, ubytování nebo pronájem auta. To vše česky a nekomplikovaně. V nabídce jsou také skvělé nápady na levné víkendové pobyty. Když vás přepadne touha uletět někam do neznáma, najdete zde dostatek inspirací. Nabídneme vám dva nápady, jak s Pelikán ušetřit.

Skrblíkovy slevy na Pelikán

Jaké slevy na Pelikán vám Skrblík nabízí? Nejlepší bude, když se přihlásíte k odběru našeho středečního zpravodaje a do své e-mailové schránky budete dostávat pravidelnou dávku aktuálních slev. Tak nepřijdete o žádnou aktualitu, ať už se bude týkat slevových akcí na Pelikán, nebo jinde!

Do vyhledávání zadejte Pelikán a otevře se Vám Skrblíkova aktuální nabídka zahrnující slevy a slevové kupóny Pelikán. Tady máte všechno na jednom místě a hledání vás nezdrží ani o vteřinu déle, než je nutné.

Právě tady můžete do formuláře vyplnit svou e-mailovou adresu a objednat si našeho zpravodaje.

Pelikán

Pak už následují aktuální kupóny na slevu na Pelikán nebo poukaz se slevovým kódem Pelikán, který zrovna vidíte na obrázku nahoře.

Jak můžete slevový kód Pelikán použít? Klikněte na „ZOBRAZIT KUPÓN“ a otevře se vám nové okno se stránkami internetového obchodu. Zároveň se vám v původním okně objeví slevový kód pro Pelikán, který po ukončení své objednávky v nákupním košíku zadáte do odpovídajícího pole.

V tomto případě nabízíme slevy na Pelikán.czv podobě slevy na poplatku za vystavení letenky na Pelikán. Zaplatíte jen 1 Kč. Pozor, sleva se ale nemusí týkat letenek, které už jsou uvedené v nabídce Akční letenky nebo jinak zvýhodněných letenek. Nejlepší je to vyzkoušet.

Z toho plyne poučení: Nabídky slev se samozřejmě mění, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a podmínek.

Na Pelikán levněji trvale

Akční letenky, to zní zajímavě! V této kategorii jsou ceny zajímavé i bez našeho kupónu na slevu Pelikán.

Zde se vám na Pelikán otevře trvale aktuální nabídka letenek se slevou. Je to snadné! Po kliknutí na vybraný let se vám objeví nabídka jednotlivých dní a cen letenek. Zakliknete si dny, kdy chcete cestovat, nebo naopak hledáte nejvhodnější termín za nejlepší cenu. Označená zelená políčka vypadají jako zajímavé dvoudenní dobrodružství v Římě, a to za pouhých 1 844 Kč.

Pelikán

Nezbývá než vyplnit své osobní údaje, přidat další zavazadlo, pokud vám to jedno, které máte v ceně letenky, nestačí. Můžete si také vybrat z variant cestovního pojištění. Jinak pod nabídkou pojištění odkliknout Nemám zájem a Pokračovat. A to už jste téměř u placení.

Ubytování a autopůjčovny se slevou na Pelikán

Když už letíte do Říma, pro nevyužít další slevy na Pelikán.cz? Pelikán slevy nabízí i na ubytovací možnosti. V praktickém vyhledávači budete mít na výběr z mnoha zajímavých nabídek.

Pelikán

A teď už vám schází jen malé autíčko, abyste mohli vyrazit na výlet po pobřeží? I to se dá zařídit — rychle, jednoduše a levně s Pelikán. Zadejte své požadavky do vyhledávače a za chvilku máte kompletní nabídku.

Pelikán

Proč levně právě s Pelikán?

Se slevami Pelikán nabízí i jednoduchý způsob platby, máte na výběr z několika možností u 5 partnerů. Rychle a bezpečně.

Vyzkoušejte si to sami! Nemusíte hledat na desítkách rezervačních portálů, máte všechno na jednom místě. Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje, ať nezmeškáte příští výhodnou nabídku slevových kupónů nebo kódů na Pelikán! Skrblík vám přeje šťastnou cestu.