Levné letenky: Londýn, Paříž, Řím, Thajsko, Antigua a Barbuda, Paraguay a dalších 9 tipů od 427 Kč

Středa, 16. ledna 2019, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Jako každou středu, i dnes pro vás máme výběr nejlevnějších letenek do celého světa. U některých letenek můžete využít ještě víc, stačí použít slevový kupón Pelikán.

 1. 🇵🇾 Asuncion za 11 990 Kč
  Jednou z nejzajímavějších nabídek týdne je Paraguay z Prahy jen za 11 990 Kč. Dostupná je celá řada termínů od března do června letošního roku, nevýhodou pro některé cestovatele může být pouze příruční zavazadlo v ceně letenky.
  Odlet Praha Aerolinky Air France / Aerolineas Argentinas
  Termíny zobrazit kalendář
 2. 🇬🇧 Londýn od 555 Kč
  Aktuálně nejlevnější zpáteční letenku do Londýna koupíte s odletem z Brna, stát vás bude pouhých 555 Kč. Mnohem více termínů je však dostupných za ceny kolem 1 000 Kč. Jsou jich desítky a desítky různých kombinací. Před cestou si důkladně nastudujte našeho průvodce po Londýně.
  Odlet Brno/Ostrava/Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden až březen 2019
 3. 🇹🇼 Tchajpej za 9 990 Kč
  Levné letenky na Tchajwan aktuálně nabízí letecká společnost Air China s odletem a návratem do Vídně. Cena zpáteční letenky včetně odbaveného zavazadla je 9 990 Kč, dostupných je hned několik desítek kombinací termínů od května do července.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 4. 🇪🇸 Barcelona od 1 241 Kč
  Již 1 241 Kč vám bude stačit na zpáteční letenky z Prahy do Barcelony, stačí si k cestě zvolit některý z nabízených únorových a březnových termínů. Výhodou společnosti Ryanair je přílet na hlavní barcelonské letiště, na které se z centra pohodlně dostanete MHD. S přípravou cesty vám pomůže náš průvodce po Barceloně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny únor a březen 2019
 5. 🇬🇵 Pointe-à-Pitre za 9 790 Kč
  Velmi zajímavé letenky (avšak na několik posledních termínů) prodávají charterové aerolinky Corsair s odletem z berlínského letiště Texel. Za zpáteční letenku na ostrov Guadeloupe v Karibiku zaplatíte pouhých 9 790 Kč. Protože se jedná o francouzský zámořský department, můžete na místě využívat různých výhod jako v běžných zemích EU (třeba internet v zahraničí zdarma).
  Odlet Berlín Texel Aerolinky Corsair International
  Termíny zobrazit kalendář
 6. 🇮🇹 Milán od 427 Kč
  Levné letenky do Milána nabízí na období prvních tří měsíců roku nízkonákladový Ryanair. Ve vybrané dny můžete letět z Brna a Ostravy již za 427 Kč. Před cestou doporučujeme nastudovat našeho průvodce po Miláně.
  Odlet Ostrava/Brno Aerolinky Ryanair Termíny leden až březen 2019
 7. 🇨🇦 Toronto za 10 184 Kč
  Velmi zajímavou nabídku letenek do Kanady si připravily společnosti ČSA a Jet Airways. Do Toronta se s nimi můžete vydat jen za 10 184 Kč, v ceně je odbavené zavazadlo a v nabídce termíny na několik měsíců. Upozorňujeme, že pro cestu do Kanady je nutné vyřídit cestovní registraci ETA.
  Odlet Praha Aerolinky Jet Airways Termíny zobrazit kalendář
 8. 🇹🇭 Bangkok za 10 890 Kč
  Ve vybrané dny od dubna do července se můžete vypravit do Thajska, lákají k tomu nízké ceny letenek z Vídně. Za zpáteční let včetně odbaveného zavazadla dáte již 10 890 Kč. Kalendář Pelikána trochu zlobí, možná bude nutné proklikat více termínů.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air France/KLM Termíny zobrazit kalendář
 9. 🇺🇸 New York za 7 490 Kč
  American Airlines nabízejí na několik posledních termínů zpáteční letenky z Vídně do New Yorku jen za 7 490 Kč. Odbavené zavazadlo není v ceně, ale to je daň za nízkou cenu letenek. :-)
  Odlet Vídeň Aerolinky American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 10. 🇧🇪 Brusel od 939 Kč
  Cenově příznivé letenky do Bruselu na období února a března nabízí Ryanair s odletem z Prahy. Ceny nejlevnějších letenek začínají na 939 Kč, do hranice tisíce korun jsou k dostání desítky termínů.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny únor a březen 2019
 11. 🇭🇰 Hong Kong za 10 290 Kč
  Akční letenky do Hong Kongu nabízejí aerolinky Air China s odletem a návratem do Vídně. Cena včetně odbaveného zavazadla je 10 290 Kč, v kalendáři najdete různé termíny od února do července 2019.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 12. 🇳🇱 Amsterdam za 1 589 Kč
  Za pouhých 1 589 Kč můžete letět ve vybrané dny z Prahy do Amsterdamu, k dispozici jsou desítky termínů v období od května do srpna. S plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Amsterdamu.
  Odlet Praha Aerolinky easyJet Termíny květen až srpen 2019
 13. 🇮🇹 Řím od 1 193 Kč
  Hned v několik různých termínů můžete letět z Prahy do Říma jen za 1 193 Kč, další letenky jsou navíc v prodeji za ceny vyšší jen o desítky korun. Přílet je letiště Ciampino, doporučujeme si pečlivě nastudovat našeho průvodce po Římě.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny únor až červen 2019
 14. 🇦🇬 Antigua a Barbuda za 12 990 Kč
  Levné letenky do velmi zajímavé destinace nabízejí British Airways s odletem z Prahy. Antigua a Barbuda ležící v Karibiku je nyní k mání jen za 12 990 Kč, odbavené zavazadlo je v ceně. Nevýhodou je nutný přesun mezi londýnskými letišti Heathrow a Gatwick.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways Termíny zobrazit kalendář
 15. 🇫🇷 Paříž od 1 044 Kč
  Nejlevnější letenky do Paříže nabízí Ryanair z pražského letiště již za 1 044 Kč. Za tuto (nebo o pár stokorun vyšší) cenu můžete letět ve vybrané lednové a březnové dny. Nevýhodou je přílet na letiště Beauvais od centra Paříže vzdálené asi 100 km. K úspoře vám však pomůže náš průvodce po Paříži.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden a březen 2019

Komentáře

 • Śkodová 16. ledna 2019 v 14:58

  Vynikající průvodce po městech. Není tip na letenky a průvodce Ženeva (geneve) Švýcarsko?
  Děkuji

 • Petr Novák 16. ledna 2019 v 18:18

  Dobrý den, děkujeme. :) Průvodce zatím nemáme, do Ženevy se nejlevněji letecky dopravíte z Vídně a Berlína s easyJetem. Zpáteční letenky od 1 200 Kč. O něco dražší jsou z Krakova – od cca 1 900 Kč výše.